Karta atleta

Export do excelu
  • Honzátko David
  • Narozen: 1992
  • Klub / oddíl: PSK Olymp Praha, z.s.
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 08.12.2017
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.12 h Praha-Stromovka 09.02.2010
200 m 25.03 h Praha-Stromovka 09.02.2010
300 m 39.68 h Praha-Stromovka 19.01.2010
400 m 51.18 Třebíč 02.06.2013
400 m 53.73 h Praha-Stromovka 18.01.2011
500 m 1:08.83 Praha-Eden 07.05.2010
500 m 1:11.14 h Praha-Strahov 22.01.2010
600 m 1:24.63 h Praha-Stromovka 12.01.2013
800 m 1:55.43 Praha 10.06.2013
800 m 1:56.17 h Praha-Stromovka 02.02.2013
1000 m 2:45.01 Praha - Juliska 05.06.2014
1000 m 2:42.67 h Praha-Stromovka 25.01.2011
1500 m 4:12.74 Ostrava 18.06.2011
1500 m 4:09.76 h Praha-Stromovka 20.02.2010
hod diskem 1,75kg 17.58 Humpolec 25.09.2011
hod diskem 2kg 17.28 Humpolec 21.09.2013
vrh koulí 7,26kg 07.19 h Praha-Stromovka 19.12.2014
skok vysoký 1.60 Humpolec 21.09.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
25.09.2011 Humpolec OPEN 2011 (TJ Jiskra Humpolec) disk 1,75kg/J Humpolec 17.58
25.09.2011 Humpolec OPEN 2011 (TJ Jiskra Humpolec) výška/M 11 Humpolec 1.55
25.09.2011 Humpolec OPEN 2011 (TJ Jiskra Humpolec) 1500 m/M/F Humpolec 4:26.9
17.09.2011 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) 800 m/M 6 Praha - Juliska 1:57.36
17.09.2011 Mistrovství ČR družstev mužů a žen (TJ Dukla Praha) 1500 m/M 7 Praha - Juliska 4:33.09
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) 400 m/J/B2 3 Praha 53.70
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) 800 m/M/B1 2 Česká Lípa 2:00.28
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) 1500 m/M/B1 2 Česká Lípa 4:21.78
25.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 800 m/M/B1 2 Kladno 1:58.46
25.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) 1500 m/M/B1 1 Kladno 4:14.20
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 800 m/J/R2 4 Ostrava 2:00.72
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 1500 m/J/F 6 Ostrava 4:12.74
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (PSK Olymp Praha) 800 m/M/B1 2 Praha 1:58.78
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/B1 1 Praha 4:13.90
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) 800 m/M/B1 4 Děčín 2:00.80
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) 1500 m/M/B1 3 Děčín 4:21.37
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/J/F 7 Praha-Stromovka 4:11.26
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/J/F Praha-Stromovka 4:16.50
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B2 5 Praha-Stromovka 25.39
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/B2 2 Praha-Stromovka 2:42.67
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B10 6 Praha-Stromovka 08.14
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B3 5 Praha-Stromovka 53.73