Karta atleta

Export do excelu
  • Čermáková Radka
  • Narozen: 1997
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Hradec Králové
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 03.12.2014
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.8 Hradec Králové 16.05.2012
150 m 22.48 Pardubice 25.09.2010
300 m 50.67 Nová Paka 22.09.2010
800 m 2:59.1 Hradec Králové 08.05.2010
60 m překážek 12.8 Hradec Králové 08.05.2010
pětiboj 1646 Hradec Králové 08.05.2010
čtyřboj 1324 Hradec Králové 15.08.2010
hod kriketovým míčkem 47.12 Hradec Králové 10.05.2012
skok daleký 3.89 Hradec Králové 02.06.2010
skok vysoký 1.34 Nové Město nad Metují 24.05.2011
skok vysoký 1.30 h Hradec Králové 17.01.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2010 Semifinále mistrovství ČR družstev starších žáků a starších žákyň, skupina B (Hvězda SKP Pardubice) 150 m/Žky/B4 3 Pardubice 22.48
22.09.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva I. třídy (TJ Sokol Nová Paka) 300 m/Žkm/B2 1 Nová Paka 50.67
22.09.2010 3. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladšího žactva I. třídy (TJ Sokol Nová Paka) kriket/Žkm 6 Nová Paka 37.75
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 60 m/Žky/B2 4 Týniště nad Orlicí 09.34
04.09.2010 4. kolo KP družstev a jednotlivců staršího žactva Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 150 m/Žky/B1 5 Týniště nad Orlicí 23.22
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B2 6 Hradec Králové 09.34
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B2 10 Hradec Králové 3:13.10
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 16 Hradec Králové 3.65
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm 4 Hradec Králové 40.24
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žkm 12 Hradec Králové 1324
23.06.2010 II. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva I. třídy (SK Nové Město nad Metují) 150 m/Žkm/B2 3 Nové Město nad Metují 22.30
23.06.2010 II. kolo krajského přeboru družstev mladšího žactva I. třídy (SK Nové Město nad Metují) kriket/Žkm 4 Nové Město nad Metují 44.75
15.06.2010 1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy (AO TJ Dvůr Králové n/Labem) 60 m/Žkm/R2 1 Dvůr Králové n/Labem 08.9
15.06.2010 1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy (AO TJ Dvůr Králové n/Labem) 60 m/Žkm/FA 6 Dvůr Králové n/Labem 09.0
15.06.2010 1. kolo KPD mladšího žactva I. třídy (AO TJ Dvůr Králové n/Labem) kriket/Žkm Dvůr Králové n/Labem 44.12
12.06.2010 2. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců starších žáků a starších žákyň (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žky/B2 5 Hradec Králové 09.37
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B2 1 Hradec Králové 08.9
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm 4 Hradec Králové 3:02.4
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 4 Hradec Králové 3.89
02.06.2010 Oddílové závody (AO TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm Hradec Králové 38.95
16.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva (SK Týniště nad Orlicí) 60 m/Žky/B4 1 Týniště nad Orlicí 09.26
16.05.2010 1. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivcvů Královéhradeckého kraje staršího žactva (SK Týniště nad Orlicí) 300 m/Žky/B3 2 Týniště nad Orlicí 53.75
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B1 3 Hradec Králové 09.3
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B1 4 Hradec Králové 2:59.1
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m př./Žkm/B1 3 Hradec Králové 12.8
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 4 Hradec Králové 3.86
08.05.2010 Víceboje žactva (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm Hradec Králové 36.34