Karta atleta

Export do excelu
  • Sandra Hojčková
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér:
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 20.01.2015
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 Šumperk 18.06.2010
150 m 22.69 Hodonín 29.05.2010
300 m 48.52 Břeclav 15.05.2010
600 m 2:01.89 Břeclav 29.05.2009
800 m 2:42.20 Břeclav 03.06.2010
1500 m 6:13.71 České Budějovice 02.10.2010
skok vysoký 1.25 h Břeclav, ZŠ Slovácká 31.03.2010
skok vysoký 1.36 Břeclav 24.05.2011
skok daleký 3.87 Břeclav 15.05.2010
vrh koulí 3kg 05.52 Šumperk 18.06.2010
hod kriketovým míčkem 21.45 Břeclav 03.06.2010
čtyřboj 1758 Šumperk 18.06.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.97 Šumperk 18.06.2010
150 m 22.69 Hodonín 29.05.2010
300 m 48.52 Břeclav 15.05.2010
800 m 2:42.20 Břeclav 03.06.2010
1500 m 6:13.71 České Budějovice 02.10.2010
skok vysoký 1.25 h Břeclav, ZŠ Slovácká 31.03.2010
skok vysoký 1.32 Šumperk 18.06.2010
skok daleký 3.87 Břeclav 15.05.2010
vrh koulí 3kg 05.52 Šumperk 18.06.2010
hod kriketovým míčkem 21.45 Břeclav 03.06.2010
čtyřboj 1758 Šumperk 18.06.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (AO Sokol České Budějovice) 1500 m/Dky/F 11 České Budějovice 6:13.71
25.09.2010 3. kolo soutěže družstev juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Dky/F 4 Břeclav 2:48.74
24.06.2010 Olympiáda břeclavských škol 2. stupeň (ZŠ Břeclav Kupkova) 60 m/Žky/R3 3 Břeclav 08.98
24.06.2010 Olympiáda břeclavských škol 2. stupeň (ZŠ Břeclav Kupkova) 60 m/Žky/F 7 Břeclav 09.31
24.06.2010 Olympiáda břeclavských škol 2. stupeň (ZŠ Břeclav Kupkova) 800 m/Žky/F Břeclav 2:47.00
24.06.2010 Olympiáda břeclavských škol 2. stupeň (ZŠ Břeclav Kupkova) skok vysoký/Žky/F 6 Břeclav 1.25
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 60 m/Žky/B10 4 Šumperk 08.97
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 800 m/Žky/B1 2 Šumperk 2:45.28
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) skok vysoký/Žky/F Šumperk 1.32
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) vrh koulí 3kg/Žky/F 41 Šumperk 05.52
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) čtyřboj/Žky 46 Šumperk 1758
06.06.2010 3. kolo soutěže starších žáků a starších žákyň (TJ Lokomotiva Břeclav) 300 m/Žky/B2 3 Břeclav 48.58
03.06.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (Gymnázium Břeclav) 60 m/Žky/B2 4 Břeclav 09.00
03.06.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (Gymnázium Břeclav) 800 m/Žky/B1 1 Břeclav 2:42.20
03.06.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (Gymnázium Břeclav) skok daleký/Žky/F 9 Břeclav 2.90
03.06.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - krajské kolo (Gymnázium Břeclav) hod kriketovým míčkem/Žky/F 9 Břeclav 21.45
29.05.2010 2. kolo soutěže družstev staršího žactva JmKAS (AK Hodonín ) 150 m/Žky/B4 2 Hodonín 22.69
25.05.2010 Pohár rozhlasu - krajské kolo (Gymnázium Břeclav) 60 m/Žky/B3 4 Břeclav 09.32
25.05.2010 Pohár rozhlasu - krajské kolo (Gymnázium Břeclav) 800 m/Žky/B1 4 Břeclav 2:45.94
15.05.2010 1. kolo soutěže družstev staršího žactva JmKAS 300 m/Žky/B3 1 Břeclav 48.52
15.05.2010 1. kolo soutěže družstev staršího žactva JmKAS skok daleký/Žky/F 19 Břeclav 3.87
28.04.2010 Okresní přebory (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/Žky/R2 5 Břeclav 09.42
28.04.2010 Okresní přebory (TJ Lokomotiva Břeclav) 800 m/Žky/F1 Břeclav 2:56.32
31.03.2010 Břeclavská laťka (ZŠ Slovácká Břeclav) skok vysoký/Žky/F 12 Břeclav, ZŠ Slovácká 1.25