Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Matulková
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: TJ Baník Stříbro, spolek
  • Trenér: Matulková Veronika
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Dálka 1488 900
    Trojskok 524 933
    akt. 20.09.2022
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - 1 - - - - - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.43 h Praha-Stromovka 23.01.2016
60 m 08.39 Stříbro 22.06.2016
100 m 13.91 Vlašim 30.05.2015
150 m 21.37 h Praha-Strahov 10.01.2014
150 m 20.38 Stříbro 22.06.2016
200 m 28.64 Klatovy 16.05.2015
200 m 27.86 h Praha-Stromovka 16.02.2016
300 m 49.75 h Praha - Strahov 23.01.2010
300 m 48.30 Mariánské Lázně 16.06.2010
800 m 2:54.95 Šumperk 18.06.2010
800 m 3:11.22 h Praha-Stromovka 11.02.2011
60 m překážek (0.76/8.20) 10.63 h Praha-Stromovka 10.02.2010
60 m překážek (0.76/8.50) 10.24 h Praha-Stromovka 11.02.2011
100 m překážek (0.76/8.20) 17.44 Stříbro 12.06.2010
100 m překážek (0.76/8.50) 17.56 Klatovy 02.07.2011
skok vysoký 1.59 Kladno 02.10.2010
skok vysoký 1.60 h Praha - Strahov 18.12.2010
skok daleký 5.18 h Praha - Strahov 02.01.2022
skok daleký 5.58 Praha - Děkanka 15.05.2022
trojskok 11.88 h Ostrava 05.03.2022
trojskok 12.20 Vlašim 12.06.2022
vrh koulí 3kg 09.61 Domažlice 11.06.2011
vrh koulí 3kg 10.18 h Praha-Strahov 11.02.2012
vrh koulí 4kg 08.78 h Praha-Stromovka 12.02.2013
vrh koulí 4kg 09.20 Klatovy 10.05.2014
hod diskem 1kg 24.75 Nýřany 12.10.2013
hod kladivem 4kg 15.53 Nýřany 12.10.2013
hod oštěpem 500g 35.93 Domažlice 09.06.2012
hod oštěpem 600g 36.84 Praha - Děkanka 15.05.2022
hod kriketovým míčkem 57.92 Šumperk 18.06.2010
pohár rozhlasu 1386 Klatovy 24.05.2011
pětiboj hala [Dky] 2556 h Praha-Stromovka 11.02.2011
sedmiboj [Zky] 3471 Stará Boleslav 28.05.2010
sedmiboj [Dky] 3311 Klatovy 03.07.2011
čtyřboj 2281 Šumperk 18.06.2010
vrhačský trojboj 1262 Nýřany 12.10.2013
vrhačský čtyřboj 1386 Nýřany 12.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.71 Šumperk 18.06.2010
150 m 22.46 h Praha-Strahov 06.02.2010
150 m 21.29 Stará Boleslav 28.05.2010
300 m 49.75 h Praha - Strahov 23.01.2010
300 m 48.30 Mariánské Lázně 16.06.2010
800 m 2:54.95 Šumperk 18.06.2010
60 m překážek (0.76/8.20) 10.63 h Praha-Stromovka 10.02.2010
100 m překážek (0.76/8.20) 17.44 Stříbro 12.06.2010
skok vysoký 1.59 Kladno 02.10.2010
skok vysoký 1.60 h Praha - Strahov 18.12.2010
skok daleký 4.71 Tábor 25.09.2010
skok daleký 4.83 h Praha - Strahov 18.12.2010
vrh koulí 3kg 08.03 h Praha - Strahov 23.01.2010
vrh koulí 3kg 08.17 Stará Boleslav 28.05.2010
hod diskem 1kg 21.21 Stříbro 12.06.2010
hod oštěpem 600g 36.00 Domažlice 18.09.2010
hod kriketovým míčkem 57.92 Šumperk 18.06.2010
sedmiboj [Zky] 3471 Stará Boleslav 28.05.2010
čtyřboj 2281 Šumperk 18.06.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) skok vysoký/Žky/F Praha - Strahov 1.60
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) skok daleký/Žky/F 6 Praha - Strahov 4.83
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B12 5 Praha 23.4
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky Praha 4.76
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žky 6= Praha 1.53
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žky Kladno 1.59
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žky Kladno 32.09
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) skok vysoký/Žky/F Tábor 1.52
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) skok daleký/Žky/F 6 Tábor 4.71
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) hod oštěpem 600g/Žky/F 4 Tábor 29.38
19.09.2010 Memoriál Zbyňka Šourka ve skoku do výšky (TJ Vodní stavby Tábor) skok vysoký/Ž Tábor 1.56
18.09.2010 Hvězdné házení na Chodsku a memoriál Jana Mazance hod oštěpem 600g/Ž 7 Domažlice 36.00
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žky/F 6 Praha 1.58
12.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Žky/F 11 Praha 28.52
05.09.2010 3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Klatovy) 150 m/Žky/B4 MB Klatovy 21.58
05.09.2010 3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Klatovy) skok vysoký/Žky/F Klatovy 1.58
05.09.2010 3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Klatovy) hod diskem 1kg/Žky/F 6 Klatovy 20.29
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) skok vysoký/Ž Nýřany 1.50
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) skok daleký/Žky 5 Nýřany 4.52
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) hod oštěpem 600g/Ž 5 Nýřany 27.24
22.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) skok vysoký/Ž MB Praha 1.44
22.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Ž MB Praha 20.19
22.08.2010 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) hod oštěpem 600g/Ž MB Praha 30.35
18.08.2010 Chodská patnáctistovka, Memoriál Ivana Kitzbergera, Cena Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/R1 2 Domažlice 08.97
