Karta atleta

Export do excelu
  • Tereza Zindulková
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Praha Královské Vinohrady
  • Trenér:
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 22.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.85 Praha - Děkanka 26.04.2010
60 m 09.08 h Praha-Stromovka 17.02.2011
150 m 21.23 h Praha-Strahov 25.02.2010
150 m 21.42 Praha - Děkanka 26.04.2010
200 m 31.58 Stadion mládeže, Kotlářka 25.09.2014
300 m 46.48 h Praha - Strahov 18.12.2010
300 m 46.19 Praha - Děkanka 09.05.2011
800 m 2:55.57 Pacov 09.05.2010
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.22 Praha 10.10.2009
100 m překážek [83,8cm] 19.05 Praha-Podvinný mlýn 11.09.2014
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.90 Pacov 08.05.2010
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 18.47 Praha 12.10.2013
200 m překážek [76,2 cm] 33.39 Sušice 24.09.2011
skok vysoký 1.38 Praha 15.09.2010
skok daleký 4.00 h Praha-Strahov 27.01.2011
skok daleký 4.32 Kolín 08.05.2014
vrh koulí 3kg 08.34 Praha 12.10.2013
hod diskem 1kg 23.87 Praha - Děkanka 15.09.2011
hod kladivem 3kg 24.83 Sušice 24.09.2011
hod kladivem 4kg 22.73 Praha - Děkanka 22.05.2014
hod oštěpem 500g 26.50 Praha 13.10.2013
hod oštěpem 600g 30.92 Kolín 08.05.2014
hod kriketovým míčkem 41.50 Praha 10.10.2009
pětiboj 2029 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
sedmiboj [Zky] 2807 Pacov 09.05.2010
sedmiboj [Dky] 2345 Praha 13.10.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.29 h Praha-Juliska 14.01.2010
60 m 08.85 Praha - Děkanka 26.04.2010
150 m 21.23 h Praha-Strahov 25.02.2010
150 m 21.42 Praha - Děkanka 26.04.2010
300 m 46.48 Kladno 02.10.2010
300 m 46.48 h Praha - Strahov 18.12.2010
800 m 2:55.57 Pacov 09.05.2010
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.90 Pacov 08.05.2010
200 m překážek [76,2 cm] 34.14 Týniště nad Orlicí 04.09.2010
skok vysoký 1.38 Praha 15.09.2010
skok daleký 3.96 h Praha-Juliska 07.01.2010
skok daleký 4.10 Pacov 09.05.2010
vrh koulí 3kg 07.51 Praha-Eden 06.09.2010
hod diskem 1kg 17.52 Praha - Děkanka 26.04.2010
hod oštěpem 600g 25.35 Nýřany 24.08.2010
sedmiboj [Zky] 2807 Pacov 09.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) 300 m/Žky/B9 1 Praha - Strahov 46.48
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B7 2 Praha 08.8
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žky/B1 2 Praha 21.9
02.10.2010 Mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň (A. C. TEPO Kladno) 300 m/Žky/B4 1 Kladno 46.48
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B1 3 Praha 35.56
15.09.2010 2. finále A Městského přeboru družstev staršího žactva (USK Praha a SK Kotlářka Praha) skok vysoký/Žky/F Praha 1.38
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 3kg/Žky/F 13 Praha-Eden 07.51
06.09.2010 Finále A MPD staršího žactva (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 600g/Žky/F Praha-Eden 24.42
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B1 1 Týniště nad Orlicí 34.14
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/Ž/B1 6 Stará Boleslav 22.13
01.09.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B 2 Stará Boleslav 34.17
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) 60 m/Žky/B3 2 Nýřany 08.99
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) 150 m/Žky/B2 1 Nýřany 21.55
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) hod oštěpem 600g/Ž 7 Nýřany 25.35
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) 60 m/Žky/B3 MS Praha - Kotlářka 08.80
22.06.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 3. kolo (SK Kotlářka Praha) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B2 MS Praha - Kotlářka 33.89
11.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 300 m/Žky/B2 1 Praha - Děkanka 46.71
12.06.2010 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B1 2 Praha - Děkanka 35.68
27.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 100 m/Ž/B2 7 Praha-Eden 13.90
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B4 MB Praha - Děkanka 08.95
19.05.2010 Městský přebor družstev staršího žactva, skupina A - 2. kolo (Spartak Praha 4) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B3 MB Praha - Děkanka 35.20
14.05.2010 Veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/Ž/B3 4 Praha-Eden 08.82
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 150 m/Žky/B2 3 Pacov 21.65
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Žky 5 Pacov 2:55.57
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 4 Pacov 18.90
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žky Pacov 1.31
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žky 6 Pacov 4.10
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Žky 5 Pacov 07.50
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žky Pacov 20.00
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky 5 Pacov 2807
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 150 m/Žky/B2 3 Pacov 21.65
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Žky 5 Pacov 2:55.57
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 4 Pacov 18.90
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žky Pacov 1.31
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žky 6 Pacov 4.10
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Žky 5 Pacov 07.50
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žky Pacov 20.00
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky 5 Pacov 2807
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 150 m/Žky/B2 3 Pacov 21.65
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Žky 5 Pacov 2:55.57
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 4 Pacov 18.90
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žky Pacov 1.31
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žky 6 Pacov 4.10
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Žky 5 Pacov 07.50
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žky Pacov 20.00
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky 5 Pacov 2807
05.05.2010 1.kolo Městský přebor družstev staršího žactva skupina A (SK ZŠ Jeseniova Praha, PSK Oly) 150 m/Žky/B4 MB Praha-Stromovka 21.42
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 300 m/Žky/B2 Kolín DNP
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) hod oštěpem 600g/Žky/F 4 Kolín 21.13
27.04.2010 Veřejné závody PAS pro žactvo (SK Kotlářka Praha) 300 m/Žky/B1 1 Praha-Kotlářka 47.39
27.04.2010 Veřejné závody PAS pro žactvo (SK Kotlářka Praha) 200 m překážek [76,2 cm]/Žky/B1 1 Praha-Kotlářka 33.63
26.04.2010 1. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 60 m/Žky/B2 1 Praha - Děkanka 08.85
26.04.2010 1. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) 150 m/Žky/B1 1 Praha - Děkanka 21.42
26.04.2010 1. veřejné závody PAS žactva (Spartak Praha 4) hod diskem 1kg/Žky 5 Praha - Děkanka 17.52
24.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 150 m/Žky/R2 3 Praha-Strahov 21.69
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 150 m/Žky/FC Praha-Strahov 21.23
25.02.2010 Přebor Prahy staršího žactva (AC PRAHA 1890) 300 m/Žky/B1 3 Praha-Strahov 47.79
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) 150 m/Žky/B16 1 Praha-Strahov 22.33
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) 300 m/Žky/B6 1 Praha-Strahov 49.42
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) 60 m/Žky/B5 4 Praha-Juliska 09.29
14.01.2010 2. veřejné závody PAS žáků a žákyň (SK Kotlařka Praha) skok daleký/Žky/F 8 Praha-Juliska 3.93
07.01.2010 Veřejné závody žactva (TJ Dukla Praha) 60 m/Žky/R2 2 Praha-Juliska 09.1
07.01.2010 Veřejné závody žactva (TJ Dukla Praha) skok daleký/Žky Praha-Juliska 3.96