Karta atleta

Export do excelu
  • Tomáš Svoboda
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: Atletika Jihlava z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2017
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
50 m 07.02 Jihlava 14.09.2008
60 m 08.31 Jihlava 15.09.2007
60 m 08.13 h Bratislava 15.12.2012
100 m 12.63 České Budějovice 14.06.2009
400 m 62.15 Pacov 15.08.2009
1500 m 5:48.59 Pacov 16.08.2009
60 m překážek (0.84) 09.93 h Praha 13.12.2008
60 m překážek (0.91) 09.64 h Praha-Strahov 16.01.2010
60 m překážek (0.99) 09.70 h Praha-Strahov 16.01.2011
60 m překážek (1.06) 10.12 h Praha-Strahov 19.01.2013
100 m překážek (0.84) 16.70 Třebíč 15.06.2008
110 m překážek (0.91) 17.24 Brno 30.06.2009
110 m překážek (1.06) 19.04 Ústí nad Orlicí 02.06.2012
110 m překážek (0.99) 18.03 Pacov 08.09.2012
200 m překážek (0.76) 31.74 Jihlava - stadion Na Stoupách 26.04.2009
skok vysoký 1.77 Jihlava 07.06.2008
skok vysoký 1.75 h Praha-Strahov 16.01.2010
skok o tyči 2.05 Jihlava 03.10.2009
skok daleký 5.08 h Praha-Strahov 05.01.2008
skok daleký 5.40 České Budějovice 07.06.2009
trojskok 12.57 Třebíč 29.05.2010
trojskok 12.88 h Bratislava 04.12.2010
vrh koulí 5kg 10.38 Pacov 15.08.2009
vrh koulí 6kg 08.59 Pacov 14.05.2011
hod diskem 1,5kg 25.07 Pacov 16.08.2009
hod diskem 1,75kg 21.80 Pacov 15.05.2011
hod oštěpem 700g 27.16 Pacov 16.08.2009
hod oštěpem 800g 23.84 Pacov 15.05.2011
desetiboj [Dci] 3890 Pacov 16.08.2009
desetiboj [J] 3076 Pacov 15.05.2011
sprintérský trojboj 1381 Jihlava 14.09.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 08.15 h Bratislava 03.12.2011
400 m 64.65 Pacov 14.05.2011
60 m překážek (0.99) 09.70 h Praha-Strahov 16.01.2011
110 m překážek (0.99) 18.34 Jihlava 28.05.2011
110 m překážek (1.06) 19.27 Nové Město na Moravě 11.06.2011
skok vysoký 1.70 h Pardubice 29.01.2011
skok vysoký 1.75 Jihlava 30.04.2011
skok o tyči 0.00 Pacov 15.05.2011
skok daleký 4.98 Pacov 14.05.2011
trojskok 12.17 h Brno 08.01.2011
trojskok 11.77 Jihlava 28.05.2011
vrh koulí 6kg 08.59 Pacov 14.05.2011
hod diskem 1,75kg 21.80 Pacov 15.05.2011
hod oštěpem 800g 23.84 Pacov 15.05.2011
desetiboj [J] 3076 Pacov 15.05.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
21.12.2011 Vánoční laťka Hády 2011 (JAC Brno a BYAC Brno) skok vysoký/M 27= Brno-Horníkova 1.67
03.12.2011 Mládežnická atletika - brána k olympiádě 60 m/M/B7 3 Bratislava 08.15
03.12.2011 Mládežnická atletika - brána k olympiádě 60 m/M/B11 1 Bratislava 08.15
03.12.2011 Mládežnická atletika - brána k olympiádě trojskok/M 4 Bratislava 11.84
01.10.2011 Memoriál Ing. Zbyňka Šourka ve skoku vysokém (TJ Vodní Stavby Tábor) skok vysoký/M 10 Tábor 1.60
25.09.2011 Humpolec OPEN 2011 (TJ Jiskra Humpolec) skok vysoký/M 9 Humpolec 1.70
03.09.2011 Finále krajského přeboru Vysočiny družstev mužů a žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (0.99)/J/F Pacov 20.32
03.09.2011 Finále krajského přeboru Vysočiny družstev mužů a žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/J/F Pacov 1.60
03.09.2011 Finále krajského přeboru Vysočiny družstev mužů a žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek (TJ Slavoj BANES Pacov) trojskok/J/F Pacov 11.30
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) 110 m překážek (1.06)/M/B2 7 Svitavy 21.20
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (TJ Svitavy) trojskok/M 16 Svitavy 11.48
20.08.2011 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) skok vysoký/M 11 Jihlava 1.60
20.08.2011 Velké ceny Jihlavy (Atletika Jihlava) trojskok/M 5 Jihlava 11.61
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) 110 m překážek (1.06)/M/B2 2 Ústí nad Orlicí 19.35
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) skok vysoký/M/F Ústí nad Orlicí NM
