Karta atleta

Export do excelu
  • Adam Krupa
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 15.01.2013
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.77 Litomyšl 09.10.2010
400 m 92.75 Ostrava-Poruba 21.06.2010
800 m 2:53.22 Ostrava 17.05.2012
1000 m 3:24.67 Litomyšl 09.10.2010
100 m překážek (0.84) 18.73 Litomyšl 09.10.2010
200 m překážek (0.76) 32.93 Ústí nad Orlicí 05.09.2010
skok vysoký 1.60 h Pardubice 29.01.2011
skok vysoký 1.70 Ústí nad Orlicí 29.05.2011
skok o tyči 3.10 h Pardubice 12.02.2011
skok o tyči 2.82 Nové Město nad Metují 14.05.2011
skok daleký 4.53 Pardubice 16.05.2010
skok daleký 3.13 h Havířov 06.03.2011
vrh koulí 4kg 07.97 Litomyšl 09.10.2010
hod diskem 1kg 19.94 Litomyšl 09.10.2010
hod oštěpem 600g 24.89 Litomyšl 09.10.2010
hod kriketovým míčkem 24.67 Frýdek-Místek 01.05.2011
devítiboj 2878 Litomyšl 09.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.77 Litomyšl 09.10.2010
400 m 92.75 Ostrava-Poruba 21.06.2010
1000 m 3:24.67 Litomyšl 09.10.2010
100 m překážek (0.84) 18.73 Litomyšl 09.10.2010
200 m překážek (0.76) 32.93 Ústí nad Orlicí 05.09.2010
skok vysoký 1.50 h Pardubice 23.01.2010
skok vysoký 1.61 Pardubice 25.09.2010
skok o tyči 2.60 Pardubice 25.09.2010
skok daleký 4.53 Pardubice 16.05.2010
vrh koulí 4kg 07.97 Litomyšl 09.10.2010
hod diskem 1kg 19.94 Litomyšl 09.10.2010
hod oštěpem 600g 24.89 Litomyšl 09.10.2010
devítiboj 2878 Litomyšl 09.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žci/B1 5 Litomyšl 08.77
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 1000 m/Žci 14 Litomyšl 3:24.67
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.84)/Žci/B3 6 Litomyšl 18.73
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žci Litomyšl 1.44
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok o tyči/Žci Litomyšl 2.41
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci 15 Litomyšl 4.64
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 4kg/Žci 15 Litomyšl 07.97
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) hod diskem 1kg/Žci 17 Litomyšl 19.94
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 600g/Žci 16 Litomyšl 24.89
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) devítiboj/Žci 15 Litomyšl 2878
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Žci/F 5 Pardubice 1.61
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) skok o tyči/Žci/F 9= Pardubice 2.60
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m překážek (0.76)/Žci/F 5 Ústí nad Orlicí 32.93
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/Žci 6 Ústí nad Orlicí 1.45
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok o tyči/Žci Ústí nad Orlicí 2.50
21.06.2010 Krajský přebor atletických přípravek Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba o.s.) 400 m/EleH 10 Ostrava-Poruba 92.75
21.06.2010 Krajský přebor atletických přípravek Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba o.s.) skok daleký/EleH 25= Ostrava-Poruba 2.40
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) skok o tyči/Žci Chrudim 2.50
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) skok daleký/Žci 11 Chrudim 4.42
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) skok o tyči/Žci 4 Litomyšl 2.22
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žci 15 Litomyšl 4.11
30.05.2010 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Hvězda SKP Pardubice) skok o tyči/Žci Pardubice 2.60
30.05.2010 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Žci 4 Pardubice 1.50
16.05.2010 1.kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/Žci 12 Pardubice 4.53
16.05.2010 1.kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) skok o tyči/Žci 7 Pardubice 2.10
16.05.2010 1.kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Žci 5 Pardubice 1.50
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok vysoký/Žci 9 Pardubice 1.50