Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Doležal
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér: Karas Josef
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Disk 554 831
    Desetiboj 13 1231
    akt. 31.03.2020
  • Úspěchy:
    2013: MS17-8boj/3.; 2014: MSJ-10boj/16.; 2015: MEJ-10boj/1.; 2018: HMS-7boj/9., ME-10boj/8.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
2 1 - 1 - - 4 1 - - 2 - 2 1 -
1 1 - 1 - - 1 2 - 2 1 - - 2 -
1 1 - 2 - - 2 2 - - - - 1 - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství světa do 17 let
Doněck 2013 Osmiboj
Mistrovství Evropy juniorů
Eskilstuna 2015 Desetiboj
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.21 Hradec Králové 05.09.2014
60 m 06.96 h Praha-Stromovka 07.02.2015
100 m 10.94 Aubagne 04.07.2015
150 m 18.50 h Jablonec nad Nisou 02.03.2011
150 m 16.66 Praha-Eden 06.05.2016
200 m 22.28 Praha - Strahov (Evžena Rošického) 12.06.2020
300 m 36.74 Brno 14.09.2011
400 m 48.65 Lana 27.04.2019
800 m 2:36.98 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
1000 m 2:52.10 Doněck 11.07.2013
1000 m 2:44.97 h Cardiff 27.01.2019
1500 m 4:38.77 Lana 28.04.2019
60 m překážek (0.76) 10.12 Nová Paka 11.06.2009
60 m překážek (0.84) 08.61 h Jablonec nad Nisou 12.03.2011
60 m překážek (0.91) 08.24 h Praha-Stromovka 23.02.2013
60 m překážek (0.99) 08.28 h Praha-Stromovka 22.02.2014
60 m překážek (1.06) 07.93 h Praha-Stromovka 03.02.2018
100 m překážek (0.84) 14.20 Praha 15.10.2011
110 m překážek (0.91) 14.22 Hradec Králové 08.06.2013
110 m překážek (0.99) 13.88 Ostrava 20.06.2015
110 m překážek (1.06) 14.35 Kladno 28.07.2018
skok vysoký 2.04 h Jablonec nad Nisou 13.01.2018
skok vysoký 2.02 Berlín 07.08.2018
skok o tyči 4.90 h Praha - Stromovka 11.02.2018
skok o tyči 4.90 Götzis (Mösle-Stadium) 27.05.2018
skok daleký 7.32 Opava 27.09.2014
skok daleký 7.59 h Praha - Stromovka 10.02.2018
vrh koulí 4kg 13.41 h Praha-Stromovka 11.02.2011
vrh koulí 4kg 14.37 Litomyšl 30.07.2011
vrh koulí 5kg 14.77 h Praha-Stromovka 09.02.2013
vrh koulí 5kg 15.66 Ústí nad Orlicí 21.09.2013
vrh koulí 6kg 16.62 h Praha-Stromovka 15.02.2015
vrh koulí 6kg 15.61 Praha 26.09.2015
vrh koulí 7,26kg 14.82 h Birmingham 02.03.2018
vrh koulí 7,26kg 15.64 Plzeň 18.05.2019
hod diskem 1kg 57.63 Nitra 01.10.2011
hod diskem 1,5kg 52.55 Břeclav 28.09.2013
hod diskem 1,75kg 54.74 Eskilstuna 19.07.2015
hod diskem 2kg 49.79 Praha - Juliska 24.08.2019
hod kladivem 4kg 32.86 Týniště nad Orlicí 04.09.2010
hod kladivem 5kg 34.97 Pardubice 28.08.2013
hod kladivem 6kg 38.63 Hradec Králové 07.06.2014
hod oštěpem 600g 59.69 Nitra 01.10.2011
hod oštěpem 700g 57.07 Doněck 11.07.2013
hod oštěpem 800g 65.02 Ribeira Brava 06.07.2019
osmiboj IAAF 6222 Doněck 11.07.2013
hod kriketovým míčkem 52.00 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
pětiboj 2164 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
čtyřboj 2435 Hradec Králové 15.08.2010
sedmiboj hala [Zci] 4096 h Praha-Stromovka 12.02.2011
sedmiboj hala [Dci] 4939 h Praha-Stromovka 10.02.2013
sedmiboj hala [J] 5264 h Praha-Stromovka 09.02.2014
sedmiboj hala [M] 6021 h Praha - Stromovka 11.02.2018
devítiboj 5780 Praha 16.10.2011
desetiboj [Dci] 7430 Ústí nad Orlicí 22.09.2013
desetiboj [J] 7929 Eskilstuna 19.07.2015
desetiboj [M] 8142 Zlín 02.06.2019
sprintérský trojboj 2444 Hradec Králové 05.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.80 Hradec Králové 15.08.2010
60 m 07.61 h Jablonec nad Nisou 04.12.2010
100 m 12.27 Pardubice 06.06.2010
150 m 18.11 Pardubice 25.09.2010
200 m 24.55 Nová Paka 20.06.2010
300 m 40.40 Týniště nad Orlicí 16.05.2010
1000 m 3:26.53 h Praha-Stromovka 13.02.2010
1000 m 3:11.26 Hradec Králové 15.08.2010
60 m překážek (0.84) 09.10 h Praha - Strahov 18.12.2010
100 m překážek (0.84) 15.37 Stará Boleslav 28.05.2010
skok vysoký 1.70 h Pardubice 07.02.2010
skok vysoký 1.78 Praha 11.09.2010
skok o tyči 2.50 h Praha-Stromovka 13.02.2010
skok o tyči 2.90 Stará Boleslav 28.05.2010
skok daleký 5.44 h Pardubice 23.01.2010
skok daleký 4.97 Stará Boleslav 29.05.2010
vrh koulí 4kg 13.48 Hradec Králové 15.08.2010
vrh koulí 4kg 13.04 h Jablonec nad Nisou 04.12.2010
hod diskem 1kg 42.03 Stará Boleslav 28.05.2010
hod kladivem 4kg 32.86 Týniště nad Orlicí 04.09.2010
hod oštěpem 600g 48.92 Kladno 02.10.2010
