Karta atleta

Export do excelu
  • Kuna Michal
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: ASK Slavia Praha
  • Trenér -
  • Kategorie: -
  • Registrovaný atlet: 10.12.2013
  •  
  •  

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.68 Praha 24.5.2011
60 m 07.71 h Praha-Stromovka 29.1.2011
100 m 11.87 Praha 15.10.2011
150 m 18.74 Bílina 10.8.2010
150 m 18.08 h Praha-Strahov 13.1.2012
200 m 25.08 Praha 11.6.2010
200 m 24.94 h Praha-Strahov 4.2.2011
300 m 40.74 Praha-Eden 7.5.2010
300 m 43.58 h Praha-Stromovka 11.2.2009
400 m 56.41 Praha 9.10.2010
1000 m 3:21.43 Jablonec nad Nisou 29.5.2009
1500 m 5:38.42 Praha 9.10.2010
60 m překážek 09.44 h Praha-Stromovka 30.1.2010
100 m překážek 15.55 Praha - Eden 17.9.2009
110 m překážek 16.71 Praha 15.10.2011
200 m překážek 29.69 Praha 14.6.2009
sprintérský trojboj 1307 Praha 21.5.2008
devítiboj 3397 Jablonec nad Nisou 8.5.2009
desetiboj 4556 Praha 15.10.2011
vrhačský trojboj 1577 Praha 13.9.2011
vrhačský čtyřboj 1702 Liberec 30.6.2012
hod diskem 1kg 36.95 Stará Boleslav 7.9.2011
hod diskem 1,5kg 43.32 Nové Město nad Metují 26.6.2012
hod diskem 1,75kg 42.66 Kolín 22.9.2012
hod diskem 2kg 37.38 Klatovy 2.6.2012
hod kladivem 5kg 37.79 Praha 6.5.2011
hod kladivem 6kg 36.91 Praha 19.5.2012
hod kladivem 7,26kg 30.62 Klatovy 21.5.2011
hod oštěpem 600g 26.12 Jablonec nad Nisou 8.5.2009
hod oštěpem 700g 35.83 Praha 15.10.2011
hod oštěpem 800g 29.52 Liberec 30.6.2012
vrh koulí 4kg 11.39 Karlovy Vary 26.9.2009
vrh koulí 4kg 10.68 h Praha-Stromovka 23.2.2009
vrh koulí 5kg 14.56 Praha 14.9.2011
vrh koulí 5kg 12.58 h Praha-Stromovka 8.2.2011
vrh koulí 6kg 12.57 Praha 13.9.2012
vrh koulí 7,26kg 10.82 Pacov 4.6.2011
skok daleký 4.90 Praha-Eden 25.9.2008
skok daleký 4.94 h Praha-Stromovka 5.12.2009
skok o tyči 2.20 Děčín 14.8.2010
skok vysoký 1.38 Praha 15.10.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 100 m/Dci/B3 1 Praha 11.87
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 400 m/Dci/B2 4 Praha 59.21
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 1500 m/Dci/B 14 Praha 5:48.66
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) 110 m př./Dci/B3 1 Praha 16.71
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) výška/Dci/F 16 Praha 1.38
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) tyč/Dci/F Praha 2.00
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) dálka/Dci/F 20 Praha 4.79
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) koule 5kg/Dci/F Praha 13.31
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) disk 1,5kg/Dci/F Praha 37.72
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) oštěp 700g/Dci/F 5 Praha 35.83
15.10.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích (USK Praha a SK ZŠ Jeseniova) desetiboj/Dci/F 7 Praha 4556
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jesen) koule 5kg/Dci/F 5 Praha 13.87
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jesen) disk 1,5kg/Dci/F 14 Praha 33.15
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jesen) kladivo 5kg/Dci/F 13 Praha 35.11
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) koule 5kg/Dci 7 Kladno 13.43
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) disk 1,5kg/Dci 13 Kladno 33.72
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) kladivo 5kg/Dci 9 Kladno 36.04
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) 100 m/Dci/B1 6 Praha 12.16
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) koule 5kg/Dci/F Praha 14.56
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) kladivo 5kg/Dci/F Praha 31.81
13.09.2011 Veřejné závody - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) koule 5kg/Dci/F Praha 13.82
13.09.2011 Veřejné závody - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) disk 1,5kg/Dci/F Praha 37.28
13.09.2011 Veřejné závody - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) oštěp 700g/Dci/F 6 Praha 26.54
13.09.2011 Veřejné závody - Vrhačský trojboj (SK Kotlářka Praha) vrh. tr./Dci/F Praha 1577
07.09.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/M/B1 5 Stará Boleslav 07.78
07.09.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) koule 5kg/Dci Stará Boleslav 13.42
07.09.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) disk 1kg/Žci Stará Boleslav 36.95
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 110 m př./Dci/B1 4 Praha 18.17
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) koule 5kg/Dci/F Praha 13.28
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) disk 1,5kg/Dci/F Praha 34.71
28.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) koule 7,26kg/M/F MB Praha 10.32
28.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) disk 2kg/M/F MB Praha DNP
28.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) kladivo 7,26kg/M/F MB Praha DNP
20.08.2011 Mladá Evropa 2011 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) koule 6kg/J/F Jablonec nad Nisou DNP
