Karta atleta

Export do excelu
  • Nikola Špačková
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Třebíč, spolek
  • Trenér:
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.02.2016
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.36 Třebíč 26.05.2011
60 m 08.39 Nové Město na Moravě 11.06.2011
60 m 08.56 h Praha-Strahov 07.01.2012
100 m 13.51 Jihlava 28.04.2012
150 m 20.27 Nové Město na Moravě 11.06.2011
200 m 27.28 Jihlava 21.05.2011
200 m 28.93 h Praha-Strahov 07.01.2012
300 m 47.81 h Praha-Strahov 16.01.2010
300 m 43.53 Olomouc 22.06.2011
400 m 68.02 h Praha-Strahov 18.01.2014
400 m 65.17 Praha - Děkanka 22.06.2014
600 m 2:00.49 Jihlava 02.06.2009
800 m 2:42.34 Třebíč 25.05.2010
60 m překážek [76,2cm-7,70m] 11.85 Třebíč 20.09.2009
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 11.02 h Praha-Strahov 16.01.2011
60 m překážek [76,2cm-8,50m] 11.43 h Praha-Strahov 19.01.2013
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.57 Pacov 14.05.2011
100 m překážek [76,2cm-8,50m] 19.59 Třebíč 11.05.2012
skok vysoký 1.28 Třebíč 11.05.2012
skok vysoký 1.15 h Jihlava 06.02.2014
skok daleký 4.82 h Praha-Strahov 07.01.2012
skok daleký 4.90 Praha - Děkanka 29.06.2013
vrh koulí 3kg 08.56 h Praha-Strahov 19.01.2013
vrh koulí 3kg 08.82 Třebíč 27.04.2013
hod diskem 1kg 19.62 Nové Město na Moravě 04.05.2013
hod oštěpem 500g 22.42 Jihlava 17.08.2013
hod oštěpem 600g 22.74 Třebíč 21.08.2011
hod kriketovým míčkem 32.22 Třebíč 01.06.2011
pětiboj 1864 Třebíč 03.10.2009
sedmiboj [Zky] 2942 Pacov 15.05.2011
čtyřboj 1887 Šumperk 18.06.2010
sprintérský trojboj 2019 Třebíč 26.05.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.51 Šumperk 18.06.2010
100 m 13.65 Třebíč 24.04.2010
150 m 21.06 Pacov 08.05.2010
200 m 27.94 Pacov 05.06.2010
300 m 47.81 h Praha-Strahov 16.01.2010
800 m 2:42.34 Třebíč 25.05.2010
60 m překážek [76,2cm-8,20m] 12.63 h Praha-Strahov 16.01.2010
100 m překážek [76,2cm-8,20m] 18.77 Pacov 08.05.2010
skok vysoký 1.22 Pacov 08.05.2010
skok daleký 4.21 Pacov 09.05.2010
vrh koulí 3kg 07.74 Třebíč 10.06.2010
hod oštěpem 600g 13.95 Pacov 09.05.2010
hod kriketovým míčkem 31.18 Třebíč 23.09.2010
sedmiboj [Zky] 2754 Pacov 09.05.2010
čtyřboj 1887 Šumperk 18.06.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
10.10.2010 Mezikrajové utkání dorostu a žactva (BLV Bezirk Niederbayern) 100 m/Dky/B1 5 Passau 14.00
23.09.2010 Atletický čtyřboj mládeže (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky 4 Třebíč 08.81
23.09.2010 Atletický čtyřboj mládeže (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky 9 Třebíč 2:59.43
23.09.2010 Atletický čtyřboj mládeže (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky Třebíč 4.63
23.09.2010 Atletický čtyřboj mládeže (TJ Spartak Třebíč) hod kriketovým míčkem/Žky 11 Třebíč 31.18
05.09.2010 Finále KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B2 Třebíč DNP
05.09.2010 Finále KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a žactva (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky/F Třebíč DNP
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 60 m/Žky/B6 3 Šumperk 08.51
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) 800 m/Žky/B3 7 Šumperk 2:56.99
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) skok daleký/Žky/F Šumperk 4.47
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) vrh koulí 3kg/Žky/F Šumperk 07.60
18.06.2010 Celostátní finále atletického čtyřboje (DDM Vila Doris Šumperk, OR AŠSK ČR Šumperk, Gymnázium Šumperk, ZŠŠumperk, Sluneční 38) čtyřboj/Žky 30 Šumperk 1887
10.06.2010 Atletický čtyřboj mládeže (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky 7 Třebíč 08.81
10.06.2010 Atletický čtyřboj mládeže (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky 5 Třebíč 2:55.84
10.06.2010 Atletický čtyřboj mládeže (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky Třebíč 4.41
10.06.2010 Atletický čtyřboj mládeže (TJ Spartak Třebíč) vrh koulí 3kg/Žky 6 Třebíč 07.74
06.06.2010 Krajský přebor Vysočiny žactva na dráze (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/R2 2 Jihlava 08.78
06.06.2010 Krajský přebor Vysočiny žactva na dráze (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/F 5 Jihlava 08.83
06.06.2010 Krajský přebor Vysočiny žactva na dráze (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B2 1 Jihlava 21.12
06.06.2010 Krajský přebor Vysočiny žactva na dráze (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky 9 Jihlava 3.98