sedmiboj hala [Zci] 3437 h Praha-Stromovka 13.02.2010
čtyřboj 2435 Hradec Králové 15.08.2010
devítiboj 4839 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 4 Praha - Strahov 09.51
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB Praha - Strahov 09.10
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) skok vysoký/Žci/F Praha - Strahov 0
04.12.2010 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žci/B1 1 Jablonec nad Nisou 07.61
04.12.2010 Pomerančový mítink (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) vrh koulí 4kg/Žci/F 5 Jablonec nad Nisou 13.04
07.10.2010 O nejrychlejšího Hradečáka 2010 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/R1 1 Hradec Králové 07.3
07.10.2010 O nejrychlejšího Hradečáka 2010 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/F Hradec Králové 07.6
07.10.2010 O nejrychlejšího Hradečáka 2010 (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/Dci/F Hradec Králové 11.8
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Žci 4 Kladno 1.76
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 9 Kladno 39.16
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci Kladno 48.92
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) 150 m/Žci/B1 7 Pardubice 18.11
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) vrh koulí 4kg/Žci/F 6 Pardubice 11.66
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) hod oštěpem 600g/Žci/F Pardubice 45.79
12.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/R2 Praha DNP
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) skok vysoký/Žci/F 6 Praha 1.78
05.09.2010 4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (AO TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R3 Hradec Králové DNS
05.09.2010 4. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (AO TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/M Hradec Králové 1.78
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 150 m/Žci/B1 1 Týniště nad Orlicí 18.16
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) hod diskem 1kg/Žci/F Týniště nad Orlicí 40.25
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) hod kladivem 4kg/Žci/F Týniště nad Orlicí 32.86
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/B1 1 Hradec Králové 07.80
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 1000 m/Žci/B1 5 Hradec Králové 3:11.26
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žci Hradec Králové 5.88
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Žci Hradec Králové 13.48
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žci Hradec Králové 2435
26.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) skok vysoký/Žci/F Dvůr Králové nad Labem 1.69
26.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) hod oštěpem 600g/Žci/F Dvůr Králové nad Labem 44.99
20.06.2010 3. kolo společného krajského přeboru družstev mužů (TJ Sokol Nová Paka) 200 m/M/B3 2 Nová Paka 24.55
20.06.2010 3. kolo společného krajského přeboru družstev mužů (TJ Sokol Nová Paka) 400 m/M/B2 Nová Paka DNS
20.06.2010 3. kolo společného krajského přeboru družstev mužů (TJ Sokol Nová Paka) skok vysoký/M/F 2= Nová Paka 1.75
12.06.2010 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žci/B1 1 Hradec Králové 18.37
12.06.2010 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Žci Hradec Králové 39.00
06.06.2010 2. kolo KP družstev mužů (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/R3 3 Pardubice 12.47
06.06.2010 2. kolo KP družstev mužů (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/M/FB 5 Pardubice 12.27
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žci/B1 8 Stará Boleslav 07.75
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1000 m/Žci/F2 5 Stará Boleslav 3:14.73
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 5 Stará Boleslav 15.37
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žci/F1 Stará Boleslav 1.71
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Žci/F2 Stará Boleslav 2.90
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žci/F 16 Stará Boleslav 4.97
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Žci/F 7 Stará Boleslav 11.23
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Žci/F Stará Boleslav 42.03
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci/F 4 Stará Boleslav 42.72
