Karta atleta

Export do excelu
  • Richter David
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: SKP Union Cheb - z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.15 Cheb 20.08.2019
60 m 07.04 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 10.86 Plzeň 04.06.2016
150 m 16.59 Cheb 27.07.2017
150 m 16.71 h Praha 17.12.2014
200 m 21.97 Ostrava 19.05.2016
200 m 21.74 h Praha-Stromovka 20.02.2016
300 m 34.63 Cheb 04.09.2018
300 m 36.30 h Praha 06.12.2014
400 m 48.36 Ostrava 01.09.2018
400 m 49.34 h Praha - Stromovka 02.02.2019
800 m 2:40.63 Karlovy Vary 15.06.2011
1500 m 5:07.47 Třebíč 20.05.2010
60 m překážek 10.79 Karlovy Vary 15.06.2011
60 m překážek 11.37 h Praha 05.02.2011
sprintérský trojboj 1661 Bílina 13.08.2016
pětiboj 1844 Karlovy Vary 15.06.2011
hod kriketovým míčkem 44.00 Brno 06.05.2010
vrh koulí 3kg 05.76 ZŠ Horníkova 27.05.2010
skok daleký 5.96 Sušice 06.05.2017
skok daleký 5.79 h Praha-Strahov 15.02.2014
skok vysoký 1.62 Chodov 15.12.2013
skok vysoký 1.51 h Chodov 16.12.2011
Přespolní běh 0:15:05 Chodov 12.10.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.15 Cheb 20.08.2019
60 m 07.04 h Praha - Strahov 12.01.2019
100 m 10.97 Bělá nad Radbuzou 12.09.2019
150 m 16.59 Cheb 20.08.2019
200 m 21.99 Stará Boleslav 23.06.2019
200 m 22.05 h Praha - Stromovka 02.02.2019
400 m 48.64 Stará Boleslav 23.06.2019
400 m 49.34 h Praha - Stromovka 02.02.2019

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 60 m/Žci/B5 6 Praha 08.2
04.12.2010 Mikulášské hala žactva (PSK Olymp Praha) 150 m/Žci/B5 4 Praha 20.4
18.09.2010 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň (ATLETCLUB Nýřany) výška/Žcm 10 Nýřany 1.20
18.09.2010 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň (ATLETCLUB Nýřany) 150 m/Žcm/B1 5 Nýřany 22.25
18.09.2010 OMD SZA mladších žáků a mladších žákyň (ATLETCLUB Nýřany) dálka/Žcm 7 Nýřany 4.03
08.09.2010 3.kolo OMD mladšího žactva (ŠAK Chodov) 60 m/Žcm/R1 3 Chodov 09.15
08.09.2010 3.kolo OMD mladšího žactva (ŠAK Chodov) 60 m/Žcm/F 6 Chodov 09.39
08.09.2010 3.kolo OMD mladšího žactva (ŠAK Chodov) výška/Žcm 2= Chodov 1.25
05.09.2010 3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Klatovy) 150 m/Žci/B3 4 Klatovy 22.61
05.09.2010 3. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva Plzeňského a Karlovarského kraje (TJ Klatovy) dálka/Žci/F 12 Klatovy 4.00
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) 150 m/Žcm/F Nýřany 21.27
24.08.2010 1. nýřanské běhání, skákání a házení (Atleclub Nýřany) dálka/Žcm Nýřany 4.17
16.06.2010 Memoriály Hany Trejbalové a Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně, o.s.) 60 m/Žci/B1 1 Mariánské Lázně 08.88
16.06.2010 Memoriály Hany Trejbalové a Jarise Alexy (AC Mariánské Lázně, o.s.) 300 m/M/B1 2 Mariánské Lázně 47.69
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) 60 m/Žcm/R3 2 Stříbro 08.68
12.06.2010 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň na dráze - OPEN (TJ Baník Stříbro) 150 m/Žcm/F2 Stříbro 20.51
27.05.2010 2.kolo družstev mladšího žactva (JAC a BYAC Brno) 60 m/Žcm/R4 2 ZŠ Horníkova 09.50
27.05.2010 2.kolo družstev mladšího žactva (JAC a BYAC Brno) 60 m/Žcm/FC ZŠ Horníkova 09.00
27.05.2010 2.kolo družstev mladšího žactva (JAC a BYAC Brno) koule 3kg/Žcm/F 9 ZŠ Horníkova 05.76
20.05.2010 Okresní kolo Poháru rozhlasu staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) 1500 m/Žci/B2 1 Třebíč 5:07.47
20.05.2010 Okresní kolo Poháru rozhlasu staršího žactva (TJ Spartak Třebíč) dálka/Žci/F 16 Třebíč 4.80
18.05.2010 Mistrovství Brna mladšího žactva (BYAC a JAC Brno) 60 m/Žcm/R5 5 Brno-Laštůvkova 09.59
18.05.2010 Mistrovství Brna mladšího žactva (BYAC a JAC Brno) 60 m/Žcm/FB Brno-Laštůvkova 09.72
18.05.2010 Mistrovství Brna mladšího žactva (BYAC a JAC Brno) 800 m/Žcm/F 10 Brno-Laštůvkova 3:04.18
18.05.2010 Mistrovství Brna mladšího žactva (BYAC a JAC Brno) kriket/Žcm/F 4 Brno-Laštůvkova 41.20
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žcm/R3 2 Chodov 08.94
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 60 m/Žcm/F 5 Chodov 08.93
09.05.2010 Chodovská tretra (ŠAK Chodov) 300 m/Žcm/B3 1 Chodov 47.48
06.05.2010 1.kolo družstev mladšího žactva (BYAC a JAC Brno) 800 m/Žcm/B2 7 Brno 2:54.80
06.05.2010 1.kolo družstev mladšího žactva (BYAC a JAC Brno) kriket/Žcm/F 6 Brno 44.00
25.04.2010 5.ročník Běhu Novým Lískovcem (AC Moravská Slavia Brno) kriket/Žcm Brno-Nový Lískovec 42.20
25.04.2010 Zahajovací závody (AC Mariánské Lázně, o.s.) 60 m/Žcm/B3 1 Mariánské Lázně 08.94
25.04.2010 Zahajovací závody (AC Mariánské Lázně, o.s.) 150 m/Žcm/B1 2 Mariánské Lázně 21.33