18.08.2010 Chodská patnáctistovka, Memoriál Ivana Kitzbergera, Cena Jana Mazance (AC Domažlice) 60 m/Žky/F 5 Domažlice 08.84
18.08.2010 Chodská patnáctistovka, Memoriál Ivana Kitzbergera, Cena Jana Mazance (AC Domažlice) skok daleký/Žky/F Domažlice 4.52
10.08.2010 2. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) skok vysoký/Ž 5 Bílina 1.45
10.08.2010 2. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) skok daleký/Ž 8 Bílina 4.39
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (SK Čtyři Dvory ČB) skok vysoký/Ž/F MB Písek 1.56
03.07.2010 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (SK Čtyři Dvory ČB) hod oštěpem 600g/Ž/F MB Písek 30.63
24.06.2010 Městský přebor družstev mužů a žen - 3. kolo (Spartak Praha 4 a TJ ČZU Praha) skok vysoký/Ž MB Praha-Děkanka 1.50
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žky/F MS Praha - Kotlářka 1.49
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 60 m/Žky/B2 6 Šumperk 08.71
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 800 m/Žky/B3 5 Šumperk 2:54.95
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) skok vysoký/Žky/F Šumperk 1.52
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) hod kriketovým míčkem/Žky/F Šumperk 57.92
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) čtyřboj/Žky 7 Šumperk 2281
16.06.2010 Memoriály Hany Trejbalové a Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně, o.s.) 60 m/Žky/B2 2 Mariánské Lázně 08.82
16.06.2010 Memoriály Hany Trejbalové a Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně, o.s.) 300 m/Ž/B1 2 Mariánské Lázně 48.30
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F2 Stříbro 17.44
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) skok vysoký/Žky/F Stříbro 1.53
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) hod diskem 1kg/Žky/F 6 Stříbro 21.21
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) hod oštěpem 600g/Žky/F Stříbro 30.38
08.06.2010 Městský přebor družstev mužů a žen - 2. kolo (PSK Olymp Praha a A.C. Sparta Praha) skok vysoký/Ž/F MB Praha-Stromovka 1.40
08.06.2010 Městský přebor družstev mužů a žen - 2. kolo (PSK Olymp Praha a A.C. Sparta Praha) skok daleký/Ž/F MB Praha-Stromovka 4.60
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Žky/B4 5 Stará Boleslav 21.29
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žky/B2 7 Stará Boleslav 2:56.43
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 6 Stará Boleslav 17.50
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žky/F1 6 Stará Boleslav 1.51
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žky/F 14 Stará Boleslav 4.53
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 3kg/Žky/F 19 Stará Boleslav 08.17
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žky/F 7 Stará Boleslav 27.05
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) sedmiboj [Zky]/Žky/F 17 Stará Boleslav 3471
19.05.2010 Nýřanské víceboje sedmiboj [Zky]/Žky Nýřany 3220
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Domažlice 17.54
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) skok vysoký/Žky Domažlice 1.52
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) hod oštěpem 600g/Žky 5 Domažlice 25.78
07.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Žky/F 5 Jablonec nad Nisou 1.55
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) skok vysoký/Žky Praha-Strahov 1.52
13.02.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (Karlovarský krajský atletický ) skok vysoký/Žky/F Praha-Strahov 1.55
10.02.2010 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/F 6 Praha-Stromovka 10.63
10.02.2010 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 8 Praha-Stromovka 4.34
06.02.2010 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň (AO SK Čtyři Dvory, České Budějovice) 150 m/Žky/B3 MS Praha-Strahov 22.46
06.02.2010 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň (AO SK Čtyři Dvory, České Budějovice) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B3 MS Praha-Strahov 10.64
06.02.2010 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň (AO SK Čtyři Dvory, České Budějovice) skok vysoký/Žky MS Praha-Strahov 1.45
06.02.2010 Přebor Jihočeského kraje starších žáků a starších žákyň (AO SK Čtyři Dvory, České Budějovice) vrh koulí 3kg/Žky MS Praha-Strahov 07.71
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žky/B4 2 Praha - Strahov 49.75
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) skok vysoký/Ž/F Praha - Strahov 1.53
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) vrh koulí 3kg/Žky/F 8 Praha - Strahov 08.03
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 60 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 MS Praha-Strahov 10.71
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) skok vysoký/Ž/F MS Praha-Strahov 1.45