Karta atleta

Export do excelu
  • Vykoukal Matěj
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: TJ Spartak Vlašim
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 22.11.2019
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.82 Praha 04.05.2012
60 m 07.73 h Praha-Stromovka 14.02.2012
100 m 12.13 Praha 12.06.2012
150 m 18.23 Praha 04.05.2012
150 m 18.51 h Praha-Strahov 22.01.2010
200 m 24.70 Praha 28.08.2012
200 m 24.53 h Praha-Stromovka 15.02.2011
300 m 37.87 Praha 11.05.2012
300 m 38.71 h Praha-Strahov 20.01.2012
400 m 54.11 Praha 27.05.2012
400 m 54.72 h Praha-Stromovka 04.02.2012
500 m 1:11.31 h Praha-Strahov 20.01.2012
600 m 1:29.79 Jablonec nad Nisou 10.05.2011
800 m 2:13.75 Nové Město nad Metují 26.06.2012
800 m 2:22.01 h Praha-Stromovka 08.12.2007
1000 m 3:05.07 Praha - Eden 24.08.2010
1500 m 4:54.94 Praha - Strahov 13.10.2012
3000 m 11:54.04 Kladno 05.05.2009
60 m překážek 08.86 h Praha-Stromovka 24.01.2012
100 m překážek 17.98 Praha 11.10.2008
110 m překážek 15.53 Tábor 25.06.2010
200 m překážek 27.25 Jablonec nad Nisou 10.05.2011
300 m překážek 40.56 Praha 11.05.2012
400 m překážek 58.38 Praha 12.06.2012
sprintérský trojboj 1695 Praha 07.09.2011
osmiboj IAAF 3181 Děčín 22.08.2009
devítiboj 3122 Praha 11.10.2008
desetiboj 4399 Praha - Strahov 13.10.2012
vrhačský trojboj 0853 Praha 13.09.2011
hod diskem 1kg 23.65 Praha 11.10.2008
hod diskem 1,5kg 24.05 Děčín 14.08.2010
hod diskem 1,75kg 23.44 Praha - Strahov 13.10.2012
hod diskem 2kg 28.89 Vlašim 30.05.2015
hod kladivem 6kg 18.03 Praha 14.09.2011
hod kladivem 7,26kg 32.66 Jablonec nad Nisou 14.05.2014
hod oštěpem 600g 22.66 Praha 10.10.2009
hod oštěpem 700g 28.48 Praha 09.10.2010
hod oštěpem 800g 25.82 Praha 13.09.2011
hod kriketovým míčkem 37.70 ZŠ Campanus 20.09.2007
vrh koulí 4kg 07.20 Praha 11.10.2008
vrh koulí 4kg 08.29 h Praha-Stromovka 19.12.2008
vrh koulí 5kg 09.14 Děčín 14.08.2010
vrh koulí 5kg 06.66 h Praha-Strahov 23.01.2009
vrh koulí 6kg 09.08 Praha 28.08.2012
vrh koulí 7,26kg 09.58 České Budějovice 31.05.2014
skok daleký 5.33 Jablonec nad Nisou 15.05.2010
skok daleký 5.00 h Praha-Strahov 23.01.2009
skok o tyči 2.45 Praha - Strahov 13.10.2012
skok vysoký 1.49 Děčín 14.08.2010

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/J/B2 3 Praha 12.35
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/J/B1 1 Praha 54.53
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/J/B 3 Praha 4:55.76
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 110 m př./J/B1 4 Praha 16.88
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) výška/J/F 9 Praha 1.46
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) tyč/J/F 8 Praha 2.45
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) dálka/J/F 8 Praha 5.37
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) koule 6kg/J/F 9 Praha 07.79
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) disk 1,75kg/J/F 7 Praha 20.27
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) oštěp 800g/J/F 7 Praha 25.44
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj/J/F 7 Praha 4336
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 110 m př./J/B2 6 Ostrava 16.58
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 400 m př./J/B2 3 Ostrava 58.85
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 110 m př./J/B2 4 Pardubice 17.01
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 400 m př./J/B1 5 Pardubice 59.75
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) tyč/J/F Praha NM
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) koule 6kg/J/F 10 Praha 08.40
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J/F 5 Praha 18.03
13.09.2011 Veřejné závody - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) koule 6kg/J/F 6 Praha 08.27
13.09.2011 Veřejné závody - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) disk 1,75kg/J/F 7 Praha 17.74
13.09.2011 Veřejné závody - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) oštěp 800g/J/F 6 Praha 25.82
13.09.2011 Veřejné závody - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh. tr./J/F 7 Praha 0853
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B5 5 Praha 08.12
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B6 1 Praha 12.51
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B5 1 Praha 24.88
