Karta atleta

Export do excelu
  • Kristýna Brožková
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: SK ZŠ Jeseniova Praha
  • Trenér:
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 14.01.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 yardů 12.41 Praha - Děkanka 03.05.2011
60 m 08.85 Praha - Děkanka 25.05.2008
60 m 08.41 h Praha-Strahov 06.02.2011
100 m 13.27 Česká Lípa 04.07.2010
150 m 19.80 Praha 10.06.2007
150 m 20.60 h Praha-Strahov 21.01.2011
200 m 26.68 Děčín 06.06.2010
200 m 27.05 h Praha-Stromovka 15.02.2011
300 m 45.68 h Praha-Strahov 21.01.2011
300 m 43.93 Sušice 17.05.2011
400 m 62.33 Praha 12.06.2012
400 m 67.69 h Praha-Stromovka 02.02.2013
800 m 2:39.25 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 10.81 Praha 09.06.2007
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 09.87 h Praha-Stromovka 05.12.2009
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.23 h Praha-Stromovka 26.02.2011
100 m překážek [83,8cm] 15.96 Hradec Králové 02.06.2012
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 16.70 Praha 10.10.2009
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 14.81 Tábor 26.06.2010
200 m překážek [76,2 cm] 32.49 Břeclav 03.10.2009
300 m překážek [76,2 cm] 46.24 Ostrava 19.06.2011
400 m překážek [76,2 cm] 67.48 Tábor 25.06.2011
skok vysoký 1.50 Praha - Stromovka 21.05.2011
skok daleký 4.33 h Praha-Stromovka 29.01.2011
skok daleký 5.07 České Budějovice 04.06.2011
trojskok 10.06 Jablonec nad Nisou 26.05.2012
vrh koulí 2kg 06.45 Praha-Campanus 09.05.2007
vrh koulí 3kg 07.40 Pacov 08.05.2010
hod oštěpem 600g 18.19 Pacov 09.05.2010
hod kriketovým míčkem 29.86 Praha 12.05.2007
pětiboj 2155 Praha - Juliska 13.10.2007
sedmiboj [Zky] 3351 Praha 11.10.2009
sedmiboj [Dky] 3724 Stará Boleslav 28.05.2010
čtyřboj 1459 Praha 23.09.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 13.27 Česká Lípa 04.07.2010
150 m 21.52 h Praha-Strahov 15.01.2010
200 m 26.68 Děčín 06.06.2010
300 m 47.32 h Praha-Strahov 15.01.2010
400 m 62.61 Praha - Strahov 17.06.2010
800 m 2:39.25 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 09.95 h Praha-Stromovka 16.02.2010
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 14.81 Tábor 26.06.2010
300 m překážek [76,2 cm] 46.27 Praha - Děkanka 12.06.2010
skok vysoký 1.46 Pacov 08.05.2010
skok daleký 4.83 Pacov 09.05.2010
vrh koulí 3kg 07.40 Pacov 08.05.2010
hod oštěpem 600g 18.19 Pacov 09.05.2010
sedmiboj [Dky] 3724 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky 4 Praha - Eden 16.39
24.08.2010 Městský přebor družstev mládeže - 3. kolo skok daleký/Dky/F 4 Praha - Eden 4.62
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Lokomotiva Beroun a A.C. Tepo ) 200 m/Ž/B1 4 Kladno 27.43
21.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (Lokomotiva Beroun a A.C. Tepo ) skok daleký/Ž 6 Kladno 4.67
04.07.2010 3. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Česká Lípa) 100 m/Ž/R1 3 Česká Lípa 13.27
04.07.2010 3. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Česká Lípa) 100 m/Ž/FB Česká Lípa 13.40
04.07.2010 3. kolo II. ligy žen, skupina A (AC Česká Lípa) 200 m/Ž/B1 4 Česká Lípa 27.31
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R2 2 Tábor 14.98
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/F 7 Tábor 14.81
26.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/R2 2 Tábor 47.29
27.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/F 6 Tábor 46.76
17.06.2010 Městský přebor družstev mládeže - 2. kolo (USK Praha) 400 m/Dky/B2 1 Praha - Strahov 62.61
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/R2 2 Praha - Děkanka 15.02
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/F Praha - Děkanka 15.26
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 300 m překážek [76,2 cm]/Dky/B1 1 Praha - Děkanka 46.27
06.06.2010 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín ) 200 m/Ž/B2 1 Děčín 26.68
06.06.2010 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín ) skok daleký/Ž/F 5 Děčín 4.85
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dky/B3 1 Stará Boleslav 26.75
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Dky/B1 3 Stará Boleslav 2:39.25
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B2 1 Stará Boleslav 15.54
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Dky/F 16 Stará Boleslav 1.45
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Dky/F 13 Stará Boleslav 4.75
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Dky/F 20 Stará Boleslav 07.07
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Dky/F 18 Stará Boleslav 17.36
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Dky]/Dky/F 16 Stará Boleslav 3724
22.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha) 200 m/Ž/B2 2 Praha 27.05
22.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha) skok daleký/Ž 14 Praha 4.45
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 200 m/Dky/F 5 Praha - Juliska 27.25
18.05.2010 Městský přebor družstev mládeže - 1. kolo 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/F2 Praha - Juliska 15.95
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek [76,2 cm]/Ž/B3 1 Praha-Eden 48.54
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Dky/B1 2 Pacov 27.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Dky 4 Pacov 2:47.84
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky Pacov 15.78
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Dky Pacov 1.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Dky Pacov 4.83
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Dky 6 Pacov 07.40
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Dky Pacov 18.19
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Dky]/Dky Pacov 3608
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Dky/B1 2 Pacov 27.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Dky 4 Pacov 2:47.84
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky Pacov 15.78
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Dky Pacov 1.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Dky Pacov 4.83
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Dky 6 Pacov 07.40
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Dky Pacov 18.19
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Dky]/Dky Pacov 3608
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Dky/B1 2 Pacov 27.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Dky 4 Pacov 2:47.84
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky Pacov 15.78
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Dky Pacov 1.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Dky Pacov 4.83
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Dky 6 Pacov 07.40
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Dky Pacov 18.19
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Dky]/Dky Pacov 3608
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 100 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B1 MS Kolín 15.75
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Dky/F 7 Kolín 4.54
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek [76,2cm-8,50m]/Dky/B1 7= Praha-Stromovka 09.95
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B13 1 Praha-Strahov 21.52
15.01.2010 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B7 2 Praha-Strahov 47.32