Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Solfronk
  • Narozen: 1990
  • Klub / oddíl: TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2020
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2007: MS17-8boj/19.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - 2 - - 1 1 -
- - - - - - 2 - - 3 - - 2 1 -
- - - - - - - 1 - - 1 - 1 - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 06.51 h Liberec 27.12.2006
60 m 07.90 Hradec Králové 17.07.2004
60 m 07.28 h Praha-Stromovka 13.02.2010
100 m 11.69 h Jablonec nad Nisou 27.02.2008
100 m 11.29 Praha 28.05.2011
150 m 17.33 Liberec 03.05.2009
200 m 25.31 h Jablonec nad Nisou 22.02.2006
200 m 22.95 Liberec 28.06.2008
300 m 39.01 h Jablonec nad Nisou 20.02.2008
300 m 36.09 Sušice 18.05.2010
400 m 48.81 Praha 28.05.2011
400 m 50.14 h Praha-Stromovka 25.02.2012
1000 m 2:40.74 Liberec - městský stadion 13.05.2007
1000 m 2:39.31 h Praha-Strahov 10.02.2008
1500 m 4:28.57 Stará Boleslav 20.07.2008
40 yardů př. 05.65 h Otrokovice 04.03.2010
60 m překážek (0.84) 08.45 h Praha-Strahov 26.02.2005
60 m překážek (0.91) 08.22 h Praha-Stromovka 18.02.2006
60 m překážek (0.99) 08.51 h Jablonec nad Nisou 13.01.2008
60 m překážek (1.06) 08.55 h Praha-Stromovka 14.02.2010
100 m překážek (0.84) 13.56 Břeclav 01.10.2005
110 m překážek (0.91) 14.32 Olomouc 09.06.2007
110 m překážek (0.99) 14.92 Jablonec nad Nisou 31.05.2009
110 m překážek (1.06) 15.44 Sušice 18.05.2010
200 m překážek (0.76) 25.46 Břeclav 01.10.2005
300 m překážek (0.91) 37.82 Praha 06.05.2011
400 m překážek (0.83) 53.16 Kladno 24.06.2007
400 m překážek (0.91) 52.36 Praha 28.06.2011
skok vysoký 1.87 h Praha-Strahov 09.02.2008
skok vysoký 1.87 Praha 28.05.2011
skok o tyči 4.40 Jablonné v Podještědí 03.05.2009
skok o tyči 4.30 h Praha-Stromovka 14.02.2010
skok daleký 6.58 h Jablonec nad Nisou 12.01.2008
skok daleký 6.70 Stará Boleslav 29.05.2010
vrh koulí 4kg 10.90 Stará Boleslav 11.06.2005
vrh koulí 4kg 12.88 h Jablonec nad Nisou 03.12.2005
vrh koulí 5kg 12.27 h Praha-Stromovka 10.02.2006
vrh koulí 5kg 12.37 Liberec - městský stadion 12.05.2007
vrh koulí 6kg 12.00 h Jablonec nad Nisou 12.01.2008
vrh koulí 6kg 11.92 Jablonec nad Nisou 30.05.2009
vrh koulí 7,26kg 11.30 h Jablonec nad Nisou 21.01.2012
vrh koulí 7,26kg 11.96 Liberec 05.07.2012
hod diskem 1kg 40.94 Jablonec nad Nisou 26.05.2005
hod diskem 1,5kg 38.11 Olomouc 09.06.2007
hod diskem 1,75kg 35.89 Kladno 19.06.2008
hod diskem 2kg 37.60 Chrudim 04.06.2011
hod oštěpem 600g 40.45 Mladá Boleslav 07.10.2006
hod oštěpem 700g 40.22 Olomouc 09.06.2007
hod oštěpem 800g 42.31 Liberec 06.06.2009
osmiboj IAAF 5559 Liberec - městský stadion 13.05.2007
sedmiboj hala [Dci] 4483 h Praha-Stromovka 11.02.2006
sedmiboj hala [J] 4996 h Praha-Strahov 10.02.2008
sedmiboj hala [M] 4974 h Praha-Stromovka 14.02.2010
devítiboj 5261 Stará Boleslav 11.06.2005
desetiboj [Dci] 6684 Olomouc 09.06.2007
desetiboj [J] 6744 Stará Boleslav 20.07.2008
desetiboj [M] 6653 Praha 29.05.2011
sprintérský trojboj 1753 h Jablonec nad Nisou 22.02.2006

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 11.29 Praha 28.05.2011
150 m 17.22 Praha 06.05.2011
200 m 23.17 Praha 14.05.2011
400 m 48.81 Praha 28.05.2011
1500 m 4:29.53 Praha 29.05.2011
60 m překážek (1.06) 08.69 h Praha-Strahov 10.01.2011
110 m překážek (1.06) 15.50 Jihlava 21.05.2011
200 m překážek (0.76) 25.16 Stará Boleslav 24.08.2011
300 m překážek (0.91) 37.82 Praha 06.05.2011
400 m překážek (0.91) 52.36 Praha 28.06.2011
skok vysoký 1.87 Praha 28.05.2011
skok o tyči 4.20 Praha 29.05.2011
skok daleký 6.43 h Praha-Strahov 10.01.2011