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprint. tr/M/F 21 Praha 1695
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 200 m/J/B3 Praha DNP
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 110 m př./J/B 4 Praha 17.09
28.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 110 m př./M/B1 4 Praha 18.80
28.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m př./M/B1 4 Praha 61.61
20.08.2011 Mladá Evropa 2011 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/J/B3 5 Jablonec nad Nisou 25.10
20.08.2011 Mladá Evropa 2011 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 110 m př./J/B1 5 Jablonec nad Nisou 16.68
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) 200 m př./J/B Bílina 28.35
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) 200 m př./M/B1 4 Bílina 28.35
26.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 110 m př./M/B1 4 Praha 17.87
26.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m př./M/B1 5 Praha 61.34
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 110 m př./J/R3 5 Ostrava 16.47
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 400 m př./J/R2 4 Ostrava 59.58
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 400 m př./J/F 7 Ostrava 59.65
13.06.2011 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila spol. s. r. o.) 110 m př./J 7 Praha 16.18
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m př./M/B2 1 Pacov 17.18
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m př./M/B2 1 Pacov 60.88
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/J/B4 3 Praha 12.20
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) tyč/J/F Praha 2.30
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 110 m př./M/B3 1 Klatovy 17.26
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 400 m př./M/B2 3 Klatovy 63.47
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 110 m př./J/R2 Praha DQ
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 400 m př./J/F 4 Praha 60.01
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 110 m př./J/F Praha DNP
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) dálka/J/F 7 Praha 5.20
10.05.2011 Středoškolský pohár sportovních gymnázií 600 m/M/B2 5 Jablonec nad Nisou 1:29.79
10.05.2011 Středoškolský pohár sportovních gymnázií 200 m př./M/B2 2 Jablonec nad Nisou 27.25
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B4 7 Praha 18.73
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m př./M/B1 5 Praha 42.17
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/R2 4 Praha-Stromovka 09.01
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B1 4 Praha-Stromovka 09.10
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B2 3 Praha-Stromovka 09.22
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B4 7 Praha-Stromovka 07.98
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B14 2 Praha-Stromovka 24.53
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B17 5 Praha-Stromovka 25.96
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J Praha-Stromovka 08.96
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B7 3 Praha-Stromovka 07.83
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B1 4 Praha-Stromovka 09.73
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 200 m/M/B6 3 Praha-Strahov 24.74
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 200 m/M/B22 3 Praha-Strahov 24.70
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/J/B1 3 Praha-Stromovka 55.16
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/R2 2 Praha-Stromovka 09.19
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/F 4 Praha-Stromovka 09.10
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/J/B4 1 Praha-Stromovka 24.61
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B19 1 Praha-Stromovka 24.86
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/B1 5 Praha-Stromovka 09.14
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B6 3 Praha-Strahov 18.53
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B11 1 Praha-Strahov 39.03
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B9 4 Praha-Stromovka 07.85
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./J/F Praha-Stromovka 09.47
14.01.2011 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 300 m/M/B11 3 Praha-Strahov 39.61
14.01.2011 1. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B10 3 Praha-Strahov 18.53