Karta atleta

Export do excelu
  • Vokálová Adéla
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Kolín-atletika
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 27.11.2014
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.4 Kolín 29.09.2010
60 m 09.44 h Bratislava 05.02.2012
150 m 23.0 Kolín 13.04.2011
150 m 25.18 h Praha-Strahov 10.01.2010
800 m 3:12.77 Stará Boleslav 10.06.2011
60 m překážek 12.3 Čáslav 09.06.2010
60 m překážek 12.49 h Praha-Stromovka 01.02.2012
100 m překážek 19.2 Stará Boleslav 22.06.2012
200 m překážek 38.35 Kladno 04.05.2012
pětiboj 1381 Čáslav 09.06.2010
čtyřboj 824 Hradec Králové 15.08.2010
hod kriketovým míčkem 34.54 Kolín 21.09.2011
vrh koulí 3kg 05.88 Jaroměř 20.08.2011
vrh koulí 3kg 05.97 h Chvaletice 26.10.2010
skok daleký 4.01 Kolín 08.05.2012
skok daleký 4.36 h Kolín 02.03.2011
skok vysoký 1.40 Kladno - Sletiště 19.09.2010
skok vysoký 1.40 h Kolín 11.04.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Dky/B6 3 Praha - Strahov 09.58
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) dálka/Dky 11 Praha - Strahov 4.19
11.12.2010 Středočeský pohár družstev mládeže (TJ Spartak Vlašim) výška/Dky 10 Praha - Strahov 1.35
08.12.2010 Kolínská vánoční laťka (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) výška/Žky Kolín 1.35
08.12.2010 Kolínská vánoční laťka (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) výška/Žky 5 Kolín 1.35
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žky/B10 8 Praha 09.7
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) výška/Žky 14 Praha 1.35
26.10.2010 Přátelské závody (TJ Sokol Kolín-atletika, ZŠ Chvaletice) koule 3kg/Žkm 7 Chvaletice 05.97
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) 60 m/Žky 20 Kolín 09.4
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) 800 m/Žky Kolín DNF
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) výška/Žky Kolín 1.35
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) kriket/Žky 5 Kolín 30.80
29.09.2010 Atletický čtyřboj ZŠ - okresní kolo (T.J. Sokol Kolín-atletika, ZŠ Masarykova Kolín) čtyřboj/Žky 24 Kolín 1118
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) výška/Žky/F 10 Pardubice 1.35
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) dálka/Žky/F 22 Pardubice 4.00
19.09.2010 Finále KP družstev mladšího žactva a přípravek (A.C.TEPO Kladno) výška/Žkm 4 Kladno - Sletiště 1.40
19.09.2010 Finále KP družstev mladšího žactva a přípravek (A.C.TEPO Kladno) dálka/Žkm 8 Kladno - Sletiště 4.03
08.09.2010 4. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R1 6 Vlašim 10.5
08.09.2010 4. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) dálka/Žkm 4 Vlašim 3.99
08.09.2010 4. kolo KPD mladšího žactva skupina B (TJ Spartak Vlašim) výška/Žkm Vlašim 1.30
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B1 6 Hradec Králové 10.05
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B1 Hradec Králové DNS
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 10 Hradec Králové 3.81
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm 18 Hradec Králové 29.80
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žkm 23 Hradec Králové 824
14.06.2010 Kolínské sportovní dny (T. J. Sokol Kolín-atletika) výška/Žkm Kolín 1.29
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) pětiboj/Žkm 11 Čáslav 1381
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m př./Žkm 8= Čáslav 12.3
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) dálka/Žkm 6 Čáslav 3.85
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 60 m/Žkm 17= Čáslav 09.3
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) kriket/Žkm 10 Čáslav 30.26
09.06.2010 3.kolo KP družstev mladšího žactva skupina B (AC Čáslav) 800 m/Žkm 32 Čáslav 3:32.5
04.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva sk.B (T. J. Sokol Kolín-atletika) 60 m př./Žkm 8 Kolín 13.0
04.06.2010 2.kolo KP družstev mladšího žactva sk.B (T. J. Sokol Kolín-atletika) výška/Žkm 5 Kolín 1.30
16.05.2010 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze pro rok 2010 (A.C.TEPO Kladno) výška/Žkm 5 Kladno - Sletiště 1.25
16.05.2010 Přebor Středočeského kraje žáků a žákyň na dráze pro rok 2010 (A.C.TEPO Kladno) dálka/Žkm 16 Kladno - Sletiště 3.57
14.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva (AC Čáslav) 150 m/Žkm/F 6 Čáslav 24.0
14.05.2010 1.kolo KP družstev mladšího žactva (AC Čáslav) dálka/Žkm 6 Čáslav 3.61
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) 60 m/Žkm 11= Kolín 09.6
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) dálka/Žkm Kolín NM
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) kriket/Žkm 8 Kolín 28.71
22.04.2010 Víceboje (TJ Sokol Kolín-atletika) pětiboj/Žkm 15 Kolín 0589
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) 60 m/Žkm/R 34 Praha-Strahov 10.19
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) 150 m/Žkm/B 25 Praha-Strahov 25.18
10.01.2010 Přebor Středočeského kraje starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Kolín, TJ Spartak Vlašim) výška/Žkm 5= Praha-Strahov 1.24