Karta atleta

Export do excelu
  • Jiří Grygera
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 16.12.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.20 h Ostrava 22.01.2011
60 m 08.23 Opava 25.06.2011
300 m 42.07 Třinec 06.09.2010
800 m 2:30.86 Ostrava 11.05.2010
1000 m 3:10.33 Třebíč 10.06.2009
1000 m 3:07.16 h Praha-Stromovka 13.02.2010
60 m překážek (0.84) 10.02 h Ostrava 27.02.2010
100 m překážek (0.84) 19.22 Opava 26.04.2010
skok vysoký 1.48 h Praha-Stromovka 12.02.2010
skok vysoký 1.50 Opava 27.04.2010
skok o tyči 3.21 h Olomouc 15.01.2011
skok o tyči 3.30 Břeclav 28.05.2011
skok daleký 4.75 h Ostrava 22.01.2011
skok daleký 5.00 Opava 25.06.2011
vrh koulí 4kg 09.19 h Praha-Stromovka 12.02.2010
vrh koulí 4kg 09.40 Hradec Králové 15.08.2010
hod diskem 1kg 26.36 Opava 14.06.2010
hod oštěpem 600g 30.39 Ostrava 02.06.2010
hod kriketovým míčkem 61.94 Opava 25.06.2011
sedmiboj hala [Zci] 2982 h Praha-Stromovka 13.02.2010
čtyřboj 1824 Hradec Králové 15.08.2010
devítiboj 3193 Opava 27.04.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.23 h Praha-Stromovka 12.02.2010
60 m 08.24 Hradec Králové 15.08.2010
300 m 42.07 Třinec 06.09.2010
800 m 2:30.86 Ostrava 11.05.2010
1000 m 3:07.16 h Praha-Stromovka 13.02.2010
1000 m 3:17.39 Hradec Králové 15.08.2010
60 m překážek (0.84) 10.02 h Ostrava 27.02.2010
100 m překážek (0.84) 19.22 Opava 26.04.2010
skok vysoký 1.48 h Praha-Stromovka 12.02.2010
skok vysoký 1.50 Opava 27.04.2010
skok o tyči 2.70 h Praha-Stromovka 13.02.2010
skok o tyči 3.20 Šumperk 25.09.2010
skok daleký 4.54 h Praha-Stromovka 12.02.2010
skok daleký 4.98 Hradec Králové 15.08.2010
vrh koulí 4kg 09.19 h Praha-Stromovka 12.02.2010
vrh koulí 4kg 09.40 Hradec Králové 15.08.2010
hod diskem 1kg 26.36 Opava 14.06.2010
hod oštěpem 600g 30.39 Ostrava 02.06.2010
sedmiboj hala [Zci] 2982 h Praha-Stromovka 13.02.2010
čtyřboj 1824 Hradec Králové 15.08.2010
devítiboj 3193 Opava 27.04.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žci 6 Kladno 3.10
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina C (TJ Šumperk) skok o tyči/Žci/F Šumperk 3.20
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žci/F 9 Praha 2.90
06.09.2010 Krajské finále soutěže družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (TJ TŽ Třinec) 300 m/Žci/B1 4 Třinec 42.07
06.09.2010 Krajské finále soutěže družstev staršího žactva Moravskoslezského kraje (TJ TŽ Třinec) skok o tyči/Žci/F Třinec 2.90
17.08.2010 6. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M Opava 3.02
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/B2 3 Hradec Králové 08.24
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 1000 m/Žci/B1 9 Hradec Králové 3:17.39
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žci 7 Hradec Králové 4.98
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Žci 8 Hradec Králové 09.40
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žci 7 Hradec Králové 1824
27.07.2010 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/M Opava DNP
27.07.2010 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 5 Opava 2.82
14.07.2010 Velká cena Opavy (TJ Sokol Opava) 60 m/Žci/B1 4 Opava 08.29
20.06.2010 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň na dráze (AK Olomouc) skok o tyči/Žci Olomouc 3.00
15.06.2010 4. Sokolské úterý (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Žci Opava 2.95
14.06.2010 3. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) skok o tyči/Žci/F Opava 2.80
14.06.2010 3. kolo přeboru družstev staršího žactva (TJ Sokol Opava) hod diskem 1kg/Žci/F 5 Opava 26.36
02.06.2010 2. kolo soutěže družstev staršího žactva, skupina A (Atletika Poruba) 300 m/Žci/B1 4 Ostrava 42.85
02.06.2010 2. kolo soutěže družstev staršího žactva, skupina A (Atletika Poruba) skok o tyči/Žci/F Ostrava 2.92
02.06.2010 2. kolo soutěže družstev staršího žactva, skupina A (Atletika Poruba) hod oštěpem 600g/Žci/F Ostrava 30.39
11.05.2010 1. kolo soutěže družstev staršího žactva – skupina A (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žci/F Ostrava 2:30.86
11.05.2010 1. kolo soutěže družstev staršího žactva – skupina A (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/Žci Ostrava 2.80
02.05.2010 XXIV.Mistrzostwa Ustronia w skoku o tyczce (MKS Ustroń) skok o tyči/Žci Ustroń 2.90
27.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) 60 m/Žci/B1 7 Opava 08.49
27.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) 1000 m/Žci 7 Opava 3:18.30
26.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Opava 19.22
27.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) skok vysoký/Žci Opava 1.50
26.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) skok o tyči/Žci Opava 2.80
27.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) skok daleký/Žci 14 Opava 4.39
27.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) vrh koulí 4kg/Žci 9 Opava 09.22
26.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) hod diskem 1kg/Žci 5 Opava 23.98
26.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) hod oštěpem 600g/Žci 13 Opava 24.55
27.04.2010 Oddílový devítiboj žáků (Sokol) devítiboj/Žci Opava 3193
27.02.2010 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň (2. část) (Atletika Poruba) 60 m/Žci/R3 4 Ostrava 08.47
27.02.2010 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň (2. část) (Atletika Poruba) 60 m překážek (0.84)/Žci/R1 3 Ostrava 10.23
27.02.2010 Mistrovství MaS starších žáků a starších žákyň (2. část) (Atletika Poruba) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB Ostrava 10.02
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B2 5 Praha-Stromovka 08.23
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 3:07.16
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 6 Praha-Stromovka 10.24
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci 14 Praha-Stromovka 1.48
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Žci 11 Praha-Stromovka 2.70
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 16 Praha-Stromovka 4.54
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci 14 Praha-Stromovka 09.19
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Zci]/Žci 14 Praha-Stromovka 2982
23.01.2010 Přebor Moravskoslezského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skoku o tyči (Sokol) skok o tyči/Žci Opava 2.30
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/Žci/B1 2 Olomouc 08.35
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/Žci 4 Olomouc 3:20.16
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 2 Olomouc 10.41
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/Žci 11 Olomouc 1.38
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/Žci Olomouc 2.44
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/Žci 11 Olomouc 4.28
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 4kg/Žci 8 Olomouc 08.80
16.01.2010 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [Zci]/Žci 6 Olomouc 2606
09.01.2010 Župní sokolský skokanský přebor (TJ Sokol Opava) skok o tyči/M 12= Opava 2.21