Karta atleta

Export do excelu
  • Michaela Kýnová
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AK Sokolov
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.27 h Sokolov 28.01.2011
60 m 08.37 Stříbro 28.05.2011
60 m 08.34 h Praha-Strahov 11.02.2012
100 m 13.32 Sokolov 20.06.2011
150 m 20.67 h Praha-Strahov 11.02.2012
150 m 20.62 Cheb 05.07.2013
200 m 28.29 Domažlice 11.06.2011
200 m 29.18 h Praha-Strahov 04.02.2012
300 m 46.04 Mariánské Lázně 22.06.2011
300 m 48.04 h Praha-Strahov 11.02.2012
400 m 70.88 h Praha-Strahov 04.02.2012
400 m 68.91 Sokolov 21.06.2013
500 m 1:35.08 Sokolov 27.06.2010
600 m 2:22.70 h Sokolov 14.01.2010
800 m 2:48.15 Sokolov 22.05.2012
1000 m 4:22.7 h Sokolov 12.02.2009
50 m překážek (0.76/7.70) 10.09 h Sokolov 12.02.2009
50 m překážek (0.76/8.20) 9.82 h Sokolov 14.12.2011
200 m překážek (0.76) 35.20 Klatovy 16.06.2012
skok vysoký 1.20 h Sokolov 12.02.2009
skok vysoký 1.15 Chodov 28.04.2009
skok daleký 4.17 Tábor 26.06.2009
skok daleký 4.35 h Sokolov 14.12.2012
trojskok 07.92 h Sokolov 14.01.2011
vrh koulí 3kg 09.29 Sokolov 21.05.2013
vrh koulí 4kg 07.73 Sokolov 21.06.2013
hod diskem 1kg 16.73 Sokolov 22.06.2012
hod kriketovým míčkem 33.95 Sokolov 27.06.2010
sprintérský trojboj 1843 Karlovy Vary 01.05.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 07.34 h Sokolov 14.01.2010
60 m 08.61 h Praha - Strahov 23.01.2010
60 m 08.51 Stříbro 12.06.2010
100 m 13.73 Sokolov 27.06.2010
150 m 21.31 Tábor 25.09.2010
300 m 49.94 h Praha - Strahov 23.01.2010
300 m 48.10 Plzeň 19.06.2010
500 m 1:35.08 Sokolov 27.06.2010
600 m 2:22.70 h Sokolov 14.01.2010
800 m 2:54.55 Stříbro 12.06.2010
skok vysoký 1.15 h Sokolov 14.01.2010
skok daleký 4.21 h Sokolov 14.01.2010
skok daleký 3.87 Tábor 25.09.2010
vrh koulí 3kg 06.53 Domažlice 15.05.2010
hod kriketovým míčkem 33.95 Sokolov 27.06.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 60 m/Žky/R3 5 Tábor 08.76
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) 150 m/Žky/B3 1 Tábor 21.31
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina A (TJ Vodní Stavby Tábor) skok daleký/Žky/F 18 Tábor 3.87
27.06.2010 Velká cena Sokolova v atletice (AK Sokolov) 100 m/Žkm/B 1 Sokolov 13.73
27.06.2010 Velká cena Sokolova v atletice (AK Sokolov) 500 m/Žkm Sokolov 1:35.08
27.06.2010 Velká cena Sokolova v atletice (AK Sokolov) skok daleký/Žkm Sokolov 4.45
27.06.2010 Velká cena Sokolova v atletice (AK Sokolov) hod kriketovým míčkem/Žkm Sokolov 33.95
19.06.2010 2. Kolo OMD Plzeňského a Karlovarského kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 60 m/Žky/B1 5 Plzeň 08.72
19.06.2010 2. Kolo OMD Plzeňského a Karlovarského kraje juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň (AK ŠKODA Plzeň) 300 m/Žky/B2 5 Plzeň 48.10
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žkm/R5 1 Stříbro 08.51
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žkm/F Stříbro 08.56
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) 300 m/Žkm/F3 Stříbro 50.13
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) 800 m/Žkm/F 7 Stříbro 2:54.55
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) 60 m/Žky/B1 7 Domažlice 08.71
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) 150 m/Žky/B4 3 Domažlice 21.33
15.05.2010 1. kolo OMD SZA družstev juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (AC Domažlice, TJ Sušice) vrh koulí 3kg/Žky 16 Domažlice 06.53
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žkm/R1 1 Chodov 08.73
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žkm/F Chodov 08.70
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/Žkm/B4 2 Chodov 49.50
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/R6 1 Praha - Strahov 08.61
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 60 m/Žkm/F Praha - Strahov 08.71
23.01.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň (PKAS) 300 m/Žkm/B2 1 Praha - Strahov 49.94
14.01.2010 Halové závody v atletickém tunelu - závody nejml. žactva, ml. žactva a st., žactva (AK Sokolov) 50 m/Žkm/B2 1 Sokolov 07.34
14.01.2010 Halové závody v atletickém tunelu - závody nejml. žactva, ml. žactva a st., žactva (AK Sokolov) 600 m/Žkm/B 1 Sokolov 2:22.70
14.01.2010 Halové závody v atletickém tunelu - závody nejml. žactva, ml. žactva a st., žactva (AK Sokolov) skok vysoký/Žkm Sokolov 1.15
14.01.2010 Halové závody v atletickém tunelu - závody nejml. žactva, ml. žactva a st., žactva (AK Sokolov) skok daleký/Žkm Sokolov 4.21