Karta atleta

Export do excelu
  • Christopher Kukla
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TRIATLET Karlovy Vary z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 1 1 - 1 1 -
- - - - - - - - - 1 - - 1 - -
- - - - - - - - - 1 - - - 1 -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.87 Praha 28.05.2011
60 m 07.69 h Praha-Stromovka 09.02.2013
100 m 11.87 Stará Boleslav 24.05.2013
150 m 22.42 Praha - Děkanka 08.09.2008
150 m 17.78 h Praha-Strahov 18.01.2013
200 m 24.73 Kolín 08.05.2013
300 m 39.85 h Praha-Strahov 13.01.2012
300 m 39.30 Praha 03.05.2013
400 m 54.95 Třinec 07.07.2012
800 m 2:29.52 h Praha-Stromovka 06.12.2008
800 m 2:35.16 Praha 10.10.2009
1000 m 3:17.04 h Praha-Stromovka 12.02.2011
1000 m 3:05.26 Praha 28.05.2011
1500 m 4:52.38 Stará Boleslav 25.05.2013
60 m překážek (0.76) 09.92 Praha 10.10.2009
60 m překážek (0.76) 09.88 h Praha-Stromovka 05.12.2009
60 m překážek (0.84) 08.57 h Praha - Strahov 17.12.2011
60 m překážek (0.91) 08.51 h Praha-Stromovka 02.02.2013
100 m překážek (0.84) 14.23 Stará Boleslav 08.10.2011
110 m překážek (1.06) 15.93 Praha 10.05.2013
110 m překážek (0.91) 14.59 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
200 m překážek (0.76) 29.12 Nové Město nad Metují 04.09.2011
300 m překážek (0.84) 40.56 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
400 m překážek (0.91) 60.14 Praha 01.06.2013
skok vysoký 1.86 Praha - Eden 10.06.2018
skok vysoký 1.85 h Praha - Stromovka 26.01.2019
skok o tyči 4.11 h Praha-Stromovka 23.02.2013
skok o tyči 4.15 Jablonec nad Nisou 22.06.2013
skok daleký 5.74 h Praha-Stromovka 04.02.2012
skok daleký 5.97 Praha - Eden 08.06.2019
vrh koulí 3kg 10.05 Praha-Děkanka 10.09.2009
vrh koulí 4kg 11.29 h Praha-Stromovka 09.02.2011
vrh koulí 4kg 11.35 Praha 16.10.2011
vrh koulí 5kg 12.01 h Praha-Stromovka 09.02.2013
vrh koulí 5kg 13.06 Praha 12.10.2013
hod diskem 1kg 39.14 Praha 15.06.2011
hod diskem 1,5kg 34.68 Praha 08.06.2012
hod oštěpem 600g 45.33 Stará Boleslav 24.08.2011
hod oštěpem 700g 46.51 Praha 05.09.2013
hod oštěpem 800g 43.63 Bílina 19.05.2018
hod kriketovým míčkem 50.15 Tábor 24.06.2009
pohár rozhlasu 1021 Praha-Jeseniova 12.05.2011
pětiboj 1888 Praha 10.10.2009
sedmiboj hala [Zci] 3646 h Praha-Stromovka 12.02.2011
devítiboj 5093 Praha 16.10.2011
desetiboj [Dci] 5921 Stará Boleslav 26.05.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.12 Praha 10.10.2010
300 m 45.34 h Praha-Stromovka 10.02.2010
1000 m 3:15.60 Stará Boleslav 29.05.2010
60 m překážek (0.84) 09.11 h Praha - Strahov 18.12.2010
100 m překážek (0.84) 15.55 Praha 11.06.2010
200 m překážek (0.76) 30.09 Praha 12.06.2010
skok vysoký 1.58 Praha 10.10.2010
skok vysoký 1.55 h Praha 04.12.2010
skok o tyči 3.10 Kladno 02.10.2010
skok o tyči 2.80 h Praha - Strahov 18.12.2010
skok daleký 5.20 Pacov 09.05.2010
skok daleký 5.21 h Praha 04.12.2010
vrh koulí 4kg 10.78 Praha 10.10.2010
hod diskem 1kg 32.48 Praha 11.06.2010
hod oštěpem 600g 32.33 Stará Boleslav 28.05.2010
devítiboj 4178 Praha 10.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha - Strahov 09.28
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/FB Praha - Strahov 09.11
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) skok o tyči/Žci/F 7 Praha - Strahov 2.80
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B3 2 Praha 09.0
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 4 Praha 5.21
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci 5 Praha 1.55
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 60 m/Žci/B3 1= Praha 08.12
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 1000 m/Žci/F 9 Praha 3:16.74
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 5 Praha 16.15
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok vysoký/Žci/F 4 Praha 1.58
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok o tyči/Žci/F Praha 3.10
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok daleký/Žci/F 9 Praha 5.15
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) vrh koulí 4kg/Žci/F 4 Praha 10.78
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) hod diskem 1kg/Žci/F 6 Praha 29.65
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) hod oštěpem 600g/Žci/F 9 Praha 32.17
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) devítiboj/Žci Praha 4178
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 7 Kladno 15.57
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žci 7 Kladno 3.10
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1kg/Žci 18 Kladno 30.10
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 6 Tábor 15.55
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 6 Tábor 31.26
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) skok o tyči/Žci/F Tábor 2.90
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 6 Praha 17.42
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žci/F 6 Praha 5.06
14.09.2010 4.kolo Městský přebor družstev mládeže (Spartak Praha 4 a SK ZŠ Jeseni) skok o tyči/Dci/F MB Praha-Děkanka DNP
12.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/R2 7 Praha 30.39
11.09.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň na dráze (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Žci/F 11= Praha 2.60
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha-Eden 15.82
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok vysoký/Žci/F Praha-Eden 1.55
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok o tyči/Žci/F Praha-Eden 2.90
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žci/B2 4 Stará Boleslav DNP
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/M 7 Stará Boleslav 2.65
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 2 Praha - Kotlářka 16.05
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 2 Praha - Kotlářka 30.94
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žci/F 4= Praha - Kotlářka 1.40
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/R3 1 Praha 15.97
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/F Praha 15.55
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 3 Praha 30.09
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žci 4 Praha 2.55
