Karta atleta

Export do excelu
  • Klára Jouklová
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 03.12.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.59 h Jablonec nad Nisou 23.01.2011
60 m 08.47 Hradec Králové 24.09.2011
100 m 14.42 Hradec Králové 05.10.2009
150 m 21.65 h Praha-Strahov 30.01.2010
150 m 20.95 Hradec Králové 12.06.2010
300 m 49.94 h Jablonec nad Nisou 02.03.2011
800 m 3:09.98 Hradec Králové 15.08.2010
skok vysoký 1.31 h Hradec Králové 12.01.2011
skok vysoký 1.30 Hradec Králové 27.04.2011
skok daleký 4.51 h Jablonec nad Nisou 23.01.2011
skok daleký 4.62 Kolín 08.05.2011
vrh koulí 3kg 07.86 Hradec Králové 15.08.2010
hod kladivem 3kg 21.45 Týniště nad Orlicí 04.09.2010
hod oštěpem 600g 15.12 Hradec Králové 09.05.2010
čtyřboj 1765 Hradec Králové 15.08.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.72 h Praha-Strahov 30.01.2010
60 m 08.59 Hradec Králové 15.08.2010
150 m 21.65 h Praha-Strahov 30.01.2010
150 m 20.95 Hradec Králové 12.06.2010
800 m 3:09.98 Hradec Králové 15.08.2010
skok vysoký 1.30 Týniště nad Orlicí 16.05.2010
skok daleký 3.89 h Pardubice 23.01.2010
skok daleký 4.47 Hradec Králové 15.08.2010
vrh koulí 3kg 07.86 Hradec Králové 15.08.2010
hod kladivem 3kg 21.45 Týniště nad Orlicí 04.09.2010
hod oštěpem 600g 15.12 Hradec Králové 09.05.2010
čtyřboj 1765 Hradec Králové 15.08.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 60 m/Žky/B1 2 Týniště nad Orlicí 08.62
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) skok daleký/Žky/F 4 Týniště nad Orlicí 4.40
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) hod kladivem 3kg/Žky/F 4 Týniště nad Orlicí 21.45
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B1 2 Hradec Králové 08.59
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žky/B1 10 Hradec Králové 3:09.98
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žky Hradec Králové 4.47
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky 4 Hradec Králové 07.86
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žky 4 Hradec Králové 1765
26.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žky/R5 1 Dvůr Králové nad Labem 08.67
26.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) 60 m/Žky/FA Dvůr Králové nad Labem 08.60
26.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců Královéhradeckého kraje staršího žactva (TJ Dvůr Králové nad Labem) skok daleký/Žky/F Dvůr Králové nad Labem 4.28
12.06.2010 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B1 2 Hradec Králové 20.95
12.06.2010 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žky 4 Hradec Králové 4.22
16.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva (SK Týniště nad Orlicí) skok vysoký/Žky/F 4= Týniště nad Orlicí 1.30
16.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva (SK Týniště nad Orlicí) hod kladivem 3kg/Žky/F 4 Týniště nad Orlicí 21.25
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žky/B2 MS Hradec Králové 21.1
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žky MS Hradec Králové 1.30
09.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Ž Hradec Králové 4.02
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) vrh koulí 3kg/Žky MS Hradec Králové 06.62
09.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod oštěpem 600g/Žky MS Hradec Králové 15.12
14.04.2010 Městský a okresní přebor v atletice (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B1 2 Hradec Králové 09.08
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žky/R4 3 Praha-Strahov 08.72
30.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žky/B5 3 Praha-Strahov 21.65
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) skok daleký/Žky 13 Pardubice 3.89