skok daleký 6.53 Jihlava 21.05.2011
vrh koulí 7,26kg 10.75 Praha 28.05.2011
hod diskem 2kg 37.60 Chrudim 04.06.2011
hod oštěpem 800g 33.71 Praha 29.05.2011
desetiboj [M] 6653 Praha 29.05.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 110 m překážek (1.06)/M/B1 Svitavy DNP
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 400 m překážek (0.91)/M/B1 Svitavy DNP
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) skok daleký/M Svitavy DNP
24.08.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B5 1 Stará Boleslav 17.56
24.08.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m překážek (0.76)/M/B1 3 Stará Boleslav 25.16
02.07.2011 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (JAC Brno) 400 m překážek (0.91)/M/R1 4 Brno 53.20
28.06.2011 Pražské memoriály a 3. mítink pro 3. kolo Česká spořitelna atletické extraligy mužů a žen (ASK Slavia Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B1 4 Praha 52.36
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/R1 2 Ústí nad Orlicí 11.59
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 100 m/M/FA Ústí nad Orlicí 11.47
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok daleký/M/F Ústí nad Orlicí 6.46
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) hod diskem 2kg/M/F 12 Ústí nad Orlicí 32.75
09.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) 400 m překážek (0.91)/M/B1 3 Praha-Juliska 53.98
07.06.2011 Praga Academica - extraligový mítink (USK Praha) 400 m překážek (0.91)/M/B2 5 Praha 52.55
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Chrudim 15.78
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) skok daleký/M/F Chrudim 6.41
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) hod diskem 2kg/M/F 5 Chrudim 37.60
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/M/F2 Praha 11.29
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 2 Praha 48.81
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F Praha 4:29.53
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B2 4 Praha 15.52
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M 10= Praha 1.87
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M/F1 7 Praha 4.20
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 14 Praha 6.49
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 14 Praha 10.75
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M/F 14 Praha 32.40
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M/F1 17 Praha 33.71
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M/F 8 Praha 6653
24.05.2011 Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) 400 m překážek (0.91)/M/BA 3 Turnov 52.65
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 110 m překážek (1.06)/M/B1 1 Jihlava 15.50
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) skok daleký/M/F Jihlava 6.53
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) vrh koulí 7,26kg/M/F 11 Jihlava 10.32
17.05.2011 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 400 m překážek (0.91)/M/F Sušice 53.77
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B6 3 Praha 23.17
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M/R1 3 Praha 15.67
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M/FB Praha 4.10
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) hod diskem 2kg/M/F 12 Praha 34.31
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B2 3 Praha 17.22
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m překážek (0.91)/M/B2 2 Praha 37.82
10.01.2011 Akademické MČR 60 m překážek (1.06)/M 12 Praha-Strahov 08.69
10.01.2011 Akademické MČR skok daleký/M 8 Praha-Strahov 6.43