Karta atleta

Export do excelu
  • Červ Miloslav
  • Narozen: 1950
  • Klub / oddíl: ATLETIKA Polička, spolek
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 15.16 Pardubice 30.10.2013
150 m 26.8 Slatiňany 29.09.2007
300 m 58.4 Slatiňany 29.09.2007
800 m 3:08.82 h Jablonec nad Nisou 25.02.2017
1500 m 5:40.4 Ústí nad Orlicí 11.06.2006
3000 m 12:12.01 Chrudim 11.07.2009
3000 m 10:41.21 h Praha-Strahov 01.02.2004
5000 m 19:33.9 Ústí nad Orlicí 11.06.2006
10000 m 42:11.0 Pardubice 13.10.2010
půlmaratón 1:37:30 Pardubice 08.05.2006
hodinovka běh 13100 Litomyšl 08.07.2009
2000 m překážek 8:29.2 Svitavy 08.05.2012
3000 m překážek 12:29.8 Nové Město nad Metují 08.08.2004
chůze dráha 3000 m 16:58.25 Bílina 20.09.2014
chůze dráha 3000 m 16:37.09 h Praha-Stromovka 05.03.2011
chůze dráha 5000 m 28:59.01 Praha-Eden 12.09.2009
chůze dráha 10000 m 62:12.74 Liberec 08.05.2015
hodinovka chůze 09509 Olomouc 18.07.2009
5 km chůze 28:32 Poděbrady 09.04.2011
10 km chůze 59:13 Třebíč 18.06.2011
20 km chůze 2:09:17 Olomouc 16.04.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 10km chůze/M/F 8 Hradec Králové
16.07.2011 10 km chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, skupina B, C a pro 4. kolo II. ligy mužů, skupina C, D (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 10km chůze/M 18 Jablonec nad Nisou 61:32
26.06.2011 3. kolo společného krajského přeboru družstev mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Svitavy) 1500 m/M/B1 MB Svitavy 5:42.78
25.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Stará Boleslav) 10km chůze/M/F 6 Stará Boleslav x
18.06.2011 Chodecké závody Okolo Máchova jezírka, chůze pro 3. kolo I. ligy mužů, skupina C a 3. kolo II. ligy mužů, skupina D (TJ Spartak Třebíč) 10km chůze/M/F 12 Třebíč 59:13
05.06.2011 2. kolo společného KPD mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (SK Týniště nad Orlicí) 5000 m/M/B1 MB Týniště nad Orlicí 20:28.60
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Jiskra Litomyšl) 10km chůze/M/F 8 Litomyšl
22.05.2011 1. kolo společného krajského přeboru družstev mužů Pardubického a Královéhradeckého KAS (TJ Sokol Hradec Králové) 5000 m/M/B1 MB Hradec Králové 20:33.08
07.05.2011 Opatovská desítka (USK Praha, Sportovní Jižní Měs) 10km chůze/M 19 Praha-Opatov 61:15
23.04.2011 10 km chůze pro 2. kolo I. ligy mužů a II. ligy mužů (AC PRAHA 1890, TJ Sokol Kbely ) 10km chůze/M 22 Praha-Brandýs nad Labem 59:55
16.04.2011 20 km chůze pro 1. kolo I. ligy mužů (AK Olomouc) 20km chůze/M/F 13 Olomouc 2:09:17
09.04.2011 Mítink EAA v chůzi-Poděbrady 2011 (Sportovní chůze Praha) 5km chůze/V 5 Poděbrady 28:32
05.03.2011 Mistrovství ČR veteránů (PSK Olymp Praha) 3000 m/M/B2 1 Praha-Stromovka 12:05.21
05.03.2011 Mistrovství ČR veteránů (PSK Olymp Praha) chůze 3000m/M 5 Praha-Stromovka 16:37.09
23.01.2011 Přebor Královéhradeckého a Pardubického kraje mužů, žen, starších žáků a starších žákyň (SK Nové Město nad Metují) chůze 3000m/M 5 Jablonec nad Nisou 17:04.32