Karta atleta

Export do excelu
  • Lukáš Bečka
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 27.11.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.5 h Český Brod 28.01.2012
60 m 09.27 Kolín 02.05.2010
60 m 08.83 h Praha-Stromovka 24.01.2012
150 m 22.90 h Praha-Strahov 28.01.2010
150 m 22.54 Kladno - Sletiště 16.05.2010
200 m 29.65 h Praha-Stromovka 24.01.2012
800 m 2:48.53 Hradec Králové 15.08.2010
1000 m 3:36.1 Čáslav 11.09.2009
1500 m 5:45.23 Stará Boleslav 20.09.2009
1500 m 5:52.90 h Praha-Strahov 10.01.2010
60 m překážek (0.76) 11.77 Stará Boleslav 20.09.2009
60 m překážek (0.76) 10.45 h Praha - Strahov 11.12.2010
60 m překážek (0.84) 09.94 h Praha 02.12.2012
60 m překážek (1.06) 11.0 h Pardubice 26.01.2013
100 m překážek (0.84) 15.91 Schwechat 27.05.2012
200 m překážek (0.76) 31.50 Kladno 13.05.2012
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 11.12.2010
skok vysoký 1.55 Kolín 08.05.2012
skok o tyči 3.40 h Praha 15.12.2012
skok o tyči 3.30 Kolín 14.09.2013
skok daleký 4.37 h Praha - Strahov 11.12.2010
skok daleký 4.55 Schwechat 27.05.2012
vrh koulí 2kg 07.75 h Český Brod 27.02.2010
vrh koulí 3kg 07.26 h Chvaletice 26.10.2010
vrh koulí 4kg 08.06 Nová Paka 02.09.2012
hod diskem 1kg 23.30 Kolín 06.09.2012
hod oštěpem 600g 27.00 Brno 11.09.2012
hod kriketovým míčkem 45.67 Čáslav 09.06.2010
pětiboj 1351 Čáslav 09.06.2010
čtyřboj 982 Hradec Králové 15.08.2010
chůze dráha 3000 m 20:48.64 Pardubice 25.09.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.27 Kolín 02.05.2010
150 m 22.90 h Praha-Strahov 28.01.2010
150 m 22.54 Kladno - Sletiště 16.05.2010
800 m 2:48.53 Hradec Králové 15.08.2010
1500 m 5:52.90 h Praha-Strahov 10.01.2010
1500 m 5:46.3 Kolín 04.06.2010
60 m překážek (0.76) 10.4 Čáslav 09.06.2010
60 m překážek (0.76) 10.45 h Praha - Strahov 11.12.2010
200 m překážek (0.76) 34.54 Pardubice 25.09.2010
skok vysoký 1.45 Kladno - Sletiště 19.09.2010
skok vysoký 1.55 h Praha - Strahov 11.12.2010
skok o tyči 2.30 h Praha-Strahov 28.01.2010
skok o tyči 2.20 Kladno - Sletiště 16.05.2010
skok daleký 4.37 Kolín 14.06.2010
skok daleký 4.37 h Praha - Strahov 11.12.2010
vrh koulí 2kg 07.75 h Český Brod 27.02.2010
vrh koulí 3kg 07.26 h Chvaletice 26.10.2010
hod oštěpem 600g 19.05 Stará Boleslav 25.08.2010
hod kriketovým míčkem 45.67 Čáslav 09.06.2010
pětiboj 1351 Čáslav 09.06.2010
čtyřboj 982 Hradec Králové 15.08.2010
chůze dráha 3000 m 20:48.64 Pardubice 25.09.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76)/Žcm Praha - Strahov 10.45
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Dci 11 Praha - Strahov 4.37
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Dci 7 Praha - Strahov 1.55
08.12.2010 Kolínská vánoční laťka (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) skok vysoký/Žci Kolín 1.40
08.12.2010 Kolínská vánoční laťka (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) skok vysoký/Žci 6 Kolín 1.40
04.12.2010 Mládežnická atletika - brána k olympiádě skok vysoký/Dci 21 Bratislava 1.48
04.12.2010 Mládežnická atletika - brána k olympiádě skok daleký/Dci 23 Bratislava 4.33
26.10.2010 Přátelské závody (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Chvaletice) vrh koulí 3kg/Žcm 6 Chvaletice 07.26
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) 60 m/Žci Kolín 08.5
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) 1000 m/Žci Kolín DNF
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) skok vysoký/Žci Kolín 1.35
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) hod kriketovým míčkem/Žci 25 Kolín 39.70
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) čtyřboj/Žci 58 Kolín 0869
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) 200 m překážek (0.76)/Žci/B3 3 Pardubice 34.54
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) chůze dráha 3000 m/Žci/F 9 Pardubice 20:48.64
19.09.2010 Finále KP družstev mladšího žactva a přípravek (A.C.TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 3 Kladno - Sletiště 10.75
19.09.2010 Finále KP družstev mladšího žactva a přípravek (A.C.TEPO Kladno) skok vysoký/Žcm Kladno - Sletiště 1.45
08.09.2010 4. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B1 2 Vlašim 10.8
08.09.2010 4. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) skok daleký/Žcm 4 Vlašim 4.17
26.08.2010 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/B 4 Kolín 09.5
26.08.2010 Kontrolní závody (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 40.78
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek (0.76)/Žci/F Stará Boleslav 34.83
25.08.2010 Atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod oštěpem 600g/Žci Stará Boleslav 19.05
