Karta atleta

Export do excelu
  • Lada Burdová
  • Narozen: 1982
  • Klub / oddíl: TJ VS Tábor, z. s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
200 m 27.07 Tábor, stadion Míru 22.09.2007
300 m 44.39 Stará Boleslav 17.09.2008
400 m 59.97 Klatovy 25.08.2007
800 m 2:25.71 Praha 28.08.2007
800 m 2:34.12 h Praha-Stromovka 05.02.2008
100 m překážek (0.84) 20.74 Nová Včelnice 04.08.2007
skok vysoký 1.46 Nová Včelnice 04.08.2007
skok daleký 4.38 Nová Včelnice 05.08.2007
vrh koulí 4kg 10.92 h Praha-Strahov 01.02.2014
vrh koulí 4kg 11.39 Tábor 08.07.2014
hod diskem 1kg 26.69 Tábor 06.06.2009
hod oštěpem 600g 40.58 Praha 28.06.2009
sedmiboj [Z] 3706 Nová Včelnice 05.08.2007
vrhačský trojboj 1610 Vlašim 06.09.2014

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 28.31 Písek 08.05.2011
400 m 62.51 Jihlava 28.05.2011
800 m 2:33.27 Praha 18.09.2011
vrh koulí 4kg 10.05 h Praha-Stromovka 15.02.2011
vrh koulí 4kg 11.26 Praha 27.08.2011
hod diskem 1kg 23.64 Tábor 25.06.2011
hod oštěpem 600g 37.44 Mindelheim 10.07.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2011 Humpolec OPEN 2011 (TJ Jiskra Humpolec) hod oštěpem 600g/Ž Humpolec 32.51
25.09.2011 Humpolec OPEN 2011 (TJ Jiskra Humpolec) vrh koulí 4kg/Ž Humpolec 10.34
24.09.2011 4. ročník Hvězdného házení na Chodsku, 2. ročník Memoriálu Jana Mazance (Mílaři Domažlice, David Sekerák) hod oštěpem 600g/Ž 11 Domažlice 33.77
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) 800 m/Ž/B1 8 Praha 2:33.27
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) vrh koulí 4kg/Ž/F 5 Praha 10.14
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) hod oštěpem 600g/Ž/F 5 Praha 35.49
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 400 m/Ž/B2 Praha DNF
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) vrh koulí 4kg/Ž/F 5 Praha 11.26
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 600g/Ž/F 9 Praha 34.17
20.08.2011 JOSKO Laufmeeting hod oštěpem 600g/Ž 7 Andorf 33.16
30.07.2011 VC Tábora a Memoriál Jana Pána - extraligový mítink (TJ Vodní stavby Tábor) vrh koulí 4kg/Ž Tábor 10.25
30.07.2011 VC Tábora a Memoriál Jana Pána - extraligový mítink (TJ Vodní stavby Tábor) hod oštěpem 600g/Ž 8 Tábor 33.84
23.07.2011 Velká cena Nového Města nad Metují - extraligový mítink (SK Nové Město nad Metují) hod oštěpem 600g/Ž 8 Nové Město nad Metují 36.42
10.07.2011 IBL Einzelmeisterschaften 2011 (TSV Mindelheim) vrh koulí 4kg/Ž 7 Mindelheim 10.65
10.07.2011 IBL Einzelmeisterschaften 2011 (TSV Mindelheim) hod oštěpem 600g/Ž Mindelheim 37.44
25.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) vrh koulí 4kg/Ž/F 9 Tábor 10.03
25.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) hod diskem 1kg/Ž/F 12 Tábor 23.64
25.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Vodní stavby Tábor) hod oštěpem 600g/Ž/F 9 Tábor 33.94
11.06.2011 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž/F 4 České Budějovice 10.03
11.06.2011 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen na dráze, KPD mužů, žen, juniorů, juniorek a dorostu (Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž/F České Budějovice DNP
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AO Sokol České Budějovice) 400 m/Ž/B2 České Budějovice DNP
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AO Sokol České Budějovice) vrh koulí 4kg/Ž/F 10 České Budějovice 10.21
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AO Sokol České Budějovice) hod oštěpem 600g/Ž/F 9 České Budějovice 34.45
02.06.2011 Liese Prokop Memorial (UNION St. Pölten) hod oštěpem 600g/Ž St. Pölten 32.67
28.05.2011 Přebor kraje Vysočina mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/F Jihlava 28.35
28.05.2011 Přebor kraje Vysočina mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) 400 m/Ž/F Jihlava 62.51
28.05.2011 Přebor kraje Vysočina mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) vrh koulí 4kg/Ž/F Jihlava 10.20
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova) 400 m/Ž/B2 4 Praha - Stromovka 62.60
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova) vrh koulí 4kg/Ž/F 11 Praha - Stromovka 10.07
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova) hod oštěpem 600g/Ž/F 10 Praha - Stromovka 33.71
08.05.2011 1.kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského kraje (Atletika Písek o.s.) 200 m/Ž/B1 MB Písek 28.31
08.05.2011 1.kolo KPD mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek Jihočeského kraje (Atletika Písek o.s.) vrh koulí 4kg/Ž/F MB Písek 10.50
07.05.2011 Sportfest im Frühling (1. FC Passau) vrh koulí 4kg/Ž Passau 10.28
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) vrh koulí 4kg/Ž 5 Praha-Stromovka 10.05
22.01.2011 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) vrh koulí 4kg/Ž/F 6 Praha-Strahov 09.76