Karta atleta

Export do excelu
  • Eva Kopecká
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér: -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 07.11.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.65 Hradec Králové 05.09.2014
60 m 08.62 h Jablonec nad Nisou 17.01.2015
100 m 13.28 Pardubice 15.06.2014
150 m 23.18 Týniště nad Orlicí 04.09.2010
200 m 27.94 Kladno 14.09.2014
200 m 29.66 h Jablonec nad Nisou 17.01.2015
400 m 64.03 Kladno 14.09.2014
800 m 3:08.2 Hradec Králové 02.06.2010
skok daleký 3.68 Hradec Králové 10.05.2011
vrh koulí 3kg 09.26 h Jablonec nad Nisou 29.01.2012
vrh koulí 3kg 10.15 Hradec Králové 19.09.2014
hod diskem 1kg 20.28 Nové Město nad Metují 11.05.2013
hod kladivem 4kg 17.66 Nové Město nad Metují 05.09.2015
hod kriketovým míčkem 26.60 Hradec Králové 02.06.2010
sprintérský trojboj 1837 Hradec Králové 05.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.06 Nová Paka 22.09.2010
150 m 23.18 Týniště nad Orlicí 04.09.2010
800 m 3:08.2 Hradec Králové 02.06.2010
skok daleký 3.23 Hradec Králové 02.06.2010
vrh koulí 3kg 07.02 Nová Paka 22.09.2010
hod kriketovým míčkem 26.60 Hradec Králové 02.06.2010

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
29.09.2010 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň I. třídy (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B1 3 Hradec Králové 08.81
29.09.2010 4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň I. třídy (TJ Sokol Hradec Králové) 150 m/Žkm/B1 3 Hradec Králové 22.22
22.09.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva I. třídy (TJ Sokol Nová Paka) 60 m/Žkm/B1 3 Nová Paka 09.06
22.09.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva I. třídy (TJ Sokol Nová Paka) vrh koulí 3kg/Žkm 4 Nová Paka 07.02
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 60 m/Žky/B1 6 Týniště nad Orlicí 09.18
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 150 m/Žky/B1 4 Týniště nad Orlicí 23.18
23.06.2010 II. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva I. třídy (SK Nové Město nad Metují) 60 m/Žkm/B1 4 Nové Město nad Metují 08.94
23.06.2010 II. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva I. třídy (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žkm/B2 2 Nové Město nad Metují 22.07
15.06.2010 1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy (AO TJ Dvůr Králové n/Labem) 60 m/Žkm/R1 1 Dvůr Králové n/Labem 08.7
15.06.2010 1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy (AO TJ Dvůr Králové n/Labem) 60 m/Žkm/FA Dvůr Králové n/Labem 08.8
15.06.2010 1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy (AO TJ Dvůr Králové n/Labem) vrh koulí 3kg/Žkm 5 Dvůr Králové n/Labem 06.20
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B1 3 Hradec Králové 08.9
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm 5 Hradec Králové 3:08.2
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) skok daleký/Žkm 8 Hradec Králové 3.23
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) hod kriketovým míčkem/Žkm 7 Hradec Králové 26.60