Karta atleta

Export do excelu
  • Veronika Holubová
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér: Halbich Michal
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 09.61 Praha - Děkanka 07.09.2009
60 m 09.22 h Praha-Stromovka 18.01.2011
100 m 14.23 Praha 12.06.2012
150 m 21.17 Praha 12.06.2010
150 m 22.1 h Praha 04.12.2010
200 m 29.40 h Praha-Stromovka 24.01.2012
200 m 29.42 Mladá Boleslav 01.07.2017
300 m 45.68 h Praha-Strahov 20.01.2012
300 m 43.92 Praha 08.05.2015
400 m 65.79 h Praha-Strahov 23.01.2015
400 m 64.06 Praha-Eden 31.05.2015
500 m 1:21.40 Praha 08.05.2015
600 m 2:12.4 Praha-Jeseniova 20.05.2008
600 m 1:56.33 h Praha-Strahov 14.01.2011
800 m 2:41.94 h Praha-Strahov 28.01.2010
800 m 2:25.61 Praha 19.05.2012
1000 m 3:18.10 Praha 23.05.2014
1500 m 5:21.73 h Praha-Stromovka 04.02.2012
1500 m 5:12.95 Praha 31.05.2014
3000 m 12:51.64 Praha 10.05.2011
10 km silnice 50:53 Běchovice-Praha 27.09.2015
60 m překážek (0.76/7.70) 12.19 Praha - Děkanka 08.09.2008
100 m překážek (0.76/8.20) 21.60 Chrudim 15.05.2011
100 m překážek (0.84) 19.07 Praha - Juliska 10.10.2015
200 m překážek (0.76) 35.43 Stará Boleslav 01.09.2010
400 m překážek (0.76) 74.97 Bílina 13.05.2017
1500 m překážek 5:56.92 Praha 01.10.2011
skok vysoký 1.32 Praha - Juliska 10.10.2015
skok daleký 3.46 h Praha-Stromovka 11.02.2009
skok daleký 4.24 Liberec 04.06.2017
vrh koulí 3kg 06.47 h Praha 04.12.2010
vrh koulí 4kg 07.26 Praha - Juliska 10.10.2015
hod oštěpem 600g 16.03 Praha - Juliska 11.10.2015
hod kriketovým míčkem 26.70 Litomyšl 19.05.2010
sedmiboj [Z] 2836 Praha - Juliska 11.10.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.37 h Praha-Juliska 14.01.2010
60 m 10.53 Litomyšl 19.05.2010
150 m 21.17 Praha 12.06.2010
150 m 22.1 h Praha 04.12.2010
300 m 46.05 Tábor 25.09.2010
300 m 46.92 h Praha - Strahov 18.12.2010
800 m 2:41.94 h Praha-Strahov 28.01.2010
800 m 2:34.39 Tábor 25.09.2010
1000 m 3:32.24 Praha 26.04.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 14.24 Litomyšl 19.05.2010
200 m překážek (0.76) 35.43 Stará Boleslav 01.09.2010
vrh koulí 3kg 06.47 h Praha 04.12.2010
hod kriketovým míčkem 26.70 Litomyšl 19.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B7 4 Praha - Strahov 46.92
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B4 3 Praha 22.1
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Žky 19 Praha 06.47
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 300 m/Žky/B1 5 Tábor 46.05
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 800 m/Žky/F Tábor 2:34.39
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) 300 m/Žky/B1 1 Praha 46.30
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 4 Praha 37.15
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) 150 m/Žky/B2 1 Praha-Eden 21.39
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) 800 m/Žky/B1 4 Praha-Eden 2:35.75
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Ž/B 4 Stará Boleslav 2:41.13
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žky/B 3 Stará Boleslav 35.43
16.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žkm/R1 6 Ústí nad Orlicí 10.4
16.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žkm/B2 6 Ústí nad Orlicí 26.0
16.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B2 2 Ústí nad Orlicí 13.4
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B6 2 Praha 21.17
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 1500 m/Žky/B1 Praha DNP
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 3 Praha 36.11
27.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B3 6 Praha-Eden 14.17
19.05.2010 I.kolo KP družtev mladších žáků skupina B (Jiskra Litomyšl) 60 m/Žkm/R3 3 Litomyšl 10.53
19.05.2010 I.kolo KP družtev mladších žáků skupina B (Jiskra Litomyšl) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 2 Litomyšl 14.24
19.05.2010 I.kolo KP družtev mladších žáků skupina B (Jiskra Litomyšl) hod kriketovým míčkem/Žkm 12 Litomyšl 26.70
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B1 2 Praha - Děkanka 47.48
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) 800 m/Žky/B 3 Praha - Děkanka 2:39.80
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha, PSK Oly) 800 m/Žky/F 4 Praha-Stromovka 2:42.28
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žky/F 4 Kolín 2:38.90
26.04.2010 1. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 1000 m/Žky/F Praha 3:32.24
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 1500 m/Žky/F Praha-Strahov DNP
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) 300 m/Žky/B4 2 Praha-Strahov 49.75
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) 800 m/Žky/B2 3 Praha-Strahov 2:41.94
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) 60 m/Žky/B2 5 Praha-Juliska 09.37