Karta atleta

Export do excelu
  • Radek Janda
  • Narozen: 1986
  • Klub / oddíl: TJ Kavalier Sázava
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2022
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 6.93 h Praha - Strahov 11.01.2003
60 m 8.03 h Praha-Stromovka 25.01.2005
60 m 08.0 Sázava 11.06.2011
60 m překážek (0.99) 9.86 h Praha-Strahov 08.01.2005
60 m překážek (1.06) 09.59 h Praha-Strahov 06.01.2007
110 m překážek (0.91) 18.15 Kladno, Sletiště 24.05.2003
110 m překážek (0.99) 17.68 Kladno 25.09.2004
110 m překážek (1.06) 17.34 Jablonec nad Nisou 07.10.2006
400 m překážek (0.91) 65.4 Nymburk 14.06.2009
skok vysoký 1.60 Kladno 08.05.2004
skok o tyči 3.00 Ústí nad Orlicí 08.09.2007
skok daleký 5.77 Kladno, Sletiště 24.05.2003
skok daleký 5.74 h Praha-Strahov 06.01.2007
trojskok 13.28 Česká Lípa 02.10.2004
trojskok 12.93 h Praha-Strahov 08.01.2005
vrh koulí 7,26kg 08.49 Sázava 03.10.2009
hod diskem 2kg 34.82 Stará Boleslav, Hradec Králové 10.07.2004
hod kladivem 7,26kg 26.15 Sázava 27.09.2008
hod oštěpem 800g 31.51 Sázava 02.10.2010
hod břemenem 16kg 06.29 Sázava 13.10.2012
desetiboj [J] 4321 Stará Boleslav 09.10.2004
chůze dráha 5000 m 35:51.48 Týniště nad Orlicí 18.09.2011
10 km chůze 73:27 Třebíč 16.06.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.0 Sázava 11.06.2011
110 m překážek (1.06) 19.42 Týniště nad Orlicí 18.09.2011
skok daleký 5.64 Sázava 11.06.2011
trojskok 12.34 Jihlava 21.05.2011
chůze dráha 5000 m 35:51.48 Týniště nad Orlicí 18.09.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v II. lize mužů v Čechách (SK Týniště nad Orlicí) 110 m překážek (1.06)/M/B4 1 Týniště nad Orlicí 19.42
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v II. lize mužů v Čechách (SK Týniště nad Orlicí) trojskok/M/F 9 Týniště nad Orlicí 11.68
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v II. lize mužů v Čechách (SK Týniště nad Orlicí) chůze dráha 5000 m/M/F Týniště nad Orlicí 35:51.48
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 110 m překážek (1.06)/M/B2 4 Svitavy 19.81
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) skok daleký/M Svitavy DNP
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) trojskok/M 14 Svitavy 11.80
11.06.2011 Kontrolní závody (TJ Kavalier Sázava) 60 m/M 5 Sázava 08.0
11.06.2011 Kontrolní závody (TJ Kavalier Sázava) skok daleký/M Sázava 5.64
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Jihlava 19.67
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) trojskok/M/F 13 Jihlava 12.34