Karta atleta

Export do excelu
  • Marek Ošmera
  • Narozen: 1987
  • Klub / oddíl: TJ Lokomotiva Břeclav
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 1 - - - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.07 Břeclav 30.07.2008
60 m 07.02 h Praha-Stromovka 13.02.2010
100 m 11.35 h Jablonec nad Nisou 22.10.2004
100 m 10.91 Ostrava 23.05.2009
150 m 16.86 Břeclav 22.07.2009
200 m 22.32 h Vídeň 21.01.2006
200 m 22.05 Přerov 01.05.2010
300 m 36.13 h Bratislava 08.01.2006
300 m 35.4 Břeclav 10.08.2006
400 m 51.68 h Jablonec nad Nisou 22.10.2004
400 m 49.29 Olomouc 08.05.2010
500 m 1:08.25 Břeclav 19.07.2007
600 m 1:28.5 Břeclav 27.07.2006
800 m 2:05.24 Břeclav 26.05.2012
1000 m 2:48.76 h Praha-Stromovka 13.02.2011
1500 m 4:44.79 Přerov 01.05.2008
60 m překážek (0.91) 8.77 h Praha 28.02.2004
60 m překážek (0.99) 09.04 h Praha-Stromovka 11.02.2006
60 m překážek (1.06) 08.59 h Praha-Stromovka 14.02.2010
110 m překážek (0.91) 15.15 Hradec Králové 17.07.2004
110 m překážek (0.99) 15.80 Břeclav 29.04.2006
110 m překážek (1.06) 15.25 Olomouc 16.05.2015
400 m překážek (0.91) 55.89 Opava 28.06.2008
skok vysoký 1.85 h Hustopeče 20.01.2007
skok vysoký 1.90 Pacov 13.08.2011
skok o tyči 4.01 h Bratislava 06.02.2010
skok o tyči 3.95 Olomouc 08.05.2010
skok daleký 6.98 h Olomouc 22.01.2011
skok daleký 6.91 Přerov 01.05.2016
vrh koulí 5kg 09.04 h Praha 27.02.2004
vrh koulí 5kg 13.40 Hradec Králové 16.07.2004
vrh koulí 6kg 13.52 h Praha-Stromovka 10.02.2006
vrh koulí 6kg 13.47 Tábor 22.07.2006
vrh koulí 7,26kg 13.39 h Olomouc 15.01.2011
vrh koulí 7,26kg 13.43 Brno 27.09.2015
hod diskem 1,5kg 32.84 Hodonín 29.05.2004
hod diskem 1,75kg 38.28 Břeclav 10.08.2006
hod diskem 2kg 42.60 Brno 27.09.2015
hod kladivem 7,26kg 34.78 Břeclav 15.10.2010
hod oštěpem 700g 47.26 Ostrava 25.09.2004
hod oštěpem 800g 54.82 Olomouc 27.04.2011
pětiboj 3386 Hodonín 12.08.2010
sedmiboj hala [Dci] 4284 h Praha 28.02.2004
sedmiboj hala [J] 4706 h Praha-Stromovka 11.02.2006
sedmiboj hala [M] 5156 h Praha-Stromovka 13.02.2011
osmiboj 4716 Třinec 09.05.2003
desetiboj [Dci] 6351 Praha 18.09.2004
desetiboj [J] 6449 Tábor 23.07.2006
desetiboj [M] 6864 Stará Boleslav 29.05.2010
klasický pětiboj 3430 Přerov 01.05.2010
sprintérský trojboj 2555 Břeclav 30.07.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.07 h Praha-Stromovka 12.02.2011
60 m 07.22 Břeclav 22.07.2011
100 m 11.11 Třinec 21.05.2011
200 m 22.67 Přerov 01.05.2011
400 m 51.38 Třebíč 17.09.2011
1000 m 2:48.76 h Praha-Stromovka 13.02.2011
1500 m 4:51.34 Praha-Juliska 09.06.2011
60 m překážek (1.06) 08.62 h Praha-Stromovka 13.02.2011
110 m překážek (1.06) 15.66 Olomouc 04.06.2011
skok vysoký 1.84 h Praha-Stromovka 12.02.2011
skok vysoký 1.90 Pacov 13.08.2011
skok o tyči 3.84 h Bratislava 05.02.2011
skok o tyči 3.75 Pacov 14.08.2011
skok daleký 6.98 h Olomouc 22.01.2011
skok daleký 6.78 Olomouc 04.06.2011
vrh koulí 7,26kg 13.39 h Olomouc 15.01.2011
vrh koulí 7,26kg 13.18 Brno 25.09.2011
hod diskem 2kg 39.44 Břeclav 26.06.2011
hod kladivem 7,26kg 30.12 Břeclav 03.08.2011
hod oštěpem 800g 54.82 Olomouc 27.04.2011
sedmiboj hala [M] 5156 h Praha-Stromovka 13.02.2011
desetiboj [M] 6649 Pacov 14.08.2011
klasický pětiboj 3366 Přerov 01.05.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) desetiboj [M]/M 4 Brno 5801
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) 100 m/M Brno 11.38
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) skok daleký/M 4 Brno 6.32
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) vrh koulí 7,26kg/M Brno 13.18
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) skok vysoký/M 4 Brno 1.81
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) 400 m/M 6 Brno 58.68
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) 110 m překážek (1.06)/M 5 Brno 16.38
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod diskem 2kg/M 5 Brno 25.62
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) skok o tyči/M 5 Brno 3.45
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) hod oštěpem 800g/M Brno 46.13
25.09.2011 100 minutový desetiboj ŽABOVŘESKY 2011 (TJ Sokol Brno-Žabovřesky) 1500 m/M Brno 5:06.70
17.09.2011 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (TJ Spartak Třebíč) 400 m/M/B3 1 Třebíč 51.38
17.09.2011 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (1.06)/M/B1 6 Třebíč 16.10
