Karta atleta

Export do excelu
  • Ručová Karolína
  • Narozen: 1991
  • Klub / oddíl: Univerzitní sportovní klub Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 23.02.2016
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
50 m 7.6 h Pardubice 22.01.2005
60 m 09.06 Hradec Králové 07.09.2008
60 m 9.0 h Pardubice 22.01.2005
100 m 14.62 Hradec Králové 07.09.2008
150 m 22.07 Praha 06.05.2011
150 m 22.16 h Praha-Strahov 14.01.2011
200 m 28.69 Jihlava 21.05.2011
200 m 29.31 h Praha-Stromovka 15.02.2011
300 m 45.88 Pardubice 03.08.2005
300 m 45.87 h Praha-Strahov 14.01.2006
400 m 64.39 Ústí nad Orlicí 16.05.2009
400 m 64.18 h Praha-Stromovka 14.02.2009
500 m 1:26.11 h Praha-Strahov 23.01.2009
800 m 2:28.62 Jablonec nad Nisou 10.09.2005
800 m 2:30.51 h Praha-Stromovka 01.02.2005
1500 m 5:23.45 Pardubice 24.09.2005
2000 m 7:28.0 Česká Lípa 26.11.2005
sprintérský trojboj 1029 Hradec Králové 07.09.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) 400 m/Ž/B3 1 Praha 66.65
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 400 m/Ž/B2 2 Svitavy 65.92
26.06.2011 3.kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 200 m/Ž/B2 5 Ústí nad Orlicí 29.73
26.06.2011 3.kolo II. ligy žen, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 400 m/Ž/B2 2 Ústí nad Orlicí 65.63
04.06.2011 2. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) 200 m/Ž/B2 4 Chrudim 29.41
04.06.2011 2. kolo II. ligy žen, skupina C (Atletika Chrudim) 400 m/Ž/B2 3 Chrudim 66.54
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 200 m/Ž/B1 4 Jihlava 28.69
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) 400 m/Ž/B3 4 Jihlava 65.43
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 200 m/Ž/B4 Praha DNP
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m/Ž/B2 Praha DNP
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 200 m/Jky/B2 Praha DNP
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/Ž/B4 5 Praha 22.07
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/Ž/B4 5 Praha 47.15
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B2 4 Praha-Stromovka 29.48
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B7 5 Praha-Stromovka 29.31
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 400 m/Ž/B5 4 Praha-Stromovka 66.96
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 200 m/Ž/B3 3 Praha-Strahov 29.63
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 200 m/Ž/B15 2 Praha-Strahov 29.51
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Ž/B3 4 Praha-Stromovka 29.64
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B10 4 Praha-Strahov 48.03
14.01.2011 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/Ž/B7 4 Praha-Strahov 47.55
14.01.2011 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/Ž/B15 4 Praha-Strahov 22.16