Karta atleta

Export do excelu
  • Jelenová Nikola
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.23 Domažlice 16.05.2009
60 m 08.20 h Praha-Strahov 13.02.2010
100 m 12.95 Mariánské Lázně 16.06.2010
150 m 19.37 Stříbro 14.06.2009
150 m 19.49 h Praha-Strahov 14.01.2011
200 m 25.85 Stříbro 30.05.2009
200 m 26.43 h Praha-Stromovka 22.02.2011
300 m 41.18 Praha 06.05.2011
300 m 41.63 h Praha-Strahov 21.01.2011
400 m 57.39 Ostrava 18.06.2011
400 m 59.33 h Praha-Stromovka 29.01.2011
500 m 1:20.20 Bílina 10.08.2010
600 m 1:49.91 Mitterteich 13.07.2008
800 m 2:38.51 Plzeň 07.06.2008
sprintérský trojboj 2260 Karlovy Vary 01.05.2009
hod oštěpem 500g 25.50 Nové Město nad Metují 26.06.2012
skok daleký 4.65 Stříbro 14.06.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 200 m/Jky/B2 4 Olomouc 26.89
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK Olomouc) 400 m/Jky/B1 4 Olomouc 59.63
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 200 m/Jky/B1 4 Kladno 26.68
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek v Čechách, skupina B (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Jky/B1 4 Kladno 59.79
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) 60 m/Ž/F 4 Nýřany 08.39
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) 100 m/Ž/F 4 Nýřany 13.33
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) 200 m/Ž/F Nýřany 27.02
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) sprint. tr/Ž/F 4 Nýřany 2155
18.08.2010 Chodská patnáctistovka, Memoriál Ivana Kitzbergera, Cena Jana Mazance (AC Domažlice) 100 m/Ž/R2 4 Domažlice 13.34
18.08.2010 Chodská patnáctistovka, Memoriál Ivana Kitzbergera, Cena Jana Mazance (AC Domažlice) 300 m/Ž/B1 4 Domažlice 42.20
10.08.2010 2. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) 500 m/Ž/B1 1 Bílina 1:20.20
13.07.2010 Grand Prix Ústí nad Labem (Athletic Club Ústí n/L. o.s.) 400 m/Ž/F Ústí nad Labem DNP
06.07.2010 Velká Cena města Chebu (SKP Union Cheb) 150 m/Ž/B1 3 Wiesau 19.94
06.07.2010 Velká Cena města Chebu (SKP Union Cheb) 300 m/Ž/B1 1 Wiesau 41.38
03.07.2010 3. kolo extraligy mužů a žen (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/Ž/B3 5 Pardubice 26.22
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Dky/R1 2 Tábor 58.87
25.06.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (TJ Vodní stavby Tábor) 400 m/Dky/F 4 Tábor 57.84
16.06.2010 Memoriály Hany Trejbalové a Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně, o.s.) 100 m/Ž/R4 2 Mariánské Lázně 12.95
16.06.2010 Memoriály Hany Trejbalové a Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně, o.s.) 400 m/Ž/F Mariánské Lázně 58.55
06.06.2010 2. kolo extraligy mužů a žen (včetně chůze), Praga Academica (USK Praha) 200 m/Ž/B4 5 Praha 26.58
29.05.2010 OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open (AK ŠKODA Plzeň) 200 m/Ž/B1 Plzeň DNP
29.05.2010 OM Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze-open (AK ŠKODA Plzeň) 400 m/Ž/B1 Plzeň DNP
22.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) 200 m/Ž/B1 MS Klatovy 26.27
18.05.2010 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/Ž/B2 1 Sušice 41.78
01.05.2010 Prvomájové závody (AC Start Karlovy Vary) 60 m/Ž/B1 4 Karlovy Vary 08.26
01.05.2010 Prvomájové závody (AC Start Karlovy Vary) 100 m/Ž/B1 4 Karlovy Vary 13.45
25.04.2010 Zahajovací závody (AC Mariánské Lázně, o.s.) 150 m/Jky/F Mariánské Lázně 19.60
25.04.2010 Zahajovací závody (AC Mariánské Lázně, o.s.) 300 m/Jky/F Mariánské Lázně 41.60
24.04.2010 Zahajovací závody (AK Bílina) 300 m/Ž/B1 1 Bílina 42.34
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/R2 2 Praha-Stromovka 60.32
20.02.2010 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/Dky/F 5 Praha-Stromovka 59.95
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 60 m/Dky/R1 2 Praha-Strahov 08.21
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 60 m/Dky/F Praha-Strahov 08.20
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) 200 m/Ž/B2 2 Praha-Strahov 26.61
07.02.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Litvínov) 400 m/Dky MS Praha-Strahov 61.23
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Ž/R4 MS Praha-Strahov 08.37
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 200 m/Ž/B2 MS Praha-Strahov 26.78
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Ž/B1 6 Praha - Strahov 08.45
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Ž/B3 1 Praha - Strahov 43.57