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) devítiboj/Žci/F 5 Stará Boleslav 4839
26.05.2010 X. Hradecké sportovní hry mládeže s mezinárodní účastí - starší žactvo (Statutární město Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Žci Hradec Králové 12.61
23.05.2010 I. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královehradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) skok o tyči/M 4 Týniště nad Orlicí 2.60
16.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva (SK Týniště nad Orlicí) 300 m/Žci/B1 1 Týniště nad Orlicí 40.40
16.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva (SK Týniště nad Orlicí) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 1 Týniště nad Orlicí 16.33
16.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva (SK Týniště nad Orlicí) hod oštěpem 600g/Žci/F Týniště nad Orlicí 45.60
09.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/B2 1 Hradec Králové 07.4
09.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 1000 m/Žci/B1 7 Hradec Králové 3:20.8
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Hradec Králové 16.2
09.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žci Hradec Králové 1.74
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok o tyči/Žci 4 Hradec Králové 2.60
09.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žci 4 Hradec Králové 5.06
09.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Žci Hradec Králové 11.73
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod diskem 1kg/Žci Hradec Králové 38.62
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 600g/Žci Hradec Králové 41.93
19.04.2010 Městský a okresní přebor v atletice-skoky, hody a vrhy (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žci Hradec Králové 1.50
19.04.2010 Městský a okresní přebor v atletice-skoky, hody a vrhy (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žci Hradec Králové 5.17
19.04.2010 Městský a okresní přebor v atletice-skoky, hody a vrhy (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 4kg/Žci Hradec Králové 12.22
14.04.2010 Městský a okresní přebor v atletice (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žci/B1 2 Hradec Králové 07.83
14.04.2010 Městský a okresní přebor v atletice (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žci/B2 2 Hradec Králové 18.92
14.04.2010 Městský a okresní přebor v atletice (TJ Sokol Hradec Králové) 300 m/Žci/B1 1 Hradec Králové 40.55
22.03.2010 Hradecká laťka - starší žactvo a dorost (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žci Hradec Králové 1.58
06.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.84)/Žci/R2 7 Jablonec nad Nisou 10.16
07.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok vysoký/Žci/F 8= Jablonec nad Nisou 1.65
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B1 6 Praha-Stromovka 07.82
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Žci/B2 9 Praha-Stromovka 3:26.53
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 4 Praha-Stromovka 09.69
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci 4 Praha-Stromovka 1.66
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Žci 13 Praha-Stromovka 2.50
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 11 Praha-Stromovka 5.24
12.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Žci Praha-Stromovka 12.10
13.02.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Zci]/Žci 11 Praha-Stromovka 3437
07.02.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) 60 m překážek (0.84)/Žci Pardubice 09.3
07.02.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok vysoký/M 7 Pardubice 1.70
07.02.2010 Veřejné halové závody (AC Pardubice) skok daleký/M 9 Pardubice 4.87
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 1000 m/Žci/B1 MS Jablonec nad Nisou 3:32.07
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.84)/Žci/F MS Jablonec nad Nisou 09.45
31.01.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích, běhu na 3000 m a chůzi (TJ Liaz Jablonec nad Nisou) skok o tyči/Žci/F MS Jablonec nad Nisou 2.30
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok daleký/Žci Pardubice 5.44
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok vysoký/Žci Pardubice 1.65
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok o tyči/M 9 Pardubice 2.40