20.08.2011 Mladá Evropa 2011 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) disk 1,75kg/J/F Jablonec nad Nisou DNP
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) koule 5kg/Dci Bílina 12.86
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) disk 1,75kg/J 4 Bílina 30.08
28.06.2011 Pražské memoriály a 3. mítink pro 3. kolo Česká spořitelna atletické extraligy mužů a žen (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B3 5 Praha 11.89
28.06.2011 Pražské memoriály a 3. mítink pro 3. kolo Česká spořitelna atletické extraligy mužů a žen (ASK Slavia Praha) disk 2kg/M 10 Praha 30.22
26.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) koule 7,26kg/M/F 9 Praha 10.58
26.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) disk 2kg/M/F 9 Praha 31.40
26.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) kladivo 7,26kg/M/F 13 Praha 27.99
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) koule 5kg/Dci/F 10 Ostrava 13.94
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) disk 1,5kg/Dci/F 13 Ostrava 34.19
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) kladivo 5kg/Dci/F 14 Ostrava 36.07
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) koule 5kg/Dci Praha 13.51
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) disk 1,5kg/Dci Praha 41.98
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) kladivo 5kg/Dci Praha 35.43
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) koule 7,26kg/M/F 11 Pacov 10.82
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) disk 2kg/M/F 9 Pacov 32.94
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) kladivo 7,26kg/M/F 13 Pacov 29.49
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dci/B2 1 Praha 11.91
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) koule 5kg/Dci/F Praha 12.28
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) disk 1,5kg/Dci/F Praha 38.19
28.05.2011 Přebor kraje Vysočina mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) koule 5kg/Dci/F Jihlava 12.48
28.05.2011 Přebor kraje Vysočina mužů a žen na dráze (Atletika Jihlava) kladivo 5kg/Dci/F Jihlava 32.47
24.05.2011 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B3 3= Praha 07.68
24.05.2011 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci 4 Praha 16.87
24.05.2011 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) disk 1,5kg/Dci Praha 42.58
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) disk 2kg/M/F 10 Klatovy 31.42
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) kladivo 7,26kg/M/F 11 Klatovy 30.62
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) koule 6kg/J/F Praha 12.22
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) disk 1,75kg/J/F Praha 34.74
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 110 m př./Dci/B1 Praha DNP
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) kladivo 6kg/J/F Praha 32.08
10.05.2011 Středoškolský pohár sportovních gymnázií koule 5kg/M 8 Jablonec nad Nisou 13.63
10.05.2011 Středoškolský pohár sportovních gymnázií disk 1,5kg/M 7 Jablonec nad Nisou 35.12
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B5 4 Praha 07.81
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 150 m/M/B4 5 Praha 18.31
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) kladivo 5kg/Dci Praha 37.79
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B5 3 Praha-Stromovka 07.74
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 12.34
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B9 2= Praha-Stromovka 07.76
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci 5 Praha-Stromovka 09.52
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci 5 Praha-Stromovka 12.45
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B8 3 Praha-Stromovka 07.82
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 12.58
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 200 m/M/B3 3 Praha-Strahov 25.08
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 200 m/M/B21 3 Praha-Strahov 24.94
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R2 3 Praha-Stromovka 07.71
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/FB Praha-Stromovka 07.80
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/R2 3 Praha-Stromovka 09.52
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci/F Praha-Stromovka 12.03
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci 6 Praha-Stromovka 11.23
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B18 3 Praha-Stromovka 25.03
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B13 1 Praha-Stromovka 07.77
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B13 2 Praha-Strahov 18.30
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B19 3 Praha-Strahov 18.60
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m př./Dci/B1 5 Praha-Stromovka 09.91
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) koule 5kg/Dci Praha-Stromovka 12.23