Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Dudková
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: SK Kotlářka Praha, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - 1 -
- - - - - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.62 h Praha-Juliska 14.01.2010
60 m 08.52 Kolín 02.05.2010
100 m 13.73 Praha 10.05.2011
150 m 20.80 h Praha-Strahov 18.02.2009
150 m 20.57 Stará Boleslav 28.05.2010
200 m 27.6 Praha-Kotlářka 16.10.2010
600 m 1:51.6 h Praha-Stromovka 19.12.2008
800 m 2:33.28 Stará Boleslav 29.05.2010
800 m 2:38.00 h Praha-Stromovka 10.02.2012
60 m překážek (0.76/7.70) 10.52 Stará Boleslav 20.07.2008
60 m překážek (0.76/8.20) 09.47 h Jablonec nad Nisou 06.03.2010
60 m překážek (0.76/8.50) 09.20 h Praha-Stromovka 04.02.2012
100 m překážek (0.76/8.20) 15.11 Hodonín 18.09.2010
100 m překážek (0.76/8.50) 15.07 Praha 10.06.2011
100 m překážek (0.84) 16.97 Praha 18.09.2011
200 m překážek (0.76) 32.13 Praha 12.09.2010
skok vysoký 1.60 h Praha-Stromovka 10.02.2012
skok vysoký 1.63 Praha 11.06.2013
skok o tyči 3.16 h Praha-Stromovka 23.02.2013
skok o tyči 3.15 Jablonec nad Nisou 23.06.2013
skok daleký 5.28 Praha 10.06.2011
skok daleký 5.15 h Praha-Stromovka 10.02.2012
vrh koulí 2kg 08.75 Praha-Děkanka 23.06.2008
vrh koulí 3kg 08.31 h Praha-Stromovka 12.02.2010
vrh koulí 3kg 09.42 Praha - Kotlářka 22.06.2010
hod diskem 1kg 14.33 Praha - Kotlářka 23.09.2009
hod oštěpem 600g 15.50 Stará Boleslav 29.05.2010
hod kriketovým míčkem 31.84 Praha 11.10.2008
pětiboj 2517 Stará Boleslav 20.07.2008
pětiboj hala [Zky] 2946 h Praha-Stromovka 12.02.2010
pětiboj hala [Dky] 3102 h Praha-Stromovka 10.02.2012
sedmiboj [Zky] 3771 Stará Boleslav 28.05.2010
sprintérský trojboj 1296 Praha-Kotlářka 10.09.2009
vrhačský trojboj 0769 Praha - Kotlářka 23.09.2009

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.62 h Praha-Juliska 14.01.2010
60 m 08.52 Kolín 02.05.2010
150 m 20.99 h Praha-Stromovka 20.01.2010
150 m 20.57 Stará Boleslav 28.05.2010
200 m 27.6 Praha-Kotlářka 16.10.2010
800 m 2:39.35 h Praha-Stromovka 12.02.2010
800 m 2:33.28 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek (0.76/8.20) 09.47 h Jablonec nad Nisou 06.03.2010
100 m překážek (0.76/8.20) 15.11 Hodonín 18.09.2010
200 m překážek (0.76) 32.13 Praha 12.09.2010
skok vysoký 1.51 h Praha-Stromovka 12.02.2010
skok vysoký 1.51 Praha 21.09.2010
skok o tyči 2.85 Praha 11.09.2010
skok daleký 4.92 Praha-Eden 06.09.2010
skok daleký 4.97 h Praha - Strahov 18.12.2010
vrh koulí 3kg 08.31 h Praha-Stromovka 12.02.2010
vrh koulí 3kg 09.42 Praha - Kotlářka 22.06.2010
hod oštěpem 600g 15.50 Stará Boleslav 29.05.2010
pětiboj hala [Zky] 2946 h Praha-Stromovka 12.02.2010
sedmiboj [Zky] 3771 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B4 3 Praha - Strahov 09.56
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/FA 6 Praha - Strahov 09.57
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) skok daleký/Žky/F 4 Praha - Strahov 4.97
16.10.2010 Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žky Praha-Kotlářka 1.50
16.10.2010 Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) 200 m/Žky Praha-Kotlářka 27.6
16.10.2010 Víceboj rodič a dítě (SK Kotlářka Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Praha-Kotlářka 15.3
29.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 krajské finále Praha (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Jky Stadion mládeže 1.49
29.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 krajské finále Praha (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) skok daleký/Jky Stadion mládeže 4.93
21.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 OK Praha 5-7 (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Jky Praha 1.51
21.09.2010 CORNY středoškolský atletický pohár 2010 OK Praha 5-7 (DDM hl. m. Prahy, SK Kotlářka Praha) skok daleký/Jky Praha 4.99
18.09.2010 Mezistátní utkání ČR I – ČR II – Slovensko žáků a žákyň (AK Hodonín) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky Hodonín 15.11
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) 60 m/Žky/B2 1 Praha 08.56
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R1 3 Praha 15.20
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 4 Praha 15.23
