Karta atleta

Export do excelu
  • Eva Dědková
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: AC Mladá Boleslav z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 27.11.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.97 h Jablonec nad Nisou 16.02.2008
60 m 08.63 Šumperk 18.06.2010
100 m 14.26 Týniště nad Orlicí 21.08.2011
150 m 21.46 Kladno 26.09.2009
300 m 48.80 h Jablonec nad Nisou 16.02.2008
300 m 46.30 Česká Lípa 21.06.2008
400 m 69.15 Liberec 03.05.2009
800 m 2:49.34 Šumperk 18.06.2010
skok vysoký 1.48 Šumperk 18.06.2010
skok vysoký 1.40 h Jablonec nad Nisou 05.02.2011
skok daleký 4.73 Mladá Boleslav 03.07.2010
skok daleký 4.60 h Jablonec nad Nisou 05.02.2011
trojskok 09.56 Mladá Boleslav 05.06.2011
vrh koulí 3kg 08.11 Šumperk 18.06.2010
čtyřboj 2140 Šumperk 18.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.63 Šumperk 18.06.2010
800 m 2:49.34 Šumperk 18.06.2010
skok vysoký 1.48 Šumperk 18.06.2010
skok daleký 4.73 Mladá Boleslav 03.07.2010
vrh koulí 3kg 08.11 Šumperk 18.06.2010
čtyřboj 2140 Šumperk 18.06.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Jky 10 Kladno 1.40
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Jky 19 Kladno 4.35
18.09.2010 3. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Slovan Liberec) skok daleký/Dky Liberec 4.59
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) skok vysoký/Ž 7 Chrudim 1.45
21.08.2010 4. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) skok daleký/Ž/F 7 Chrudim 4.45
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) skok vysoký/Ž/F 5= Mladá Boleslav 1.45
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (AC Mladá Boleslav) skok daleký/Ž/F 5 Mladá Boleslav 4.81
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 60 m/Žky/B7 3 Šumperk 08.63
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 800 m/Žky/B4 5 Šumperk 2:49.34
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) skok vysoký/Žky/F Šumperk 1.48
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) vrh koulí 3kg/Žky/F 17 Šumperk 08.11
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) čtyřboj/Žky 12 Šumperk 2140
05.06.2010 2. kolo II. ligy žen, skupina C (SK Týniště nad Orlicí) skok vysoký/Ž 9 Týniště nad Orlicí 1.45
08.05.2010 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav ) skok vysoký/Dky 8 Mladá Boleslav 1.45