Karta atleta

Export do excelu
  • Tadeáš Sommer
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: SC Start Karlovy Vary
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2024
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 07.35 Karlovy Vary 01.05.2013
60 m 07.59 h Praha-Strahov 05.01.2015
100 m 11.34 Chodov 19.05.2013
200 m 23.01 Kladno 31.05.2014
300 m 41.30 h Praha - Strahov 23.01.2010
110 m překážek (0.99) 26.79 Klatovy 15.05.2011
skok daleký 6.90 Domažlice 08.06.2013
skok daleký 6.81 h Praha-Strahov 09.01.2015
trojskok 12.56 h Praha-Strahov 22.01.2011
trojskok 12.42 Praha 18.09.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
200 m 24.72 Klatovy 15.05.2011
110 m překážek (0.99) 26.79 Klatovy 15.05.2011
skok daleký 6.22 h Praha 12.02.2011
skok daleký 6.31 Kladno 25.06.2011
trojskok 12.56 h Praha-Strahov 22.01.2011
trojskok 12.42 Praha 18.09.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) skok daleký/M/F 19 Praha 5.84
18.09.2011 Prolínací soutěž o účast v I. lize mužů a žen (SK ZŠ Jeseniova a AC Domažlice) trojskok/M/F 9 Praha 12.42
10.09.2011 2. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Sušice) skok daleký/J Sušice 5.76
10.09.2011 2. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (TJ Sušice) trojskok/J Sušice 12.70
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) skok daleký/M/F 6 Česká Lípa 5.77
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) trojskok/M/F 8 Česká Lípa 11.85
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) skok daleký/M Bílina 5.88
25.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) skok daleký/M 5 Kladno 6.31
25.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) trojskok/M Kladno 12.84
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) skok daleký/M/F 6 Děčín 6.14
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) trojskok/M/F 6 Děčín 12.62
15.05.2011 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) 200 m/J/B1 6 Klatovy 24.72
15.05.2011 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) 110 m překážek (0.99)/J/F Klatovy 26.79
15.05.2011 1. kolo OMD juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva (Atletika Klatovy) skok daleký/J/F Klatovy 6.29
12.02.2011 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň (PKAS) skok daleký/J/F Praha 6.22
12.02.2011 Mistrovství Plzeňského a Karlovarského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků, starších žákyň (PKAS) trojskok/J/F Praha 12.38
05.02.2011 Mistrovství Západočeské oblasti SZA mladšího a staršího žactva (Karlovarský kraj) 60 m/M/B2 Praha DNP
05.02.2011 Mistrovství Západočeské oblasti SZA mladšího a staršího žactva (Karlovarský kraj) 200 m/M/B3 Praha DNP
22.01.2011 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) skok daleký/M/F MS Praha-Strahov 5.34
22.01.2011 Přebor Jihočeského kraje mužů a žen (TJ Vodní stavby Tábor) trojskok/M/F MS Praha-Strahov 12.56
16.01.2011 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) skok daleký/M/F 7 Praha-Strahov 5.98
16.01.2011 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) trojskok/M/F 4 Praha-Strahov 12.44