17.09.2011 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (TJ Spartak Třebíč) hod diskem 2kg/M/F 11 Třebíč 36.22
09.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 100 m/M Olomouc 11.34
09.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 400 m/M Olomouc 51.90
10.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1500 m/M Olomouc 5:05.52
10.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M Olomouc 16.54
09.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/M Olomouc 1.79
10.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc 3.48
09.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.56
09.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M Olomouc 12.67
10.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) hod diskem 2kg/M Olomouc 37.53
10.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) hod oštěpem 800g/M Olomouc 43.61
10.09.2011 Krajský přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) desetiboj [M]/M Olomouc 6280
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 100 m/M/R2 2 Hodonín 11.18
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 100 m/M/FA 5 Hodonín 11.33
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Hodonín 15.85
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) skok vysoký/M/F Hodonín 1.86
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AK Hodonín) hod diskem 2kg/M/F MB Hodonín 38.04
13.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/M/B1 1 Pacov 11.18
13.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/M/F Pacov 52.08
14.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/M/F Pacov 5:00.00
14.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (1.06)/M/F Pacov 16.06
13.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/M/F Pacov 1.90
14.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/M/F Pacov 3.75
13.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/M/F Pacov 6.50
13.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 7,26kg/M/F Pacov 12.75
14.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 2kg/M/F Pacov 37.50
14.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/M/F Pacov 50.41
14.08.2011 37. ročník Ceny Pacova ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj [M]/M/F Pacov 6649
03.08.2011 5. atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) hod kladivem 7,26kg/M/F Břeclav 30.12
27.07.2011 4. atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 800g/M/F Břeclav 46.82
22.07.2011 Sixboj (TJ Lokomotiva Břeclav) 60 m/M/B1 2 Břeclav 07.22
22.07.2011 Sixboj (TJ Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F 4 Břeclav 6.62
22.07.2011 Sixboj (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 7,26kg/M/F Břeclav 12.35
22.07.2011 Sixboj (TJ Lokomotiva Břeclav) hod oštěpem 800g/M/F 7 Břeclav 49.97
20.07.2011 3. atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) 200 m/M/B 1 Břeclav 22.85
20.07.2011 3. atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) vrh koulí 7,26kg/M/F Břeclav 13.11
20.07.2011 3. atletická středa (TJ Lokomotiva Břeclav) hod diskem 2kg/M/B 1 Břeclav 34.63
06.07.2011 1. atletická středa vrh koulí 7,26kg/M/F Břeclav 12.10
06.07.2011 1. atletická středa hod diskem 2kg/M/F Břeclav 38.84
26.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO Lokomotiva Břeclav) 400 m/M/B2 1 Břeclav 51.50
26.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO Lokomotiva Břeclav) 110 m překážek (1.06)/M/B1 3 Břeclav 15.71
26.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO Lokomotiva Břeclav) skok daleký/M/F 5 Břeclav 6.76
26.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (AO Lokomotiva Břeclav) hod diskem 2kg/M/F MB Břeclav 39.44
08.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) 100 m/M Praha-Juliska 11.40
08.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) skok daleký/M Praha-Juliska 6.51
08.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) vrh koulí 7,26kg/M Praha-Juliska 12.60
08.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) skok vysoký/M Praha-Juliska 1.83
08.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) 400 m/M Praha-Juliska 51.74
09.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) 110 m překážek (1.06)/M Praha-Juliska 15.92
09.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) hod diskem 2kg/M Praha-Juliska 37.97
