Karta atleta

Export do excelu
  • Levický Ondřej
  • Narozen: 1993
  • Klub / oddíl: AK Most
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 31.12.2015
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.93 Bílina 30.4.2011
60 m 07.84 h Praha 12.2.2012
100 m 12.79 Ústí nad Labem 1.5.2009
200 m 25.06 Ústí nad Labem 19.6.2010
200 m 24.71 h Praha-Stromovka 25.1.2011
300 m 37.03 Bílina 30.4.2011
300 m 39.78 h Praha-Stromovka 19.1.2010
400 m 51.38 Děčín 22.5.2011
400 m 51.94 h Praha 12.2.2012
500 m 1:06.12 Praha 6.5.2011
600 m 1:23.09 Jablonec nad Nisou 10.5.2011
800 m 1:56.13 Praha 7.6.2011
800 m 1:58.04 h Praha-Strahov 6.2.2011
1000 m 2:34.83 Bílina 28.4.2012
1000 m 2:36.94 h Praha-Stromovka 15.2.2011
1500 m 4:18.36 Kladno 21.8.2010
1500 m 4:52.18 h Praha-Stromovka 6.12.2008
3000 m 10:49.83 Bílina 27.9.2008
3000 m 11:00.89 h Praha-Strahov 1.3.2008
1500 m překážek 5:13.63 Hradec Králové 4.10.2008
pohár rozhlasu 0609 Ústí nad Labem 3.6.2008
hod kladivem 4kg 08.85 Bílina 7.6.2008
skok daleký 4.59 Ústí nad Labem 6.9.2009
skok vysoký 1.30 Děčín 5.5.2007
Přespolní běh 0:16:15 Bílina 9.4.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 800 m/J/R3 3 Ostrava 1:58.75
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 800 m/J/F 7 Ostrava 1:58.15
13.06.2011 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila spol. s. r. o.) 800 m/M/BB 3 Praha 1:57.51
07.06.2011 Praga Academica - extraligový mítink (USK Praha) 800 m/M/B1 3 Praha 1:56.13
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (PSK Olymp Praha) 400 m/M/B3 Praha DNP
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (PSK Olymp Praha) 800 m/M/B1 5 Praha 2:02.35
28.05.2011 Přebor Ústeckého kraje mužů a žen na dráze (AK Bílina) 800 m/M/F Bílina 1:58.06
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) 400 m/M/B2 1 Děčín 51.38
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) 800 m/M/B1 1 Děčín 1:56.88
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) 800 m/J/F Praha DNP
10.05.2011 Středoškolský pohár sportovních gymnázií 600 m/M/B1 2 Jablonec nad Nisou 1:23.09
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 300 m/M/B4 7 Praha 38.92
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 500 m/M/B2 3 Praha 1:06.12
30.04.2011 Zahajovací závody (AK Bílina) 60 m/M/B3 1 Bílina 07.93
30.04.2011 Zahajovací závody (AK Bílina) 300 m/M/B1 5 Bílina 37.03
09.04.2011 Běh Kyselkou - KP v přespolním běhu (AK Bílina) Přespolní běh/J Bílina 0:16:15
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/R2 1 Praha-Stromovka 2:00.48
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 800 m/J/F 7 Praha-Stromovka 1:59.37
19.02.2011 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 800 m/M/R2 6 Praha-Stromovka 1:59.79
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/B1 2 Praha-Stromovka 2:36.94
06.02.2011 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Bílina) 400 m/M/B2 3 Praha-Strahov 52.54
06.02.2011 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Bílina) 800 m/M/B 3 Praha-Strahov 1:58.04
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 400 m/J/B3 MS Praha-Stromovka 52.70
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B15 4 Praha-Stromovka 24.71
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B14 3 Praha-Stromovka 07.90
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 800 m/M/B1 5 Praha-Stromovka 1:59.08
08.01.2011 21.Jugendhallenmeeting (LAC Erdgas Chemnitz) 1000 m/M/F Chemnitz 2:38.62