26.06.2011 3.kolo II. ligy mužů, skupina C (TJ Jiskra Ústí nad Orlicí) trojskok/M/F 11 Ústí nad Orlicí 11.76
11.06.2011 3. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) 110 m překážek (1.06)/M/B1 2 Nové Město na Moravě 19.27
11.06.2011 3. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) skok vysoký/J 4 Nové Město na Moravě 1.65
11.06.2011 3. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Nové Město na Moravě) trojskok/J Nové Město na Moravě 11.85
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) skok vysoký/M/F Chrudim NM
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů, skupina C (Atletika Chrudim) trojskok/M/F Chrudim NM
28.05.2011 Přebor kraje Vysočina mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) 110 m překážek (0.99)/J/F Jihlava 18.34
28.05.2011 Přebor kraje Vysočina mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) skok vysoký/M/F 9 Jihlava 1.60
28.05.2011 Přebor kraje Vysočina mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) trojskok/M/F 5 Jihlava 11.77
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina C (Atletika Jihlava) trojskok/M/F 19 Jihlava 11.71
14.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 100 m/J/F 5 Pacov 12.72
14.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 400 m/J/F Pacov 64.65
15.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 1500 m/J/F Pacov DNF
15.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) 110 m překážek (0.99)/J/F Pacov 18.38
14.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok vysoký/J/F 4 Pacov 1.65
15.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok o tyči/J/F Pacov 0.00
14.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) skok daleký/J/F 5 Pacov 4.98
14.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) vrh koulí 6kg/J/F 6 Pacov 08.59
15.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod diskem 1,75kg/J/F 5 Pacov 21.80
15.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) hod oštěpem 800g/J/F 5 Pacov 23.84
15.05.2011 Přebor Jihočeského kraje a kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších a mladších žáků a žákyň ve vícebojích (TJ Slavoj BANES Pacov) desetiboj [J]/J/F 4 Pacov 3076
07.05.2011 2. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok vysoký/J/F Třebíč 1.65
07.05.2011 2. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) skok daleký/J/F 5 Třebíč 5.21
07.05.2011 2. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (TJ Spartak Třebíč) hod kladivem 6kg/J/F Třebíč DNP
30.04.2011 1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) skok vysoký/J/F Jihlava 1.75
30.04.2011 1. kolo krajského přeboru Vysočiny družstev mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň (Atletika Jihlava) skok daleký/J/F 5 Jihlava 5.32
16.02.2011 Skokanská atletická středa (JAC Brno, BYAC Brno) skok vysoký/M/F 10 Brno 1.70
12.02.2011 2. veřejné halové závody (AC Pardubice) skok vysoký/M 6 Pardubice 1.50
12.02.2011 2. veřejné halové závody (AC Pardubice) trojskok/M 4 Pardubice 11.34
02.02.2011 Průmyslovácká laťka 2011 (ŠSK při SPŠ Jihlava a Atletika) skok vysoký/J Jihlava 1.65
29.01.2011 1. veřejné závody AC Pardubice (AC Pardubice) skok vysoký/M 7 Pardubice 1.70
29.01.2011 1. veřejné závody AC Pardubice (AC Pardubice) trojskok/M 6 Pardubice 11.23
16.01.2011 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) 60 m překážek (0.99)/J/F Praha-Strahov 09.70
16.01.2011 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) skok vysoký/M/F 9 Praha-Strahov 1.70
16.01.2011 Přebor kraje Vysočina mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ Slavoj Pacov, Atletika Jihlava) trojskok/M/F 6 Praha-Strahov 11.95
08.01.2011 Novoroční skoky (JAC a BYAC Brno) skok vysoký/M/F 9 Brno 1.70
08.01.2011 Novoroční skoky (JAC a BYAC Brno) trojskok/M/F 5 Brno 12.17