Karta atleta

Export do excelu
  • Barbora Hálová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 03.12.2014
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.44 Hradec Králové 12.06.2011
150 m 21.52 Pardubice 25.09.2010
800 m 2:53.56 Stará Boleslav 28.05.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 11.19 Stará Boleslav 28.05.2010
skok vysoký 1.34 h Hradec Králové 12.01.2011
skok vysoký 1.55 Týniště nad Orlicí 30.04.2011
skok daleký 4.35 Stará Boleslav 28.05.2010
skok daleký 4.31 h Praha - Strahov 18.12.2010
vrh koulí 3kg 07.61 Hradec Králové 06.06.2012
hod kriketovým míčkem 36.24 Dvůr Králové n/Labem 15.06.2010
pětiboj 2242 Stará Boleslav 28.05.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.82 Stará Boleslav 28.05.2010
150 m 21.52 Pardubice 25.09.2010
800 m 2:53.56 Stará Boleslav 28.05.2010
60 m překážek (0.76/7.70) 11.19 Stará Boleslav 28.05.2010
skok vysoký 1.30 h Hradec Králové 31.03.2010
skok daleký 4.35 Stará Boleslav 28.05.2010
skok daleký 4.31 h Praha - Strahov 18.12.2010
hod kriketovým míčkem 36.24 Dvůr Králové n/Labem 15.06.2010
pětiboj 2242 Stará Boleslav 28.05.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.12.2010 Vánoční hala žactva (USK Praha) skok daleký/Žky/F 20 Praha - Strahov 4.31
07.10.2010 O nejrychlejšího Hradečáka 2010 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/R1 3 Hradec Králové 08.7
07.10.2010 O nejrychlejšího Hradečáka 2010 (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/F Hradec Králové 08.8
29.09.2010 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň I. třídy (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žkm/B1 2 Hradec Králové 21.42
29.09.2010 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň I. třídy (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žkm Hradec Králové 4.58
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) 150 m/Žky/B3 4 Pardubice 21.52
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/Žky/F 5 Pardubice 4.72
22.09.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva I. třídy (TJ Sokol Nová Paka) skok daleký/Žkm Nová Paka 4.56
22.09.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva I. třídy (TJ Sokol Nová Paka) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Nová Paka 35.30
15.06.2010 1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy (AO TJ Dvůr Králové n/Labem) skok daleký/Žkm Dvůr Králové n/Labem 4.41
15.06.2010 1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy (AO TJ Dvůr Králové n/Labem) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Dvůr Králové n/Labem 36.24
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B1 1 Hradec Králové 08.6
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm Hradec Králové 2:54.2
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žkm Hradec Králové 4.24
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) hod kriketovým míčkem/Žkm 5 Hradec Králové 33.90
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/Žkm/B3 3 Stará Boleslav 08.82
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 800 m/Žkm/B2 5 Stará Boleslav 2:53.56
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B3 3 Stará Boleslav 11.19
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/Žkm/F 9 Stará Boleslav 4.35
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) hod kriketovým míčkem/Žkm/F 7 Stará Boleslav 35.87
28.05.2010 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj Stará Boleslav) pětiboj/Žkm/F 11 Stará Boleslav 2242
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B1 1 Hradec Králové 08.9
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B1 6 Hradec Králové 2:59.6
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m překážek (0.76/7.70)/Žkm/B1 1 Hradec Králové 11.7
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žkm Hradec Králové 4.23
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) hod kriketovým míčkem/Žkm 4 Hradec Králové 33.27
08.04.2010 Městský a okresní přebor v bězích pro mladší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/R6 1 Hradec Králové 08.8
08.04.2010 Městský a okresní přebor v bězích pro mladší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/F Hradec Králové 08.6
08.04.2010 Městský a okresní přebor v bězích pro mladší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žkm/B1 1 Hradec Králové 21.8
31.03.2010 Hradecká laťka - mladší žactvo (TJ Sokol Hradec Králové) skok vysoký/Žky Hradec Králové 1.30