Karta atleta

Export do excelu
  • Jaroslav Gregor
  • Narozen: 1985
  • Klub / oddíl: TJ Kavalier Sázava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 6.61 h Praha - Strahov 11.01.2003
60 m 7.38 Litomyšl 31.07.2004
60 m 7.03 h Praha-Strahov 08.01.2005
100 m 11.02 Kladno 29.05.2004
150 m 17.18 Praha 04.05.2004
150 m 16.78 h Praha-Strahov 20.01.2005
200 m 22.13 Česká Lípa 02.10.2004
200 m 22.58 h Praha-Stromovka 25.01.2005
300 m 35.52 Praha 06.07.2004
400 m 52.23 h Praha 14.02.2004
400 m 50.36 Praha 31.08.2004
800 m 2:21.30 Beroun 05.06.2016
1000 m 3:24.97 h Praha-Stromovka 25.01.2005
1000 m 2:53.8 Beroun 23.04.2016
1500 m 4:51.99 Roztoky u Prahy 31.05.2020
3000 m 11:10.50 h Praha-Stromovka 18.01.2005
3000 m 10:08.5 Sázava 22.05.2016
10 km silnice 39:53 Běchovice-Praha 24.09.2005
15 km silnice 65:23 Praha - Brandýs nad Labem 03.05.2009
půlmaratón 1:25:39 Pardubice 08.05.2006
skok vysoký 1.52 Sázava 25.09.2010
skok o tyči 2.45 Sázava 25.09.2010
skok daleký 5.65 h Praha - Strahov 11.01.2003
skok daleký 5.68 Pardubice 26.08.2007
trojskok 12.55 h Praha-Strahov 08.01.2011
trojskok 11.86 Beroun 02.06.2018
vrh koulí 7,26kg 10.85 Čáslav 05.09.2010
hod diskem 2kg 26.58 Sázava 02.10.2010
hod kladivem 7,26kg 27.44 Čáslav 06.06.2010
hod oštěpem 800g 35.90 Sázava 03.10.2009
hod břemenem 16kg 09.33 Sázava 02.10.2010
vrhačský trojboj 1267 Sázava 29.09.2007
vrhačský čtyřboj 1567 Sázava 29.09.2007
vrhačský pětiboj 1944 Sázava 01.10.2011
10 km chůze 72:45 Jablonec nad Nisou 16.07.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.3 Sázava 11.06.2011
100 m 11.33 Ústí nad Orlicí 26.06.2011
200 m 23.28 Ústí nad Orlicí 26.06.2011
skok daleký 6.05 Sázava 11.06.2011
trojskok 12.55 h Praha-Strahov 08.01.2011
trojskok 11.58 Jihlava 21.05.2011
vrh koulí 7,26kg 10.80 Sázava 01.10.2011
hod diskem 2kg 25.12 Sázava 18.06.2011
hod kladivem 7,26kg 26.63 Sázava 01.10.2011
hod oštěpem 800g 32.86 Sázava 01.10.2011
hod břemenem 16kg 09.21 Sázava 01.10.2011
vrhačský trojboj 1239 Sázava 01.10.2011
vrhačský čtyřboj 1536 Sázava 01.10.2011
vrhačský pětiboj 1944 Sázava 01.10.2011
10 km chůze 72:45 Jablonec nad Nisou 16.07.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2011 Vrhačský víceboj-16. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) vrhačský trojboj/M 5 Sázava 1239
01.10.2011 Vrhačský víceboj-16. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) vrhačský čtyřboj/M 5 Sázava 1536
01.10.2011 Vrhačský víceboj-16. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) vrhačský pětiboj/M 5 Sázava 1944
01.10.2011 Vrhačský víceboj-16. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) hod kladivem 7,26kg/M 5 Sázava 26.63
01.10.2011 Vrhačský víceboj-16. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) vrh koulí 7,26kg/M 5 Sázava 10.80
01.10.2011 Vrhačský víceboj-16. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) hod diskem 2kg/M 7 Sázava 24.87
01.10.2011 Vrhačský víceboj-16. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) hod oštěpem 800g/M 4 Sázava 32.86
01.10.2011 Vrhačský víceboj-16. ročník memoriálu Petra Blažka (TJ Kavalier Sázava) hod břemenem 16kg/M 4 Sázava 09.21
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v II. lize mužů v Čechách (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/R1 2 Týniště nad Orlicí 11.69
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v II. lize mužů v Čechách (SK Týniště nad Orlicí) 100 m/M/FA Týniště nad Orlicí 11.71
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v II. lize mužů v Čechách (SK Týniště nad Orlicí) 200 m/M/B1 2 Týniště nad Orlicí 23.77
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v II. lize mužů v Čechách (SK Týniště nad Orlicí) trojskok/M/F 4 Týniště nad Orlicí 12.30
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/M/R1 3 Svitavy 12.14
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 100 m/M/F1 4 Svitavy 11.90
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 200 m/M/B2 4 Svitavy 24.25
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 10 km chůze/M/F Svitavy
16.07.2011 10 km chůze pro 4. kolo I. ligy mužů, skupina B, C a pro 4. kolo II. ligy mužů, skupina C, D (TJ LIAZ Jablonec n/N.) 10 km chůze/M 22 Jablonec nad Nisou 72:45
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R1 1 Ústí nad Orlicí 11.52
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/FA Ústí nad Orlicí 11.33
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/M/B1 3 Ústí nad Orlicí 23.28
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/M/F Ústí nad Orlicí DNS
18.06.2011 Kontrolní závody (TJ Kavalier Sázava) trojskok/M Sázava 12.18
18.06.2011 Kontrolní závody (TJ Kavalier Sázava) hod diskem 2kg/M 6 Sázava 25.12
11.06.2011 Kontrolní závody (TJ Kavalier Sázava) 60 m/M Sázava 07.3
11.06.2011 Kontrolní závody (TJ Kavalier Sázava) skok daleký/M Sázava 6.05
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) 100 m/M/R3 1 Chrudim 11.55
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) 100 m/M/FA Chrudim 11.50
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) 200 m/M/B2 4 Chrudim 23.73
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) skok daleký/M/F 15 Chrudim 5.81
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 100 m/M/R2 2 Jihlava 11.55
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 100 m/M/FB Jihlava 11.66
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 200 m/M/B2 3 Jihlava 23.70
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) trojskok/M/F 20 Jihlava 11.58
14.05.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze pro rok 2011 (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B2 4 Stará Boleslav 11.66
14.05.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze pro rok 2011 (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok daleký/M/F 6 Stará Boleslav 5.92
14.05.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze pro rok 2011 (TJ Slavoj Stará Boleslav) trojskok/M/F 5 Stará Boleslav 12.42
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B3 3 Praha 07.43
12.02.2011 2. veřejné halové závody (AC Pardubice) trojskok/M Pardubice 12.26
08.01.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Slavoj Stará Boleslav, TJ S) trojskok/M Praha-Strahov 12.55