Karta atleta

Export do excelu
  • Věra Matoušková
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 12.12.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.94 Kladno 02.10.2010
60 m 08.14 h Praha-Stromovka 23.02.2013
100 m 12.75 Tábor 25.06.2011
150 m 19.79 h Praha-Strahov 25.02.2010
150 m 19.58 Kladno 02.10.2010
200 m 26.68 České Budějovice 04.06.2011
200 m 27.18 h Praha-Stromovka 03.02.2013
300 m 45.07 h Praha-Stromovka 10.02.2010
300 m 44.44 Praha 24.05.2011
skok daleký 4.30 h Praha-Juliska 14.01.2010
skok daleký 4.84 Praha 10.06.2011
vrh koulí 3kg 11.86 h Praha-Stromovka 16.02.2010
vrh koulí 3kg 05.88 Praha - Strahov 19.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.21 h Praha-Stromovka 20.01.2010
60 m 07.94 Kladno 02.10.2010
150 m 19.79 h Praha-Strahov 25.02.2010
150 m 19.58 Kladno 02.10.2010
300 m 45.07 h Praha-Stromovka 10.02.2010
300 m 45.05 Ústí nad Labem 15.05.2010
skok daleký 4.30 h Praha-Juliska 14.01.2010
skok daleký 4.19 Praha 15.09.2010
vrh koulí 3kg 11.86 h Praha-Stromovka 16.02.2010
vrh koulí 3kg 05.88 Praha - Strahov 19.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B3 Praha - Strahov DNP
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/R3 2 Kladno 07.94
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 60 m/Žky/FA Kladno 07.95
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 150 m/Žky/B2 1 Kladno 19.58
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 60 m/Žky/R2 1 Tábor 08.10
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 60 m/Žky/FA Tábor 08.09
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 150 m/Žky/B1 6 Tábor 19.90
18.09.2010 Mezistátní utkání ČR I – ČR II – Slovensko žáků a žákyň (AK Hodonín) 60 m/Žky MB Hodonín 08.26
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha 08.32
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žky/F 10 Praha 4.19
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/R2 4 Praha 08.24
12.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/R3 4 Praha 19.98
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Eden 08.16
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) 150 m/Žky/B1 2 Praha-Eden 20.44
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 3. kolo (AŠK Mazurská a SK Aritma Praha) 60 m/Žky/B2 2 Praha - Strahov 08.06
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 3. kolo (AŠK Mazurská a SK Aritma Praha) skok daleký/Žky Praha - Strahov DNP
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/R3 1 Praha 08.15
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/FA Praha 08.10
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B1 4 Praha 19.64
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo (USK Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha - Strahov 08.60
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo (USK Praha) skok daleký/Žky 6 Praha - Strahov 4.11
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo (USK Praha) vrh koulí 3kg/Žky 13 Praha - Strahov 05.88
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) 60 m/Žky/R2 1 Ústí nad Labem 08.19
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) 60 m/Žky/F Ústí nad Labem 08.16
15.05.2010 IAAF WORLD ATHLETIC DAY 2010 (USK VŠEM) 300 m/Žky/B2 2 Ústí nad Labem 45.05
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina B (ASK Slavia Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Eden 08.38
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žky/B1 2 Praha-Eden 20.53
06.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/R3 3 Jablonec nad Nisou 08.32
06.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/M2 5 Jablonec nad Nisou 08.24
07.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 150 m/Žky/R4 2 Jablonec nad Nisou 20.54
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 60 m/Žky/R3 1 Praha-Strahov 08.25
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 60 m/Žky/RA 3 Praha-Strahov 08.24
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 150 m/Žky/R3 1 Praha-Strahov 20.26
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 150 m/Žky/FA Praha-Strahov 19.79
16.02.2010 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 3kg/Dky Praha-Stromovka 11.86
10.02.2010 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žky/B2 2 Praha-Stromovka 45.07
10.02.2010 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žky 11 Praha-Stromovka 3.97
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/B2 1 Praha-Strahov 19.94
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B3 1 Praha-Stromovka 20.25
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B1 2 Praha-Stromovka 08.21
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) 60 m/Žky/B4 1 Praha-Juliska 08.23
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) 60 m/Žky/FA Praha-Juliska 08.25
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) skok daleký/Žky/F Praha-Juliska 4.30