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B1 4 Hradec Králové 09.30
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žcm/B1 8 Hradec Králové 2:48.53
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žcm 10 Hradec Králové 3.85
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) hod kriketovým míčkem/Žcm 5 Hradec Králové 42.70
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žcm 9 Hradec Králové 982
07.07.2010 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/M/B1 4 Pardubice 09.33
07.07.2010 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) skok vysoký/Žci Pardubice 1.35
14.06.2010 Kolínské sportovní dny (T. J. Sokol Kolín-atletika) 1000 m/Žcm/B Kolín DNP
14.06.2010 Kolínské sportovní dny (T. J. Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Kolín 4.37
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) pětiboj/Žcm 4 Čáslav 1351
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm 1= Čáslav 10.4
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) skok daleký/Žcm 5 Čáslav 4.00
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žcm 6= Čáslav 08.9
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) hod kriketovým míčkem/Žcm 4 Čáslav 45.67
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 800 m/Žcm 20 Čáslav 3:06.7
04.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva sk.B (T. J. Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm/R MB Kolín 09.1
04.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva sk.B (T. J. Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Žcm/B 4 Kolín 5:46.3
04.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva sk.B (T. J. Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm Kolín 10.5
16.05.2010 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze pro rok 2010 (A.C.TEPO Kladno) 150 m/Žcm/B1 6 Kladno - Sletiště 22.54
16.05.2010 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze pro rok 2010 (A.C.TEPO Kladno) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B3 1 Kladno - Sletiště 10.74
16.05.2010 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze pro rok 2010 (A.C.TEPO Kladno) skok o tyči/Žci Kladno - Sletiště 2.20
14.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva (AC Čáslav) 60 m překážek (0.76)/Žcm/F Čáslav 11.1
14.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva (AC Čáslav) 150 m/Žcm Čáslav 22.9
05.05.2010 Pohár rozhlasu - mladší žactvo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) hod kriketovým míčkem/Žcm 34 Kolín 39.07
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žci/R3 5 Kolín 09.27
02.05.2010 Youth Athletics – Sokol Grand Prix (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žci/F 14 Kolín 3.98
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žcm 5 Kolín 09.3
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 800 m/Žcm 10 Kolín 3:29.6
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm Kolín 11.5
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm 4 Kolín 3.72
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) hod kriketovým míčkem/Žcm Kolín 40.80
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žcm Kolín 0901
26.03.2010 Velikonoční laťka (Centrum sportu AŠSK, Rada sportovních tříd ZŠ Masarykova a TJ Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žcm 4 Kolín 1.30
27.02.2010 Halové mistrovství T.J. Sokol Kolín-atletika (T.J. Sokol Kolín-atletika) 60 m překážek (0.76)/Žcm Český Brod 10.5
27.02.2010 Halové mistrovství T.J. Sokol Kolín-atletika (T.J. Sokol Kolín-atletika) skok vysoký/Žci Český Brod 1.40
27.02.2010 Halové mistrovství T.J. Sokol Kolín-atletika (T.J. Sokol Kolín-atletika) skok daleký/Žcm Český Brod 4.33
27.02.2010 Halové mistrovství T.J. Sokol Kolín-atletika (T.J. Sokol Kolín-atletika) vrh koulí 2kg/Žcm 4 Český Brod 07.75
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) 150 m/Žci/B7 2 Praha-Strahov 22.90
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) skok vysoký/Žci Praha-Strahov DNP
28.01.2010 4. veřejné závody PAS žáků a žákyň (USK Praha) skok o tyči/Žci 4= Praha-Strahov 2.30
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m překážek (0.76)/Žcm/B2 3 Praha - Strahov 11.39
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) skok vysoký/Žcm/F Praha - Strahov 1.36
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) vrh koulí 3kg/Žcm/F 4 Praha - Strahov 06.50
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) 1500 m/Žcm/B 6 Praha-Strahov 5:52.90
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) skok vysoký/Žcm/F Praha-Strahov 1.31
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) skok o tyči/Žci/F Praha-Strahov 2.10