Karta atleta

Export do excelu
  • Pavlína Novotná
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 22.02.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.42 h Praha - Strahov 18.12.2010
60 m 08.43 Litomyšl 19.06.2011
100 m 13.26 Pardubice 15.06.2014
150 m 20.95 h Praha-Strahov 30.01.2010
150 m 20.88 Litomyšl 09.10.2010
300 m 48.5 Pardubice 27.05.2009
300 m 48.87 h Jablonec nad Nisou 06.02.2010
600 m 1:56.53 Liberec 04.09.2009
800 m 2:39.0 Turnov 09.09.2009
60 m překážek (0.76/7.70) 11.60 Ústí nad Orlicí 13.09.2008
60 m překážek (0.76/8.20) 11.7 h Pardubice 02.02.2009
100 m překážek (0.76/8.20) 18.14 Litomyšl 09.10.2010
skok vysoký 1.20 h Pardubice 02.02.2009
skok vysoký 1.35 Ústí nad Orlicí 29.05.2011
skok daleký 3.60 h Pardubice 23.01.2010
skok daleký 3.76 Litomyšl 09.10.2010
vrh koulí 3kg 08.61 Plzeň 13.05.2014
vrh koulí 4kg 07.83 Pardubice 15.06.2014
hod diskem 1kg 15.86 Litomyšl 13.06.2010
hod oštěpem 500g 36.57 Praha 14.05.2013
hod oštěpem 600g 35.73 Kolín 14.09.2013
hod kriketovým míčkem 49.31 Turnov 09.09.2009
pětiboj 2005 Litomyšl 10.10.2009
sedmiboj [Zky] 2949 Litomyšl 09.10.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.52 Litomyšl 13.06.2010
60 m 08.42 h Praha - Strahov 18.12.2010
150 m 20.95 h Praha-Strahov 30.01.2010
150 m 20.88 Litomyšl 09.10.2010
300 m 48.87 h Jablonec nad Nisou 06.02.2010
300 m 53.73 Pardubice 16.05.2010
800 m 3:08.60 Litomyšl 09.10.2010
100 m překážek (0.76/8.20) 18.14 Litomyšl 09.10.2010
skok vysoký 1.31 Litomyšl 09.10.2010
skok daleký 3.60 h Pardubice 23.01.2010
skok daleký 3.76 Litomyšl 09.10.2010
vrh koulí 3kg 08.51 Litomyšl 09.10.2010
hod diskem 1kg 15.86 Litomyšl 13.06.2010
hod oštěpem 600g 26.20 Litomyšl 09.10.2010
sedmiboj [Zky] 2949 Litomyšl 09.10.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m/Žky/B3 2 Praha - Strahov 08.42
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 60 m/Žky/FB 6 Praha - Strahov 08.56
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 150 m/Žky/B7 1 Praha - Strahov 20.96
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žky/B2 1 Litomyšl 20.88
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žky 13 Litomyšl 3:08.60
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B2 2 Litomyšl 18.14
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok vysoký/Žky 9= Litomyšl 1.31
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) skok daleký/Žky 12 Litomyšl 3.76
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) vrh koulí 3kg/Žky 6 Litomyšl 08.51
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) hod oštěpem 600g/Žky Litomyšl 26.20
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) sedmiboj [Zky]/Žky 10 Litomyšl 2949
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R2 1 Ústí nad Orlicí 08.62
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/FA 4 Ústí nad Orlicí 08.61
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B5 7 Ústí nad Orlicí 23.59
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod oštěpem 600g/Žky Ústí nad Orlicí 25.84
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/R4 2 Chrudim 08.2
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/FB Chrudim 08.2
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) 100 m překážek (0.76/8.20)/Žky/B1 4 Chrudim 18.6
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) hod diskem 1kg/Žky 16 Chrudim 13.24
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R1 2 Litomyšl 08.52
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA 6 Litomyšl 08.68
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) 200 m překážek (0.76)/Žky/B3 1 Litomyšl 35.14
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) hod diskem 1kg/Žky 13 Litomyšl 15.86
30.05.2010 Krajský přebor staršího a mladšího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 200 m překážek (0.76)/Žky/B1 Pardubice DNP
16.05.2010 1.kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/R2 2 Pardubice 08.78
16.05.2010 1.kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žky/FB Pardubice 08.62
16.05.2010 1.kolo KP družstev staršího žactva (Hvězda SKP Pardubice) 300 m/Žky/B2 7 Pardubice 53.73
06.02.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Žky/R2 3 Jablonec nad Nisou 09.15
06.02.2010 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 300 m/Žky/B3 2 Jablonec nad Nisou 48.87
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/R1 1 Praha-Strahov 08.54
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/F Praha-Strahov DQ
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B5 1 Praha-Strahov 20.95
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok daleký/Žky 25 Pardubice 3.60