Karta atleta

Export do excelu
  • Dunovský Jan
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: Atletika Chrudim, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.90 Třebíč 22.09.2012
60 m 07.34 h Ostrava 14.01.2016
100 m 11.74 Hradec Králové 12.09.2015
200 m 24.51 h Praha-Stromovka 12.02.2013
800 m 2:45.19 Litomyšl 09.10.2010
1000 m 3:45.00 Litomyšl 08.10.2011
1000 m 3:19.63 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014
60 m překážek 10.36 Litomyšl 09.10.2010
60 m překážek 08.97 h Praha-Stromovka 07.02.2014
100 m překážek 15.36 Olomouc 06.10.2012
110 m překážek 16.83 Pardubice 25.05.2013
200 m překážek 42.25 Litomyšl 13.06.2010
pětiboj 1702 Litomyšl 09.10.2010
sedmiboj hala 4080 h Praha-Stromovka 07.02.2014
devítiboj 3151 Litomyšl 08.10.2011
vrhačský trojboj 1662 Ústí nad Orlicí 04.10.2014
hod diskem 1kg 33.76 Svitavy 16.06.2012
hod diskem 1,5kg 37.91 Ústí nad Orlicí 04.10.2014
hod diskem 1,75kg 41.73 Praha 26.09.2015
hod diskem 2kg 37.60 Děčín 29.09.2019
hod kladivem 6kg 33.00 Pardubice 10.05.2015
hod oštěpem 600g 30.03 Litomyšl 08.10.2011
hod oštěpem 700g 36.54 Ústí nad Orlicí 04.10.2014
hod oštěpem 800g 38.37 Ústí nad Orlicí 03.10.2015
hod kriketovým míčkem 52.76 Pardubice 09.06.2010
vrh koulí 3kg 07.49 Pardubice 16.06.2010
vrh koulí 4kg 08.33 Litomyšl 08.10.2011
vrh koulí 5kg 12.68 Ústí nad Orlicí 04.10.2014
vrh koulí 5kg 11.70 h Praha-Stromovka 07.02.2014
vrh koulí 6kg 13.41 Pardubice 07.05.2016
vrh koulí 6kg 13.77 h Ostrava 14.01.2016
vrh koulí 7,26kg 12.20 Děčín 29.09.2019
skok daleký 5.49 Nové Město nad Metují 11.05.2013
skok daleký 5.73 h Praha-Stromovka 12.02.2013
skok o tyči 4.55 Praha-Václavské náměstí 22.06.2016
skok o tyči 4.75 h Praha-Stromovka 20.02.2016
skok vysoký 1.42 Litomyšl 08.10.2011
skok vysoký 1.57 h Jablonec nad Nisou 11.01.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žcm/B1 2 Litomyšl 08.78
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žcm 6 Litomyšl 2:45.19
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m př./Žcm/B1 1 Litomyšl 10.36
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žcm 7 Litomyšl 4.11
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) kriket/Žcm 8 Litomyšl 49.90
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) pětiboj/Žcm 5 Litomyšl 1702
05.09.2010 4.kolo KP družstev staršího žactva (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) tyč/Žci Ústí nad Orlicí 0
16.06.2010 3. kolo KP družstev mladšího žactva I.třídy (AC Pardubice) kriket/Žcm 8 Pardubice 47.23
16.06.2010 3. kolo KP družstev mladšího žactva I.třídy (AC Pardubice) koule 3kg/Žcm 8 Pardubice 07.49
16.06.2010 3. kolo KP družstev mladšího žactva I.třídy (AC Pardubice) 60 m př./Žcm/B2 2 Pardubice 11.2
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) 150 m/Žci/B4 Litomyšl DNS
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) 200 m př./Žci/B3 3 Litomyšl 42.25
13.06.2010 II.kolo KP družstev staršího žactva (Jiskra Litomyšl) tyč/Žci 8= Litomyšl 2.12
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žcm/R1 5 Pardubice 09.24
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) 60 m/Žcm/FB 6 Pardubice 11.63
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) výška/Žcm 10 Pardubice 1.25
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) kriket/Žcm 8 Pardubice 52.76
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žcm/B3 2 Hradec Králové 08.9
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žcm/B1 7 Hradec Králové 3:03.2
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žcm/B2 2 Hradec Králové 11.0
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žcm 4 Hradec Králové 4.02
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žcm Hradec Králové 49.17
08.02.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) 60 m/Žci/B3 2 Pardubice 09.1
08.02.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) 60 m př./Žcm Pardubice 12.1
08.02.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) dálka/Žci 12 Pardubice 3.58
25.01.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) 60 m/Žci/B1 2 Pardubice 08.8
25.01.2010 Veřejné závody žactva (AC Pardubice) výška/Žci 7 Pardubice 1.30