Karta atleta

Export do excelu
  • Čaladi Tereza
  • Narozen: 1996
  • Klub / oddíl: AC Moravská Slavia Brno, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2021
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.1 Chrudim 20.6.2010
60 m 08.2 h Pardubice 25.1.2014
100 m 13.60 Kolín 8.5.2014
150 m 20.90 Litomyšl 9.10.2010
150 m 21.39 h Jablonec nad Nisou 23.1.2011
200 m 26.95 Kladno 14.7.2018
200 m 27.41 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
300 m 43.40 h Ostrava - Vítkovice 6.1.2018
400 m 61.71 h Ostrava 20.1.2018
500 m 1:21.54 Blansko 29.4.2018
800 m 2:31.71 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
800 m 2:50.44 h Praha-Stromovka 11.2.2011
60 m překážek 09.20 h Praha - Stromovka 17.2.2018
100 m překážek 15.07 Třinec 9.6.2018
200 m překážek 32.45 Hradec Králové 24.9.2011
300 m překážek 47.18 Blansko 29.4.2018
400 m překážek 63.75 Brno - stadion VUT 18.6.2018
pětiboj hala 1940 h Praha-Stromovka 11.2.2011
sedmiboj 3179 Litomyšl 9.10.2010
hod oštěpem 600g 14.97 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
vrh koulí 3kg 07.47 Chrudim 15.5.2011
vrh koulí 3kg 07.39 h Praha-Stromovka 11.2.2011
vrh koulí 4kg 07.09 Ústí nad Orlicí 4.10.2014
skok daleký 5.20 Čáslav 13.6.2015
skok daleký 5.36 h Jablonec nad Nisou 1.2.2015
skok vysoký 1.37 Litomyšl 9.10.2010
skok vysoký 1.35 h Pardubice 28.2.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.36 Hodonín 2.6.2019
100 m překážek 15.56 Uherské Hradiště 22.6.2019
400 m překážek 63.75 Brno 25.6.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 150 m/Žky/B3 4 Litomyšl 20.90
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žky 7 Litomyšl 2:44.28
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m př./Žky/B1 3 Litomyšl 17.07
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) výška/Žky 6 Litomyšl 1.37
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žky 5 Litomyšl 4.67
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) koule 3kg/Žky 16 Litomyšl 06.26
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) oštěp 600g/Žky 15 Litomyšl 12.43
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) sedmiboj/Žky 6 Litomyšl 3179
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/R3 3 Ústí nad Orlicí 08.65
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 60 m/Žky/FA 5 Ústí nad Orlicí 08.64
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 150 m/Žky/B4 2 Ústí nad Orlicí 21.42
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) dálka/Žky 4 Ústí nad Orlicí 4.48
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/R3 2 Chrudim 08.1
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) 60 m/Žky/FA Chrudim 08.2
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) 100 m př./Žky/B1 3 Chrudim 16.5
20.06.2010 3. kolo krajského přeboru družstev staršího žactva (Atletika Chrudim) dálka/Žky Chrudim 4.74
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/R4 1 Litomyšl 08.35
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) 60 m/Žky/FA Litomyšl 08.47
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) 150 m/Žky/B4 1 Litomyšl 21.14
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) dálka/Žky Litomyšl 4.50
08.02.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) 60 m/Žky/B6 1 Pardubice 08.9
08.02.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) 60 m př./Žky/B2 1 Pardubice 10.6
08.02.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) výška/Žky 8 Pardubice 1.25
25.01.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) 60 m/Žky/B6 1 Pardubice 08.6
25.01.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) dálka/Žky Pardubice 4.38
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) dálka/Žky 8 Pardubice 4.33
23.01.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve skocích (AC Pardubice) výška/Žky 12= Pardubice 1.20