Karta atleta

Export do excelu
  • Michal Štefek
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Atletika Poruba z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2010: MSJ-10boj/9.; 2011: ME22-10boj/15.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
- - - - - - 1 - - - - - - - -
2 - - - - - 3 2 - 1 - - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
40 yardů 04.80 h Otrokovice 01.03.2012
60 m 07.92 Frýdek-Místek 01.05.2006
60 m 07.00 h Praha-Strahov 14.01.2012
100 m 10.89 Klatovy 08.05.2012
150 m 18.76 h Bratislava 04.02.2006
150 m 16.87 Opava 04.05.2010
200 m 22.13 Pardubice 13.08.2011
200 m 22.54 h Praha-Stromovka 05.02.2012
300 m 39.34 h Praha-Strahov 04.03.2006
300 m 34.71 Klatovy 08.05.2012
400 m 55.38 h Bratislava 03.02.2007
400 m 48.93 Kladno 09.06.2012
500 m 1:10.6 Frýdek-Místek 23.05.2007
600 m 1:24.7 Frýdek-Místek 08.04.2009
1000 m 2:54.39 Třinec 12.05.2007
1000 m 2:46.09 h Praha-Strahov 15.01.2012
1500 m 4:33.51 Praha 29.05.2011
1 anglická míle 5:37.3 Frýdek-Místek 20.06.2007
60 m překážek (0.84) 09.07 h Praha-Strahov 04.03.2006
60 m překážek (0.91) 08.46 h Praha-Stromovka 16.02.2008
60 m překážek (0.99) 08.40 h Praha-Strahov 08.02.2009
60 m překážek (1.06) 08.51 h Praha-Stromovka 12.02.2012
100 m překážek (0.84) 14.83 Třinec 18.06.2006
110 m překážek (0.91) 15.55 Olomouc 09.06.2007
110 m překážek (0.99) 14.85 Moncton 21.07.2010
110 m překážek (1.06) 15.30 Praha 29.05.2011
200 m překážek (0.76) 29.02 Karlovy Vary 10.09.2006
400 m překážek (0.83) 56.74 Kladno 23.06.2007
400 m překážek (0.91) 54.77 Olomouc 02.10.2010
skok vysoký 2.02 Woerden 27.08.2011
skok vysoký 1.99 h Vídeň 18.02.2012
skok o tyči 4.50 Praha 29.05.2011
skok o tyči 4.60 h Praha-Strahov 28.01.2012
skok daleký 7.18 Woerden 27.08.2011
skok daleký 7.08 h Praha-Strahov 14.01.2012
trojskok 13.17 h Bratislava 02.02.2008
vrh koulí 3kg 05.12 Domažlice 08.09.2010
vrh koulí 4kg 12.38 Brno 20.09.2006
vrh koulí 5kg 12.54 h Ostrava 08.03.2008
vrh koulí 5kg 13.42 Třinec 11.10.2008
vrh koulí 6kg 12.73 h Praha-Strahov 07.02.2009
vrh koulí 6kg 13.71 Moncton 20.07.2010
vrh koulí 7,26kg 13.58 Stará Boleslav 19.05.2012
vrh koulí 7,26kg 13.70 h Jablonec nad Nisou 12.01.2013
hod diskem 1kg 34.15 Třinec 06.10.2007
hod diskem 1,5kg 33.92 Olomouc 09.06.2007
hod diskem 1,75kg 36.19 Kladno 16.06.2010
hod diskem 2kg 38.79 Přerov 01.05.2012
hod oštěpem 600g 48.44 Třinec 06.10.2007
hod oštěpem 700g 53.39 Ostrava 19.08.2008
hod oštěpem 800g 58.80 Sušice 17.05.2011
osmiboj IAAF 4960 Třinec 12.05.2007
hod kriketovým míčkem 48.32 Domažlice 08.09.2010
sedmiboj hala [Dci] 4630 h Olomouc 27.01.2008
sedmiboj hala [J] 5243 h Praha-Strahov 08.02.2009
sedmiboj hala [M] 5524 h Praha-Stromovka 12.02.2012
desetiboj [Dci] 6522 Třinec 12.10.2008
desetiboj [J] 7512 Moncton 21.07.2010
desetiboj [M] 7384 Praha 29.05.2011
klasický pětiboj 3535 Přerov 01.05.2012
vrhačský trojboj 1770 Frýdek-Místek 01.08.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
100 m 10.96 Ostrava 14.07.2011
200 m 22.13 Pardubice 13.08.2011
300 m 35.27 Sušice 17.05.2011
400 m 49.44 Kladno 15.06.2011
1500 m 4:33.51 Praha 29.05.2011
110 m překážek (1.06) 15.30 Praha 29.05.2011
skok vysoký 2.02 Woerden 27.08.2011
skok o tyči 4.50 Praha 29.05.2011
skok daleký 7.18 Woerden 27.08.2011
vrh koulí 7,26kg 12.88 Ostrava 14.07.2011
hod diskem 2kg 36.95 Woerden 28.08.2011
hod oštěpem 800g 58.80 Sušice 17.05.2011
desetiboj [M] 7384 Praha 29.05.2011
klasický pětiboj 3257 Přerov 01.05.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
