Karta atleta

Export do excelu
  • Martin Perutka
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Velké Meziříčí
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 05.02.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 Pacov 13.06.2010
150 m 20.10 h Praha-Strahov 16.01.2010
150 m 19.51 Nové Město na Moravě 15.05.2010
300 m 40.69 Pacov 13.06.2010
400 m 52.49 Opava 04.09.2011
800 m 3:01.81 Stará Boleslav 20.07.2008
60 m překážek (0.76) 09.80 Velké Meziříčí 21.09.2008
60 m překážek (0.84) 09.10 h Praha-Strahov 16.01.2010
100 m překážek (0.84) 14.84 Třebíč 05.09.2010
200 m překážek (0.76) 29.85 Jihlava 06.06.2010
skok vysoký 1.50 Pacov 13.06.2010
skok daleký 5.51 h Praha-Strahov 16.01.2010
skok daleký 5.76 Kladno 02.10.2010
vrh koulí 3kg 09.07 Nové Město na Moravě 07.09.2008
vrh koulí 4kg 09.00 h Praha-Strahov 25.01.2009
vrh koulí 4kg 09.10 Třebíč 05.09.2010
hod diskem 1kg 25.58 Pacov 13.06.2010
hod oštěpem 600g 26.55 Třebíč 05.09.2010
hod kriketovým míčkem 49.00 Nové Město na Moravě 07.09.2008
pětiboj 1596 Stará Boleslav 20.07.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.02 Pacov 13.06.2010
150 m 20.10 h Praha-Strahov 16.01.2010
150 m 19.51 Nové Město na Moravě 15.05.2010
300 m 40.69 Pacov 13.06.2010
60 m překážek (0.84) 09.10 h Praha-Strahov 16.01.2010
100 m překážek (0.84) 14.84 Třebíč 05.09.2010
200 m překážek (0.76) 29.85 Jihlava 06.06.2010
skok vysoký 1.50 Pacov 13.06.2010
skok daleký 5.51 h Praha-Strahov 16.01.2010
skok daleký 5.76 Kladno 02.10.2010
vrh koulí 4kg 09.10 Třebíč 05.09.2010
hod diskem 1kg 25.58 Pacov 13.06.2010
hod oštěpem 600g 26.55 Třebíč 05.09.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2010 Mezikrajové utkání dorostu a žactva (BLV Bezirk Niederbayern) 80 m překážek/Žci/B1 5 Passau 12.03
10.10.2010 Mezikrajové utkání dorostu a žactva (BLV Bezirk Niederbayern) skok daleký/Žci 6 Passau 5.75
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 5 Kladno 15.15
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 200 m překážek (0.76)/Žci/B3 5 Kladno 31.20
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Žci 5 Kladno 5.76
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 8 Pardubice 15.12
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 7 Pardubice 30.34
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/Žci/F 7 Pardubice 5.71
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/R1 2 Praha 14.88
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/F 8 Praha 14.85
12.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/R1 8 Praha 29.93
05.09.2010 Finále KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a žactva (TJ Spartak Třebíč) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Třebíč 14.84
05.09.2010 Finále KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a žactva (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 4kg/Žci/F 9 Třebíč 09.10
05.09.2010 Finále KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a žactva (TJ Spartak Třebíč) hod oštěpem 600g/Žci/F 7 Třebíč 26.55
13.06.2010 3.kolo přeboru kraje Vysočina družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov) 60 m/Žci/B1 3 Pacov 08.02
13.06.2010 3.kolo přeboru kraje Vysočina družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov) 300 m/Žci/B1 1 Pacov 40.69
13.06.2010 3.kolo přeboru kraje Vysočina družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žci 6 Pacov 1.50
13.06.2010 3.kolo přeboru kraje Vysočina družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov) hod diskem 1kg/Žci 4 Pacov 25.58
06.06.2010 Krajský přebor Vysočiny žactva na dráze (Atletika Jihlava) 150 m/Žci/B3 1 Jihlava 19.88
06.06.2010 Krajský přebor Vysočiny žactva na dráze (Atletika Jihlava) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Jihlava 15.26
06.06.2010 Krajský přebor Vysočiny žactva na dráze (Atletika Jihlava) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Jihlava 29.85
06.06.2010 Krajský přebor Vysočiny žactva na dráze (Atletika Jihlava) skok daleký/Žci 5 Jihlava 5.20
06.06.2010 Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) 150 m/Žci/B3 1 Jihlava 19.88
06.06.2010 Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Jihlava 15.26
06.06.2010 Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Jihlava 29.85
06.06.2010 Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) skok daleký/Žci 5 Jihlava 5.20
15.05.2010 2.kolo KP družstev žactva, dorostu, juniorstva a dospělých (TJ Nové Město na Moravě) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Nové Město na Moravě 15.26
15.05.2010 2.kolo KP družstev žactva, dorostu, juniorstva a dospělých (TJ Nové Město na Moravě) skok daleký/Žci 4 Nové Město na Moravě 5.06
15.05.2010 2.kolo KP družstev žactva, dorostu, juniorstva a dospělých (TJ Nové Město na Moravě) 150 m/Žci/B1 1 Nové Město na Moravě 19.51
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) 60 m/Žci/B1 Jihlava DQ
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 2 Jihlava 30.73
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) skok daleký/Žci/F Jihlava 5.35
06.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 5 Jablonec nad Nisou 09.22
07.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok daleký/Žci/F Jablonec nad Nisou DNP
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 150 m/Žci/B2 1 Praha-Strahov 20.10
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Praha-Strahov 09.10
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) skok daleký/Žci/F Praha-Strahov 5.51