Karta atleta

Export do excelu
  • Neiserová Viktorie
  • Narozen: 1998
  • Klub / oddíl: TJ Sokol Opava
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 16.12.2014
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 09.34 Frýdek-Místek 19.06.2012
60 m 09.58 h Opava 17.01.2012
150 m 22.69 Opava 30.05.2012
300 m 49.55 Opava 30.05.2012
800 m 2:56.13 Opava 24.05.2010
1500 m 6:53.52 Třinec 18.09.2012
60 m překážek 13.27 Ostrava 10.05.2010
60 m překážek 13.24 h Opava 17.01.2012
pětiboj 1245 Ostrava 10.05.2010
čtyřboj 1215 Hradec Králové 15.08.2010
hod kriketovým míčkem 26.69 Ostrava 10.05.2010
skok daleký 3.70 Hradec Králové 15.08.2010
skok vysoký 1.15 Opava 24.05.2010
chůze dráha 3000 m 20:07.61 Olomouc 06.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.10.2010 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (AK Hodonín) 150 m/Žkm/B3 2 Hodonín 23.11
03.10.2010 Mistrovství Moravy a Slezska družstev mladšího žactva (AK Hodonín) 300 m/Žkm/B3 1 Hodonín 50.01
26.09.2010 Finále soutěže družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 150 m/Žkm/B3 1 Ostrava 23.53
26.09.2010 Finále soutěže družstev mladšího žactva Moravskoslezského kraje (Atletika Poruba) 300 m/Žkm/B3 1 Ostrava 51.61
13.09.2010 4. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletika Poruba o.s.) 150 m/Žkm/B2 3 Ostrava - Poruba 28.16
13.09.2010 4. kolo soutěže družstev mladšího žactva (Atletika Poruba o.s.) 300 m/Žkm/B2 2 Ostrava - Poruba 55.85
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 60 m/Žkm/B3 3 Hradec Králové 09.38
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) 800 m/Žkm/B2 5 Hradec Králové 3:01.68
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) dálka/Žkm 14 Hradec Králové 3.70
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) kriket/Žkm 22 Hradec Králové 22.69
15.08.2010 Čtyřboj mladšího a staršího žactva- přebor ČOS (TJ Sokol Hradec Králové) čtyřboj/Žkm 14 Hradec Králové 1215
07.06.2010 3. kolo přeboru družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 150 m/Žkm/B3 3 Opava 23.44
07.06.2010 3. kolo přeboru družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 300 m/Žkm/B2 4 Opava 51.39
24.05.2010 2. kolo přeboru družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) 800 m/Žkm/F 6 Opava 2:56.13
24.05.2010 2. kolo přeboru družstev mladšího žactva (TJ Sokol Opava) výška/Žkm/F 8 Opava 1.15
21.05.2010 Velká cena Opava ZŠ pro talentovanou mládež (KR AŠSK MSL, ZŠ Englišova, Opa) 60 m/Žky/B2 4 Opava 09.45
10.05.2010 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva – skupina A (AK SSK Vítkovice) 60 m př./Žkm/FA 13 Ostrava 13.27
10.05.2010 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva – skupina A (AK SSK Vítkovice) dálka/Žkm/FA 19 Ostrava 3.27
10.05.2010 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva – skupina A (AK SSK Vítkovice) 60 m/Žkm/FA 11 Ostrava 09.76
10.05.2010 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva – skupina A (AK SSK Vítkovice) kriket/Žkm/FA 19 Ostrava 26.69
10.05.2010 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva – skupina A (AK SSK Vítkovice) 800 m/Žkm/FA 12 Ostrava 3:09.22
10.05.2010 1. kolo soutěže družstev mladšího žactva – skupina A (AK SSK Vítkovice) pětiboj/Žkm/FA 15 Ostrava 1245