04.09.2011 Velká cena Opavy (TJ Sokol Opava) 100 m/M/B1 4 Opava 11.08
04.09.2011 Velká cena Opavy (TJ Sokol Opava) skok daleký/M Opava 7.02
27.08.2011 Internationale meerkampen skok daleký/M D Woerden 7.18
27.08.2011 Internationale meerkampen vrh koulí 7,26kg/M D Woerden 11.99
27.08.2011 Internationale meerkampen skok vysoký/M D Woerden 2.02
27.08.2011 Internationale meerkampen 400 m/M D Woerden 49.91
28.08.2011 Internationale meerkampen hod diskem 2kg/M D Woerden 36.95
28.08.2011 Internationale meerkampen skok o tyči/M D Woerden 4.33
28.08.2011 Internationale meerkampen hod oštěpem 800g/M D Woerden 54.70
28.08.2011 Internationale meerkampen 1500 m/M D Woerden 4:45.30
28.08.2011 Internationale meerkampen desetiboj [M]/M 5 Woerden 7357
27.08.2011 Internationale meerkampen 100 m/M/B2 D Woerden 11.01
28.08.2011 Internationale meerkampen 110 m překážek (1.06)/M/B2 D Woerden 15.62
21.08.2011 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) 110 m překážek (1.06)/M/F 6 Třebíč 15.90
21.08.2011 Velká cena Třebíče (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/M/F Třebíč 7.04
13.08.2011 Pardubický atletický mítink - extraligový mítink (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/M/B3 1 Pardubice 22.13
13.08.2011 Pardubický atletický mítink - extraligový mítink (Hvězda SKP Pardubice) skok daleký/M 8 Pardubice 6.82
30.07.2011 VC Tábora a Memoriál Jana Pána - extraligový mítink (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/R2 5 Tábor 11.14
30.07.2011 VC Tábora a Memoriál Jana Pána - extraligový mítink (TJ Vodní stavby Tábor) 100 m/M/FB Tábor DNP
30.07.2011 VC Tábora a Memoriál Jana Pána - extraligový mítink (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/M 6 Tábor 6.95
14.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET 100 m/M/B2 2 Ostrava 10.96
14.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET 400 m/M/B2 4 Ostrava 49.44
14.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET skok vysoký/M 10 Ostrava 1.95
14.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET skok daleký/M 6 Ostrava 6.97
14.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET vrh koulí 7,26kg/M 6 Ostrava 12.88
15.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET 1500 m/M 8 Ostrava 4:35.03
15.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET 110 m překážek (1.06)/M/B2 7 Ostrava 16.94
15.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET skok o tyči/M 5 Ostrava 4.40
15.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET hod diskem 2kg/M 10 Ostrava 35.47
15.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET hod oštěpem 800g/M 4 Ostrava 55.68
15.07.2011 MISTROVSTVÍ EVROPY DO 23 LET desetiboj [M]/M 15 Ostrava 7256
03.07.2011 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (JAC Brno) 200 m/M/R3 5 Brno 22.39
02.07.2011 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (JAC Brno) 110 m překážek (1.06)/M/R2 6 Brno 15.43
02.07.2011 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (JAC Brno) skok daleký/M/F 6 Brno 7.13
15.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 100 m/M/B4 3 Kladno 11.05
15.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 400 m/M/B2 4 Kladno 49.44
16.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 1500 m/M/B1 4 Kladno 4:44.58
16.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) 110 m překážek (1.06)/M/B2 6 Kladno 15.42
15.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok vysoký/M/FB Kladno 2.01
