Karta atleta

Export do excelu
  • Hana Ptáčníková
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: Hvězda Pardubice z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 21.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - 1 - -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.84 Olomouc 12.09.2009
60 m 07.86 h Praha - Strahov 19.12.2009
100 m 12.42 Praha 22.06.2012
150 m 19.28 h Praha 13.12.2008
150 m 19.06 Dubnica nad Váhom 19.09.2009
200 m 25.71 Týniště nad Orlicí 06.06.2009
200 m 26.18 h Praha-Stromovka 23.02.2013
300 m 42.29 Pardubice 18.08.2009
300 m 42.75 h Praha-Stromovka 05.12.2009
400 m 63.28 h Jablonec nad Nisou 23.01.2011
400 m 61.47 Kolín 08.05.2011
800 m 2:44.74 h Praha - Strahov 10.02.2017
60 m překážek (0.76/7.70) 10.28 Pardubice 06.06.2007
60 m překážek (0.76/7.70) 09.67 h Praha-Stromovka 08.12.2007
100 m překážek (0.76/8.20) 16.19 Litomyšl 22.06.2008
100 m překážek (0.76/8.50) 16.49 Pardubice 09.05.2010
100 m překážek (0.84) 17.18 Hradec Králové 09.06.2012
200 m překážek (0.76) 31.26 Ústí nad Orlicí 07.09.2008
300 m překážek (0.76) 47.06 Nové Město nad Metují 14.05.2011
skok daleký 4.34 Litomyšl 04.06.2007
skok daleký 4.70 h Pardubice 19.01.2008
trojskok 09.91 h Pardubice 05.02.2011
trojskok 10.03 Kolín 14.09.2013
sprintérský trojboj 2449 Praha 01.07.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.01 h Praha-Strahov 30.01.2010
60 m 08.24 Jihlava 14.08.2010
100 m 12.77 Nové Město nad Metují 05.06.2010
200 m 26.47 h Praha-Stromovka 20.02.2010
200 m 26.52 Tábor 25.06.2010
300 m 44.21 Kolín 01.05.2010
400 m 64.97 Pardubice 12.09.2010
100 m překážek (0.76/8.50) 16.49 Pardubice 09.05.2010
100 m překážek (0.84) 17.19 Nové Město nad Metují 05.06.2010
300 m překážek (0.76) 48.56 Pardubice 09.05.2010
skok daleký 4.67 h Pardubice 23.01.2010
trojskok 09.64 h Pardubice 23.01.2010
sprintérský trojboj 2150 Jihlava 14.08.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenek v Čechách (AC Slovan Liberec) 100 m/Dky/R1 2 Liberec 13.02
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenek v Čechách (AC Slovan Liberec) 100 m/Dky/FA 5 Liberec 13.02
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenek v Čechách (AC Slovan Liberec) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B2 3 Liberec 16.70
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev dorostenek v Čechách (AC Slovan Liberec) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 3 Liberec 48.76
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice ) 100 m/Dky/FA Pardubice 13.17
12.09.2010 3. kolo společného KPD PA a KH KAS dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice ) 400 m/Dky/B1 1 Pardubice 64.97
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R2 3 Jičín 13.22
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FB Jičín 13.21
04.09.2010 Prolínací soutěž o účast v I. lize žen v Čechách (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B2 2 Jičín 26.95
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/R3 3 Jičín 13.26
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 100 m/Ž/FB Jičín 13.15
21.08.2010 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC TJ Jičín) 200 m/Ž/B2 1 Jičín 27.02
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) 60 m/Ž/B1 3 Jihlava 08.24
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) 100 m/Ž/B1 4 Jihlava 13.24
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B1 4 Jihlava 27.81
14.08.2010 Velká cena Jihlavy (Atletika Jihlava) sprintérský trojboj/Ž 7 Jihlava 2150
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/R2 2 Jablonec nad Nisou 13.06
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/Ž/FA 6 Jablonec nad Nisou 12.85
03.07.2010 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Ž/B1 7 Jablonec nad Nisou 26.79
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/Dky/R2 5 Tábor 12.84
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 200 m/Dky/R3 6 Tábor 26.52
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Dky/B1 1 Nové Město nad Metují 28.03
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky Nové Město nad Metují 16.85
19.06.2010 2. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (SK Nové Město nad Metují) 300 m překážek (0.76)/Dky Nové Město nad Metují 49.22
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/R1 3 Nové Město nad Metují 12.77
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m/Ž/FB Nové Město nad Metují 12.98
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B2 3 Nové Město nad Metují 26.69
05.06.2010 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (SK Nové Město nad Metují) 100 m překážek (0.84)/Ž/B2 5 Nové Město nad Metují 17.19
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/R1 4 Třebíč 12.85
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/FB Třebíč 12.71
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Spartak Třebíč) 200 m/Ž/B1 6 Třebíč 27.08
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/R2 Hradec Králové 12.7
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Ž/F Hradec Králové 12.6
15.05.2010 Krajský přebor Pardubického kraje, Krajský přebor Královéhradeckého kraje mužů a žen na dráze - open (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/Ž/B1 3 Hradec Králové 26.5
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/R2 1 Pardubice 12.95
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/Dky/FA Pardubice 12.89
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m překážek (0.76/8.50)/Dky/B1 3 Pardubice 16.49
09.05.2010 1. kolo společného krajského přeboru družstev dorostenek a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 300 m překážek (0.76)/Dky/B1 1 Pardubice 48.56
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m/Ž/B1 1 Kolín 12.97
01.05.2010 Polabské závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Ž/B1 3 Kolín 44.21
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dky/R3 4 Praha-Stromovka 08.08
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dky/R3 3 Praha-Stromovka 26.47
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Ž/R3 1 Praha-Strahov 08.11
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Ž/F Praha-Strahov 08.01
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B3 3 Praha-Strahov 27.28
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok daleký/Dky 8 Pardubice 4.67
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) trojskok/Dky Pardubice 09.64
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) 60 m/Ž/B1 1 Pardubice 07.8