Karta atleta

Export do excelu
  • Janyšková Natálie
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 16.12.2014
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.26 h Opava 15.01.2012
60 m 08.31 Šumperk 25.09.2011
60 m 08.53 h Ostrava 23.01.2011
100 m 13.39 Opava 21.08.2012
150 m 20.60 Opava 26.04.2011
150 m 20.92 h Bratislava 05.02.2011
200 m 28.68 Opava 25.09.2012
800 m 2:43.74 Jaroměř 20.08.2011
800 m 2:42.65 h Praha-Stromovka 11.02.2011
60 m překážek 09.84 h Ostrava 19.02.2011
100 m překážek 16.72 Ostrava 05.05.2012
200 m překážek 31.36 Nové Město nad Metují 03.09.2011
pětiboj hala 2650 h Praha-Stromovka 11.02.2011
sedmiboj 3469 Opava 26.04.2011
čtyřboj 2038 Jaroměř 20.08.2011
hod oštěpem 500g 23.32 Olomouc 19.05.2012
hod oštěpem 600g 25.96 Stará Boleslav 08.10.2011
hod kriketovým míčkem 37.42 Ostrava - Poruba 13.09.2010
vrh koulí 3kg 09.45 Opava 25.09.2012
vrh koulí 3kg 09.08 h Praha-Stromovka 11.02.2011
skok daleký 4.61 Opava 26.04.2011
skok daleký 4.41 h Ostrava 23.01.2011
skok vysoký 1.56 Ostrava 24.05.2012
skok vysoký 1.50 h Opava 15.01.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2010 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (AK Hodonín) 60 m/Žkm/R1 1 Hodonín 08.50
03.10.2010 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (AK Hodonín) 60 m/Žkm/FA Hodonín 08.36
03.10.2010 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (AK Hodonín) 150 m/Žkm/B1 1 Hodonín 20.48
03.10.2010 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (AK Hodonín) dálka/Žkm/F 8 Hodonín 4.10
26.09.2010 Finále soutěže družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/R1 1 Ostrava 08.62
26.09.2010 Finále soutěže družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 60 m/Žkm/FA Ostrava 08.59
26.09.2010 Finále soutěže družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 150 m/Žkm/B1 1 Ostrava 21.14
26.09.2010 Finále soutěže družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) dálka/Žkm/F 4 Ostrava 4.35
13.09.2010 4. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletika Poruba o.s.) 60 m/Žkm/R2 1 Ostrava - Poruba 08.70
13.09.2010 4. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletika Poruba o.s.) 60 m/Žkm/FA Ostrava - Poruba 08.66
13.09.2010 4. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletika Poruba o.s.) dálka/Žkm/F Ostrava - Poruba 4.50
13.09.2010 4. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletika Poruba o.s.) kriket/Žkm/F 9 Ostrava - Poruba 37.42
07.09.2010 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/F Opava 08.74
07.09.2010 7. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Ž Opava 4.15
17.08.2010 6. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Ž/F Opava 09.07
17.08.2010 6. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 150 m/Ž/F 4 Opava 22.21
17.08.2010 6. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) výška/Ž Opava 1.07
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B1 1 Hradec Králové 08.73
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B1 5 Hradec Králové 2:55.53
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm Hradec Králové 4.28
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm 8 Hradec Králové 35.18
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žkm Hradec Králové 1716
27.07.2010 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky Opava 08.88
27.07.2010 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž Opava 2:58.93
27.07.2010 5. sokolské úterý (TJ Sokol Opava) dálka/Ž 6 Opava 3.91
14.07.2010 Velká cena Opavy (TJ Sokol Opava) 60 m/Žky/B1 2 Opava 08.61
14.07.2010 Velká cena Opavy (TJ Sokol Opava) 800 m/Ž/F 8 Opava 3:01.25