09.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) skok o tyči/M Praha-Juliska NM
09.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) hod oštěpem 800g/M Praha-Juliska 50.96
09.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) 1500 m/M Praha-Juliska 4:51.34
09.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) desetiboj [M]/M Praha-Juliska 6085
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc) 200 m/M/B1 3 Olomouc 22.86
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Olomouc 15.66
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C (Atletický klub Olomouc) skok daleký/M 5 Olomouc 6.78
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C 100 m/M/R3 2 Třinec 11.16
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C 100 m/M/FA 5 Třinec 11.11
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C 200 m/M/B1 4 Třinec 22.82
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina C skok daleký/M/F 7 Třinec 6.70
08.05.2011 1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc DNP
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) hod diskem 2kg/M 4 Přerov 35.01
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) hod oštěpem 800g/M Přerov 53.07
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) skok daleký/M Přerov 6.72
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 200 m/M/B7 1 Přerov 22.67
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 1500 m/M 4 Přerov 4:52.65
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) klasický pětiboj/M Přerov 3366
27.04.2011 Zahajovací závody AK Olomouc (AK Olomouc) hod diskem 2kg/M Olomouc 38.60
27.04.2011 Zahajovací závody AK Olomouc (AK Olomouc) hod oštěpem 800g/M Olomouc 54.82
12.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B1 1 Praha-Stromovka 07.07
13.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/F 5 Praha-Stromovka 2:48.76
13.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (1.06)/M/B1 7 Praha-Stromovka 08.62
12.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/M/F 10 Praha-Stromovka 1.84
13.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M/F2 6 Praha-Stromovka 3.80
12.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/M/F 12 Praha-Stromovka 6.86
12.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 7,26kg/M/F 5 Praha-Stromovka 13.26
13.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [M]/M/F 8 Praha-Stromovka 5156
05.02.2011 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský atletický svaz) 60 m překážek (1.06)/M/R1 4 Bratislava 08.81
05.02.2011 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský atletický svaz) 60 m překážek (1.06)/M/F 4= Bratislava 08.69
05.02.2011 Mistrovství MaS mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (Moravskoslezský atletický svaz) skok o tyči/M 5 Bratislava 3.84
29.01.2011 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m/M/B1 2 Olomouc 07.09
29.01.2011 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.84
29.01.2011 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M Olomouc 13.07
29.01.2011 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok vysoký/M 4 Olomouc 1.81
30.01.2011 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M 4 Olomouc 08.78
30.01.2011 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc 3.63
30.01.2011 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) 1000 m/M Olomouc 3:14.24
30.01.2011 Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (AK Olomouc) sedmiboj hala [M]/M Olomouc 4778
22.01.2011 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/R2 Olomouc DQ
22.01.2011 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) 60 m překážek (1.06)/M/FA Olomouc 08.87
22.01.2011 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok o tyči/M Olomouc DNP
22.01.2011 Přebor kraje Olomouc mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AK Olomouc) skok daleký/M Olomouc 6.98
15.01.2011 Okresní přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, vložený závod staršího žactva (AK Olomouc) 60 m/M/R5 1 Olomouc 07.18
15.01.2011 Okresní přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, vložený závod staršího žactva (AK Olomouc) skok daleký/M 8 Olomouc 6.46
15.01.2011 Okresní přebor mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, vložený závod staršího žactva (AK Olomouc) vrh koulí 7,26kg/M Olomouc 13.39