Karta atleta

Export do excelu
  • Bečka Lukáš
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 27.11.2014
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.5 h Český Brod 28.01.2012
60 m 08.5 Kolín 29.09.2010
60 m 08.7 h Český Brod 28.01.2012
150 m 22.54 Kladno - Sletiště 16.05.2010
150 m 22.90 h Praha-Strahov 28.01.2010
200 m 29.65 h Praha-Stromovka 24.01.2012
800 m 2:48.53 Hradec Králové 15.08.2010
1000 m 3:36.1 Čáslav 11.09.2009
1500 m 5:45.23 Stará Boleslav 20.09.2009
1500 m 5:52.90 h Praha-Strahov 10.01.2010
60 m překážek 10.4 Čáslav 09.06.2010
60 m překážek 09.94 h Praha 02.12.2012
100 m překážek 15.91 Schwechat 27.05.2012
200 m překážek 31.50 Kladno 13.05.2012
pětiboj 1351 Čáslav 09.06.2010
čtyřboj 982 Hradec Králové 15.08.2010
hod diskem 1kg 23.30 Kolín 06.09.2012
hod oštěpem 600g 27.00 Brno 11.09.2012
hod kriketovým míčkem 45.67 Čáslav 09.06.2010
vrh koulí 2kg 07.75 h Český Brod 27.02.2010
vrh koulí 3kg 07.26 h Chvaletice 26.10.2010
vrh koulí 4kg 08.06 Nová Paka 02.09.2012
skok daleký 4.55 Schwechat 27.05.2012
skok daleký 4.37 h Praha - Strahov 11.12.2010
skok o tyči 3.30 Kolín 14.09.2013
skok o tyči 3.40 h Praha 15.12.2012
skok vysoký 1.55 Kolín 08.05.2012
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 11.12.2010
chůze dráha 3000 m 20:48.64 Pardubice 25.09.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žcm Praha - Strahov 10.45
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) dálka/Dci 11 Praha - Strahov 4.37
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) výška/Dci 7 Praha - Strahov 1.55
08.12.2010 Kolínská vánoční laťka (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) výška/Žci Kolín 1.40
08.12.2010 Kolínská vánoční laťka (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) výška/Žci 6 Kolín 1.40
04.12.2010 Mládežnická atletika - brána k olympiádě výška/Dci 21 Bratislava 1.48
04.12.2010 Mládežnická atletika - brána k olympiádě dálka/Dci 23 Bratislava 4.33
26.10.2010 Přátelské závody (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Chvaletice) koule 3kg/Žcm 6 Chvaletice 07.26
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) 60 m/Žci Kolín 08.5
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) 1000 m/Žci Kolín DNF
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) výška/Žci Kolín 1.35
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) kriket/Žci 25 Kolín 39.70
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) čtyřboj/Žci 58 Kolín 0869
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) 200 m př./Žci/B3 3 Pardubice 34.54
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) chůze 3000m/Žci/F 9 Pardubice 20:48.64
19.09.2010 Finále KP družstev mladšího žactva a přípravek (A.C.TEPO Kladno) 60 m př./Žcm/B1 3 Kladno - Sletiště 10.75
19.09.2010 Finále KP družstev mladšího žactva a přípravek (A.C.TEPO Kladno) výška/Žcm Kladno - Sletiště 1.45
08.09.2010 4. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m př./Žcm/B1 2 Vlašim 10.8
08.09.2010 4. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žcm 4 Vlašim 4.17
26.08.2010 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B 4 Kolín 09.5
26.08.2010 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm Kolín 40.78
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m př./Žci/F Stará Boleslav 34.83
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) oštěp 600g/Žci Stará Boleslav 19.05
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B1 4 Hradec Králové 09.30
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žcm/B1 8 Hradec Králové 2:48.53
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žcm 10 Hradec Králové 3.85
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žcm 5 Hradec Králové 42.70
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žcm 9 Hradec Králové 982
07.07.2010 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/M/B1 4 Pardubice 09.33
07.07.2010 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) výška/Žci Pardubice 1.35
14.06.2010 Kolínské sportovní dny (T. J. Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žcm/B Kolín DNP
14.06.2010 Kolínské sportovní dny (T. J. Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm Kolín 4.37
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) pětiboj/Žcm 4 Čáslav 1351
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m př./Žcm 1= Čáslav 10.4
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) dálka/Žcm 5 Čáslav 4.00
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žcm 6= Čáslav 08.9
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) kriket/Žcm 4 Čáslav 45.67
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 800 m/Žcm 20 Čáslav 3:06.7
04.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva sk.B (T. J. Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R MB Kolín 09.1
04.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva sk.B (T. J. Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žcm/B 4 Kolín 5:46.3
04.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva sk.B (T. J. Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm Kolín 10.5
16.05.2010 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze pro rok 2010 (A.C.TEPO Kladno) 150 m/Žcm/B1 6 Kladno - Sletiště 22.54
16.05.2010 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze pro rok 2010 (A.C.TEPO Kladno) 60 m př./Žcm/B3 1 Kladno - Sletiště 10.74
16.05.2010 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze pro rok 2010 (A.C.TEPO Kladno) tyč/Žci Kladno - Sletiště 2.20
14.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva (AC Čáslav) 60 m př./Žcm/F Čáslav 11.1
14.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva (AC Čáslav) 150 m/Žcm Čáslav 22.9
05.05.2010 Pohár rozhlasu - mladší žactvo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) kriket/Žcm 34 Kolín 39.07
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R3 5 Kolín 09.27
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žci/F 14 Kolín 3.98
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 5 Kolín 09.3
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm 10 Kolín 3:29.6
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm Kolín 11.5
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm 4 Kolín 3.72
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žcm Kolín 40.80
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm Kolín 0901
26.03.2010 Velikonoční laťka (Centrum sportu AŠSK, Rada sportovních tříd ZŠ Masarykova a TJ Sokol Kolín-atletika) výška/Žcm 4 Kolín 1.30
27.02.2010 Halové mistrovství T.J. Sokol Kolín-atletika (T.J. Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žcm Český Brod 10.5
27.02.2010 Halové mistrovství T.J. Sokol Kolín-atletika (T.J. Sokol Kolín-atletika) výška/Žci Český Brod 1.40
27.02.2010 Halové mistrovství T.J. Sokol Kolín-atletika (T.J. Sokol Kolín-atletika) dálka/Žcm Český Brod 4.33
27.02.2010 Halové mistrovství T.J. Sokol Kolín-atletika (T.J. Sokol Kolín-atletika) koule 2kg/Žcm 4 Český Brod 07.75
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/B7 2 Praha-Strahov 22.90
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) výška/Žci Praha-Strahov DNP
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) tyč/Žci 4= Praha-Strahov 2.30
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m př./Žcm/B2 3 Praha - Strahov 11.39
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) výška/Žcm/F Praha - Strahov 1.36
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) koule 3kg/Žcm/F 4 Praha - Strahov 06.50
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žcm/B 6 Praha-Strahov 5:52.90
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) výška/Žcm/F Praha-Strahov 1.31
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) tyč/Žci/F Praha-Strahov 2.10