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci 4 Praha 32.48
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žci/B3 4 Stará Boleslav 08.45
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 1000 m/Žci/F 5 Stará Boleslav 3:15.60
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 8 Stará Boleslav 15.62
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok vysoký/Žci/F2 7 Stará Boleslav 1.50
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Žci/F2 5 Stará Boleslav 2.60
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žci/F 20 Stará Boleslav 4.72
29.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) vrh koulí 4kg/Žci/F 17 Stará Boleslav 08.86
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod diskem 1kg/Žci/F 16 Stará Boleslav 26.79
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci/F 14 Stará Boleslav 32.33
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) devítiboj/Žci/F 16 Stará Boleslav 3729
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Praha - Děkanka 16.85
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) 200 m překážek (0.76)/Žci/B1 4 Praha - Děkanka 32.03
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) skok o tyči/Žci Praha - Děkanka 2.30
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 60 m/Žci/B1 6 Pacov 08.48
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 1000 m/Žci 6 Pacov 3:19.81
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Pacov 16.37
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žci 6 Pacov 1.46
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok o tyči/Žci 7 Pacov 2.40
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žci 4 Pacov 5.20
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 4kg/Žci 8 Pacov 08.32
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod diskem 1kg/Žci Pacov 30.80
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žci Pacov 25.10
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) devítiboj/Žci 5 Pacov 3565
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 60 m/Žci/B1 6 Pacov 08.48
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 1000 m/Žci 6 Pacov 3:19.81
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Pacov 16.37
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žci 6 Pacov 1.46
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok o tyči/Žci 7 Pacov 2.40
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žci 4 Pacov 5.20
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 4kg/Žci 8 Pacov 08.32
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod diskem 1kg/Žci Pacov 30.80
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žci Pacov 25.10
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) devítiboj/Žci 5 Pacov 3565
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 60 m/Žci/B1 6 Pacov 08.48
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 1000 m/Žci 6 Pacov 3:19.81
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 3 Pacov 16.37
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žci 6 Pacov 1.46
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok o tyči/Žci 7 Pacov 2.40
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žci 4 Pacov 5.20
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 4kg/Žci 8 Pacov 08.32
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod diskem 1kg/Žci Pacov 30.80
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žci Pacov 25.10
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) devítiboj/Žci 5 Pacov 3565
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha, PSK Oly) 100 m překážek (0.84)/Žci/B1 1 Praha-Stromovka 15.94
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha, PSK Oly) skok o tyči/Žci/F 4 Praha-Stromovka 2.20
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha, PSK Oly) hod diskem 1kg/Žci/F 5 Praha-Stromovka 26.82
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 80 m překážek/Žci/B1 3 Kolín 13.20
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci/F 7 Kolín 1.45
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Dci/F Kolín DNP
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žci/F 13 Kolín 27.78
27.04.2010 Veřejné závody PAS pro žactvo (SK Kotlářka Praha) 200 m překážek (0.76)/Žci/B3 3 Praha-Kotlářka 32.71
27.04.2010 Veřejné závody PAS pro žactvo (SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žci 7= Praha-Kotlářka 1.35
27.04.2010 Veřejné závody PAS pro žactvo (SK Kotlářka Praha) hod diskem 1kg/Žci 4 Praha-Kotlářka 25.95
26.04.2010 1. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žci Praha 26.23
06.03.2010 Mistrovství ČR žáků a žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 7 Jablonec nad Nisou 10.10
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 60 m překážek (0.84)/Žci/R3 2 Praha-Strahov 09.56
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 60 m překážek (0.84)/Žci/FA Praha-Strahov DQ
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) skok o tyči/Žci 6 Praha-Strahov 2.40
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) skok vysoký/Žci 9 Praha-Strahov 1.40
10.02.2010 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 300 m/Žci/B3 4 Praha-Stromovka 45.34
10.02.2010 5. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 5 Praha-Stromovka 10.02
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) skok vysoký/Žci 8= Praha-Strahov 1.40
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) skok o tyči/Žci 6 Praha-Strahov 2.30
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok daleký/Žci 11 Praha-Stromovka 4.52
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Žci 8 Praha-Stromovka 1.40
20.01.2010 3. veřejné závody PAS žáků a žákyň (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 6 Praha-Stromovka 10.12
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B1 4 Praha-Juliska 10.23
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) skok daleký/Žci/F 12 Praha-Juliska 4.27
07.01.2010 Veřejné závody žactva (TJ Dukla Praha) 60 m překážek (0.84)/Žci/B2 4 Praha-Juliska 10.1
07.01.2010 Veřejné závody žactva (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žci 11 Praha-Juliska 4.58