Karta atleta

Export do excelu
  • Ehlová Klára
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: AC Pardubice
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 22.02.2016
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.40 Litomyšl 09.10.2010
150 m 21.6 Ústí nad Orlicí 29.05.2011
800 m 2:58.17 Litomyšl 09.10.2010
60 m překážek 12.23 Litomyšl 09.10.2010
pětiboj 1845 Litomyšl 09.10.2010
hod oštěpem 500g 25.32 Svitavy 10.06.2012
hod oštěpem 600g 20.98 Ústí nad Orlicí 29.05.2011
hod kriketovým míčkem 43.30 Pardubice 09.06.2010
vrh koulí 3kg 07.17 Pardubice 09.06.2010
skok daleký 4.51 Ústí nad Orlicí 29.05.2011
skok daleký 4.21 h Pardubice 21.01.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m/Žkm/B2 2 Litomyšl 09.40
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 800 m/Žkm 6 Litomyšl 2:58.17
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) 60 m př./Žkm/B2 2 Litomyšl 12.23
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) dálka/Žkm 8 Litomyšl 3.73
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) kriket/Žkm Litomyšl 43.19
09.10.2010 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje žen, starších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Jiskra Litomyšl) pětiboj/Žkm 4 Litomyšl 1845
16.06.2010 3. kolo KP družstev mladšího žactva I.třídy (AC Pardubice) 60 m/Žkm/R1 6 Pardubice 09.6
16.06.2010 3. kolo KP družstev mladšího žactva I.třídy (AC Pardubice) kriket/Žkm 6 Pardubice 41.76
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) 60 m př./Žkm/B2 2 Pardubice 12.57
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) koule 3kg/Žkm 6 Pardubice 07.17
09.06.2010 7. atletická středa, 2. kolo KP družstev mladšího žactva 1. třídy, skupina A (Hvězda SKP Pardubice) kriket/Žkm Pardubice 43.30