Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Miksa
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.49 h Praha-Stromovka 07.02.2015
60 m 07.52 Praha 08.05.2015
100 m 11.51 Praha 09.06.2015
150 m 17.81 h Praha-Strahov 16.01.2015
150 m 17.49 Praha 01.05.2015
200 m 24.25 h Praha-Strahov 23.01.2015
200 m 23.31 Lovosice 31.05.2015
300 m 37.40 Praha 01.05.2015
400 m 52.39 Stará Boleslav 23.05.2015
1000 m 3:30.86 Praha 10.10.2010
1000 m 2:59.24 h Praha-Stromovka 08.02.2015
1500 m 4:46.07 Praha 25.05.2014
60 m překážek (0.91) 09.15 h Praha-Stromovka 02.02.2013
60 m překážek (0.99) 08.79 h Praha-Stromovka 14.02.2015
100 m překážek (0.84) 18.23 Praha 09.10.2010
110 m překážek (0.91) 17.10 Praha 19.08.2013
110 m překážek (0.99) 16.07 Stará Boleslav 24.05.2015
110 m překážek (1.06) 17.71 Beroun 19.09.2015
2000 m překážek (0.84) 7:57.19 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
skok vysoký 1.66 Praha 11.10.2014
skok vysoký 1.73 h Praha-Stromovka 07.02.2015
skok o tyči 3.45 h Praha-Stromovka 15.02.2015
skok o tyči 3.80 Praha - Juliska 11.10.2015
skok daleký 6.26 h Praha-Stromovka 01.02.2015
skok daleký 6.08 Stará Boleslav 23.05.2015
trojskok 12.25 h Praha-Stromovka 01.02.2015
trojskok 12.05 Praha 26.09.2015
vrh koulí 4kg 10.80 Praha 29.08.2011
vrh koulí 5kg 09.80 h Jablonec nad Nisou 21.01.2012
vrh koulí 5kg 11.89 Praha 11.06.2013
vrh koulí 6kg 11.55 h Praha-Stromovka 07.02.2015
vrh koulí 6kg 11.50 Stará Boleslav 23.05.2015
hod diskem 1kg 26.72 Praha 09.10.2010
hod diskem 1,5kg 29.93 Praha 07.06.2013
hod diskem 1,75kg 33.83 Stará Boleslav 24.05.2015
hod kladivem 4kg 25.39 Sušice 24.09.2011
hod kladivem 5kg 25.10 Břeclav 28.09.2013
hod oštěpem 600g 37.67 Sušice 24.09.2011
hod oštěpem 700g 44.62 Praha 14.09.2013
hod oštěpem 800g 47.75 Praha-Juliska 14.06.2014
hod kriketovým míčkem 54.37 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 20.05.2010
sedmiboj hala [Dci] 3088 h Jablonec nad Nisou 22.01.2012
sedmiboj hala [J] 4368 h Praha-Stromovka 08.02.2015
devítiboj 2910 Praha 10.10.2010
desetiboj [Dci] 5249 Praha 13.10.2013
desetiboj [J] 5924 Stará Boleslav 24.05.2015
sprintérský trojboj 2072 Stadion mládeže, Kotlářka 10.09.2014
vrhačský trojboj 1472 Praha-Juliska 17.09.2015

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.68 Praha 10.10.2010
150 m 21.94 Bílina 10.08.2010
1000 m 3:30.86 Praha 10.10.2010
100 m překážek (0.84) 18.23 Praha 09.10.2010
skok vysoký 1.40 Děčín 14.08.2010
skok o tyči 2.10 Tábor 25.09.2010
skok daleký 4.64 Praha-Eden 06.09.2010
vrh koulí 4kg 08.76 Praha 10.10.2010
hod diskem 1kg 26.72 Praha 09.10.2010
hod oštěpem 600g 35.41 Tábor 25.09.2010
hod kriketovým míčkem 54.37 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 20.05.2010
devítiboj 2910 Praha 10.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 60 m/Žci/B3 8 Praha 08.68
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 1000 m/Žci/F 16 Praha 3:30.86
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) 100 m překážek (0.84)/Žci/B3 5 Praha 18.23
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok vysoký/Žci/F 15= Praha 1.37
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok o tyči/Žci/F 18 Praha 1.80
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) skok daleký/Žci/F 20 Praha 4.46
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) vrh koulí 4kg/Žci/F 17 Praha 08.76
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) hod diskem 1kg/Žci/F 11 Praha 26.72
09.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) hod oštěpem 600g/Žci/F 13 Praha 27.78
10.10.2010 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (TJ Dukla Praha a SK ZŠ Jesenio) devítiboj/Žci 19 Praha 2910
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Žci Kladno NM
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci 18 Kladno 32.44
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) skok o tyči/Žci/F 5= Tábor 2.10
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) hod oštěpem 600g/Žci/F 4 Tábor 35.41
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žci/F Praha DNP
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) skok daleký/Žci/F Praha DNP
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) hod oštěpem 600g/Žci/F Praha DNP
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok o tyči/Žci/F Praha-Eden 0
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) skok daleký/Žci/F 13 Praha-Eden 4.64
14.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) 60 m/Žci 5 Děčín 09.09
15.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) 1000 m/Žci Děčín 3:34.91
15.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) 100 m překážek (0.84)/Žci/B2 2 Děčín 18.88
14.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) skok vysoký/Žci Děčín 1.40
15.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) skok o tyči/Žci Děčín 2.00
14.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) skok daleký/Žci 4 Děčín 4.46
14.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) vrh koulí 4kg/Žci Děčín 08.59
15.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) hod diskem 1kg/Žci 4 Děčín 21.50
15.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) hod oštěpem 600g/Žci Děčín 28.44
15.08.2010 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek ve vícebojích (ASK Děčín) devítiboj/Žci 4 Děčín 2686
10.08.2010 2. bílinský polytan (Atletický klub Bílina) 150 m/M/B9 4 Bílina 21.94
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 150 m/Žci/B5 Praha DNP
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) skok daleký/Žci/K Praha DNP
20.05.2010 42. ročník Poháru rozhlasu s ČS 2009-2010, okresní kolo Praha 4,11,12 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) skok vysoký/Žcm/F 13 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 1.30
20.05.2010 42. ročník Poháru rozhlasu s ČS 2009-2010, okresní kolo Praha 4,11,12 (SK Dvojka Praha, AŠSK ZŠ Campanus, ZŠ Campanus, DDM Praha 4, 11,12, MČ Praha 11) hod kriketovým míčkem/Žcm/F 8 ZŠ Campanus, Praha 11 - Jižní Město 54.37
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo (USK Praha) skok daleký/Žci Praha - Strahov DNP
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina B - 2. kolo (USK Praha) hod oštěpem 600g/Žci Praha - Strahov NM
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina B (ASK Slavia Praha) 150 m/Žci/B3 3 Praha-Eden 22.00
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina B (ASK Slavia Praha) skok daleký/Žci 6 Praha-Eden 4.42