Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Košková
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 12.12.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.91 h Praha - Stromovka 18.12.2009
60 m 08.71 Praha 26.04.2010
150 m 20.55 Stará Boleslav 28.05.2010
800 m 3:06.40 h Praha - Stromovka 18.12.2009
800 m 2:45.22 Praha 10.10.2010
3000 m 14:22.53 h Jablonec nad Nisou 18.02.2012
60 m překážek (0.76/8.20) 09.93 h Praha - Stromovka 18.12.2009
100 m překážek (0.76/8.20) 15.53 Praha 11.06.2010
200 m překážek (0.76) 34.00 Karlovy Vary 26.09.2009
skok vysoký 1.49 h Praha-Strahov 25.02.2010
skok vysoký 1.57 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 20.05.2010
skok daleký 4.90 Břeclav 03.10.2009
skok daleký 4.82 h Praha-Stromovka 05.12.2009
vrh koulí 3kg 10.20 h Praha - Stromovka 18.12.2009
vrh koulí 3kg 10.64 Praha - Juliska 25.05.2010
hod diskem 1kg 21.87 Praha 26.04.2010
hod oštěpem 600g 24.97 Stará Boleslav 29.05.2010
pětiboj hala [Zky] 2250 h Jablonec nad Nisou 31.01.2010
sedmiboj [Zky] 3925 Stará Boleslav 28.05.2010
čtyřboj 1721 Praha, ZŠ Campanus 24.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.71 Praha 26.04.2010
150 m 20.55 Stará Boleslav 28.05.2010
800 m 3:10.08 h Jablonec nad Nisou 31.01.2010
800 m 2:45.22 Praha 10.10.2010
60 m překážek (0.76/8.20) 10.91 h Jablonec nad Nisou 31.01.2010
100 m překážek (0.76/8.20) 15.53 Praha 11.06.2010
skok vysoký 1.49 h Praha-Strahov 25.02.2010
skok vysoký 1.57 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 20.05.2010
skok daleký 4.54 h Jablonec nad Nisou 31.01.2010
skok daleký 4.80 Praha 10.10.2010
vrh koulí 3kg 09.82 h Praha-Strahov 24.02.2010
vrh koulí 3kg 10.64 Praha - Juliska 25.05.2010
hod diskem 1kg 21.87 Praha 26.04.2010
hod oštěpem 600g 24.97 Stará Boleslav 29.05.2010
pětiboj hala [Zky] 2250 h Jablonec nad Nisou 31.01.2010
sedmiboj [Zky] 3925 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 150 m/Žky/B2 1 Praha 21.39
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 800 m/Žky/F 5 Praha 2:45.22
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Praha 16.37
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok vysoký/Žky/F Praha 1.49
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok daleký/Žky/F Praha 4.80
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha 10.23
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) hod oštěpem 600g/Žky/F Praha 24.08
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) sedmiboj [Zky]/Žky Praha 3831
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 6 Kladno 16.80
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky 9 Kladno 1.47
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 3kg/Žky 6 Kladno 09.90
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Tábor 16.27
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) skok vysoký/Žky/F 5 Tábor 1.46
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) vrh koulí 3kg/Žky/F 4 Tábor 10.26
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Praha 16.48
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žky/F Praha 1.41
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha 09.98
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 7 Praha 16.65
12.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F 10 Praha 10.21
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Praha-Eden 17.60
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Žky/F Praha-Eden 3.38
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky/F Praha-Eden 10.49
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 1 Praha 15.53
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Praha 15.55
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky Praha 1.53
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) vrh koulí 3kg/Žky Praha 10.55
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 1 Stará Boleslav 20.55
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B3 8 Stará Boleslav 2:45.27
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Stará Boleslav 16.24
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky/F1 7 Stará Boleslav 1.48
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky/F 8 Stará Boleslav 4.76
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky/F Stará Boleslav 10.12
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žky/F 10 Stará Boleslav 24.97
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Zky]/Žky/F 10 Stará Boleslav 3925
25.05.2010 Krajské finále Poháru rozhlasu (DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Žky Praha - Juliska 1.52
25.05.2010 Krajské finále Poháru rozhlasu (DDM hl. m. Prahy) vrh koulí 3kg/Žky Praha - Juliska 10.64
25.05.2010 Krajské finále Poháru rozhlasu (DDM hl. m. Prahy) skok vysoký/Žky Juliska 1.52
25.05.2010 Krajské finále Poháru rozhlasu (DDM hl. m. Prahy) vrh koulí 3kg/Žky Juliska 10.64
20.05.2010 42. ročník Poháru rozhlasu s ČS 2009-2010, okresní kolo Praha 4,11,12 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) skok vysoký/Žky/F ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 1.57
20.05.2010 42. ročník Poháru rozhlasu s ČS 2009-2010, okresní kolo Praha 4,11,12 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) vrh koulí 3kg/Žky/F ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 10.00
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo (USK Praha) 60 m/Žky/B2 1 Praha - Strahov 08.82
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo (USK Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Praha - Strahov 16.52
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo (USK Praha) hod oštěpem 600g/Žky 4 Praha - Strahov 21.30
08.05.2010 Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec, o.s.) 800 m/Ž 11 Liberec 3:06.93
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina B (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Praha-Eden 16.23
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina B (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žky Praha-Eden 4.99
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina B (ASK Slavia Praha) vrh koulí 3kg/Žky Praha-Eden DNP
26.04.2010 1. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B1 1 Praha 08.71
26.04.2010 1. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky Praha 1.45
26.04.2010 1. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žky Praha 21.87
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) vrh koulí 3kg/Žky 4 Praha-Strahov 09.82
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) skok vysoký/Žky 4 Praha-Strahov 1.49
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 800 m/Žky/B3 2 Jablonec nad Nisou 3:10.08
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 5 Jablonec nad Nisou 10.91
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 1.43
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) skok daleký/Žky/F 6 Jablonec nad Nisou 4.54
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) vrh koulí 3kg/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 08.62
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) pětiboj hala [Zky]/Žky/F 7 Jablonec nad Nisou 2250