12.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/R2 5 Praha 32.13
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žky/F 8 Praha 2.85
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Praha-Eden 15.69
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Žky/F Praha-Eden 1.50
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Žky/F Praha-Eden 4.92
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 1 Praha - Kotlářka 15.49
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Praha - Kotlářka 33.13
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žky/F Praha - Kotlářka 4.80
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) vrh koulí 3kg/Žky/F MS Praha - Kotlářka 09.42
08.06.2010 Městský přebor družstev mužů a žen - 2. kolo (PSK Olymp Praha a A.C. Sparta Praha) 200 m překážek (0.76)/Ž/B3 MB Praha-Stromovka DNP
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B2 5 Stará Boleslav 20.57
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B2 2 Stará Boleslav 2:33.28
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Stará Boleslav 15.75
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky/F1 11 Stará Boleslav 1.45
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky/F 10 Stará Boleslav 4.58
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky/F 14 Stará Boleslav 08.68
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žky/F 21 Stará Boleslav 15.50
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Zky]/Žky/F 12 Stará Boleslav 3771
22.05.2010 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Ž 8 Kladno 2.60
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 1 Praha - Děkanka 33.39
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) skok vysoký/Žky Praha - Děkanka 1.40
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žky Praha - Děkanka 2.30
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha, PSK Oly) 150 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 20.31
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha, PSK Oly) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 15.74
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha, PSK Oly) skok daleký/Žky/F Praha-Stromovka 4.86
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/R1 4 Kolín 08.58
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žky/FA 6 Kolín 08.52
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 80 m překážek/Žky/B1 3 Kolín 13.09
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žky/F 4 Kolín 4.92
27.04.2010 Veřejné závody PAS pro žactvo (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Kotlářka 08.68
27.04.2010 Veřejné závody PAS pro žactvo (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žky Praha-Kotlářka 1.43
06.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R3 2 Jablonec nad Nisou 09.47
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/R2 2 Praha-Strahov 09.51
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/RA 2 Praha-Strahov 09.54
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) skok vysoký/Žky 5= Praha-Strahov 1.43
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) skok daleký/Žky Praha-Strahov 4.86
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 800 m/Žky/B3 2 Praha-Stromovka 2:39.35
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 5 Praha-Stromovka 09.59
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky Praha-Stromovka 1.51
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 4 Praha-Stromovka 4.87
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky 10 Praha-Stromovka 08.31
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) pětiboj hala [Zky]/Žky Praha-Stromovka 2946
10.02.2010 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B1 8 Praha-Stromovka 08.73
10.02.2010 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F Praha-Stromovka 09.63
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 1 Praha-Stromovka 09.86
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky Praha-Stromovka 4.69
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 20.99
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Juliska 08.73
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) 60 m/Žky/FB Praha-Juliska 08.62