06.06.2010 Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/R2 2 Jihlava 08.78
06.06.2010 Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) 60 m/Žky/F 5 Jihlava 08.83
06.06.2010 Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B2 1 Jihlava 21.12
06.06.2010 Přebor kraje Vysočina starších žáků a starších žákyň na dráze (Atletika Jihlava) skok daleký/Žky 9 Jihlava 3.98
05.06.2010 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Pacov) 200 m/Ž/B1 4 Pacov 27.94
25.05.2010 Krajské kolo Poháru rozhlasu Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B1 2 Třebíč 08.66
25.05.2010 Krajské kolo Poháru rozhlasu Vysočina (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/F 5 Třebíč 2:42.34
22.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) 200 m/Ž/B4 2 Klatovy 28.24
22.05.2010 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Klatovy) 100 m překážek [83,8cm]/Ž/B2 Klatovy DNP
20.05.2010 Okresní kolo Poháru rozhlasu staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B1 4 Třebíč 08.62
20.05.2010 Okresní kolo Poháru rozhlasu staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 800 m/Žky/B2 1 Třebíč 2:55.88
15.05.2010 2.kolo KP družstev žactva, dorostu, juniorstva a dospělých (TJ Nové Město na Moravě) skok daleký/Žky 5 Nové Město na Moravě 4.21
15.05.2010 2.kolo KP družstev žactva, dorostu, juniorstva a dospělých (TJ Nové Město na Moravě) 60 m/Žky/B2 1 Nové Město na Moravě 08.57
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 150 m/Žky/B2 1 Pacov 21.06
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Žky Pacov 2:50.80
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B2 3 Pacov 18.77
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žky 7 Pacov 1.22
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žky 5 Pacov 4.21
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Žky 6 Pacov 07.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žky 7 Pacov 13.95
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky 6 Pacov 2754
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 150 m/Žky/B2 1 Pacov 21.06
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Žky Pacov 2:50.80
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B2 3 Pacov 18.77
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žky 7 Pacov 1.22
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žky 5 Pacov 4.21
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Žky 6 Pacov 07.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žky 7 Pacov 13.95
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky 6 Pacov 2754
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 150 m/Žky/B2 1 Pacov 21.06
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 800 m/Žky Pacov 2:50.80
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) 100 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B2 3 Pacov 18.77
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok vysoký/Žky 7 Pacov 1.22
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) skok daleký/Žky 5 Pacov 4.21
08.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) vrh koulí 3kg/Žky 6 Pacov 07.46
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) hod oštěpem 600g/Žky 7 Pacov 13.95
09.05.2010 KP Vysočiny a Jihočeského kraje ve vícebojích (TJ Slavoj Pacov) sedmiboj [Zky]/Žky 6 Pacov 2754
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) 60 m/Žky/B1 3 Jihlava 08.77
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) skok daleký/Žky/F Jihlava 4.15
02.05.2010 Krajský přebor Vysočiny družstev mužů,žen, juniorů,juniorek,dorostenců,dorostenek,starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava ) vrh koulí 3kg/Žky/F Jihlava DNP
24.04.2010 Zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) 60 m/Žky/B1 3 Třebíč 08.58
24.04.2010 Zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) 100 m/Ž/B1 4 Třebíč 13.65
24.04.2010 Zahajovací závody (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/Žky/F Třebíč 4.27
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 60 m/Žky/R3 Praha-Strahov DNP
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 150 m/Žky/B2 Praha-Strahov DNP
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 300 m/Žky/B2 2 Praha-Strahov 47.81
16.01.2010 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (TJ Spartak Třebíč, Atletika Jihlava) 60 m překážek [76,2cm-8,20m]/Žky/B1 5 Praha-Strahov 12.63