16.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok o tyči/M 11 Kladno 4.20
15.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) skok daleký/M Kladno 7.30
15.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) vrh koulí 7,26kg/M 12 Kladno 12.20
16.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod diskem 2kg/M 12 Kladno 34.27
16.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) hod oštěpem 800g/M 9 Kladno 53.37
16.06.2011 Mítink IAAF ve vícebojích-TNT-Fortuna mítink (Gamont s.r.o.) desetiboj [M]/M 19 Kladno 7321
08.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) 110 m překážek (1.06)/M/B2 Praha-Juliska DNP
08.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) skok o tyči/M/F 4 Praha-Juliska 4.40
08.06.2011 České akademické hry (ČVUT v Praze, ČZU v Praze, ČAU) skok daleký/M/F Praha-Juliska 7.20
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 100 m/M/F1 5 Praha 11.23
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 400 m/M/B1 3 Praha 50.14
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 1500 m/M/F Praha 4:33.51
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) 110 m překážek (1.06)/M/B2 1 Praha 15.30
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok vysoký/M Praha 1.99
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok o tyči/M/F1 5 Praha 4.50
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) skok daleký/M 4 Praha 7.01
28.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) vrh koulí 7,26kg/M 7 Praha 12.38
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod diskem 2kg/M/F 7 Praha 35.48
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) hod oštěpem 800g/M/F1 7 Praha 54.67
29.05.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň ve vícebojích (ASK Slavia Praha) desetiboj [M]/M/F 4 Praha 7384
21.05.2011 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) 110 m překážek (1.06)/M/B3 Ostrava DQ
21.05.2011 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/M/F Ostrava NM
21.05.2011 1. kolo extraligy mužů a žen (AK SSK Vítkovice) hod diskem 2kg/M/F MS Ostrava 28.19
17.05.2011 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 300 m/M/B2 1 Sušice 35.27
17.05.2011 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) 110 m překážek (1.06)/M/B2 4 Sušice 16.08
17.05.2011 Memoriál Ladislava Nešpora a Ády Blahůta (TJ Sušice) hod oštěpem 800g/M/F Sušice 58.80
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/M/B6 1 Praha 22.68
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m překážek (1.06)/M/R1 4 Praha 16.86
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) skok o tyči/M/F 9 Praha 4.10
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) hod diskem 2kg/M/F 14 Praha 32.82
08.05.2011 1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 100 m/M/B1 3 Olomouc 11.38
08.05.2011 1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) 100 m/M/F 5 Olomouc 11.35
08.05.2011 1. mítink pro 3. kolo extraligy mužů a žen - Velká cena města Olomouce a pohár Františka Dvořáka (AK Olomouc) skok daleký/M 4 Olomouc 7.03
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) hod diskem 2kg/M 8 Přerov 30.96
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) hod oštěpem 800g/M 5 Přerov 50.29
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) skok daleký/M Přerov 6.71
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 200 m/M/B5 1 Přerov 22.95
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) 1500 m/M Přerov 4:45.64
01.05.2011 Přerovský pětiboj (SK Přerov) klasický pětiboj/M 4 Přerov 3257