Karta atleta

Export do excelu
  • Procházka Filip
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: SK Jeseniova
  • Trenér -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 07.11.2018
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 11.67 Praha 08.05.2012
60 m 08.17 Praha 08.05.2012
100 m 12.39 Praha-Strahov 28.06.2012
150 m 18.81 Praha 11.05.2012
150 m 20.22 h Praha-Strahov 22.01.2010
200 m 24.89 Praha-Strahov 28.06.2012
200 m 24.87 h Praha-Stromovka 22.01.2013
300 m 38.78 h Praha-Stromovka 15.01.2013
400 m 54.95 Praha 12.06.2012
400 m 53.27 h Praha-Strahov 25.01.2013
500 m 1:09.88 Praha 11.05.2012
500 m 1:12.60 h Praha-Strahov 22.01.2016
600 m 1:31.08 h Praha-Strahov 13.01.2012
800 m 1:59.59 Jablonec nad Nisou 26.05.2012
800 m 2:02.98 h Praha-Stromovka 18.02.2012
1000 m 2:57.35 Praha-Eden 07.05.2010
1000 m 2:45.66 h Praha-Strahov 20.01.2012
1500 m 4:16.56 České Budějovice 04.06.2011
1500 m 4:21.68 h Praha-Stromovka 24.01.2012
2000 m 6:59.42 Praha-Děkanka 04.05.2010
2000 m 6:14.5 h Praha-Strahov 15.01.2010
3000 m 09:35.37 Ostrava 18.06.2011
3000 m 10:08.34 h Praha-Stromovka 26.02.2011
5000 m 17:28.30 Praha 27.08.2011
10 km silnice 38:41 Praha-Brandýs nad Labem 24.04.2010
půlmaratón 1:40:50 Pardubice 14.04.2012
110 m překážek 19.82 Praha 09.10.2010
400 m překážek 58.93 Liberec 05.07.2012
1500 m překážek 4:36.26 Praha 06.05.2011
2000 m překážek 7:03.27 Tábor 25.06.2010
3000 m překážek 11:17.84 Mladá Boleslav 01.07.2017
desetiboj 3766 Praha 09.10.2010
hod diskem 1,5kg 14.30 Praha 09.10.2010
hod oštěpem 700g 27.25 Praha 09.10.2010
vrh koulí 3kg 07.12 Chyšky 29.06.2011
vrh koulí 5kg 07.42 Praha 09.10.2010
skok daleký 4.89 Praha 09.10.2010
skok o tyči 2.20 Praha 09.10.2010
skok vysoký 1.51 Praha 09.10.2010
skok vysoký 1.10 h Chyšky 30.03.2011

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
03.12.2011 7. ročník Mikulášské haly žactva (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci Praha-Stromovka 4:26.06
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jesen) 1500 m/Dci/F Praha 4:21.37
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) 1500 m/Dci/F Kladno 4:21.74
20.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, OK Praha 1-5 (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 100 m/J/B6 4 Praha-Kotlářka 13.32
20.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, OK Praha 1-5 (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka Praha) 1500 m/J/B1 11 Praha-Kotlářka 5:16.61
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) 1500 m/Dci/F MB Praha 4:37.68
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 200 m/Dci/B3 4 Praha 26.43
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 800 m/Dci/B 3 Praha 2:07.06
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Slavia Praha) 5000 m/M/F 10 Praha 17:28.30
29.06.2011 Atletická středa (TJ Chyšky) koule 3kg/Žcm 4 Chyšky 07.12
29.06.2011 Atletická středa (TJ Chyšky) dálka/Žcm 8 Chyšky 2.80
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 3000 m/Dci/F 11 Ostrava 09:35.37
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 400 m/Dci/B2 1 Praha 55.19
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 2000 m př./Dci/B1 Praha DNP
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (AO Sokol České Budějovice) 1500 m/M/B1 13 České Budějovice 4:16.56
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 1500 m/Dci/B1 2 Praha 4:30.63
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 1500 m/M/B1 4 Praha 4:21.12
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina A (SK ZŠ Jeseniova) 3000 m/M/F Praha - Stromovka DNP
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 3000 m/Dci/F Praha 09:51.05
08.05.2011 Youth athletics-Sokol Grand Prix a Světový atletický den 2011 (do 19 let) (TJ Sokol Kolín-atletika) 1500 m/Dci/F Kolín 4:22.11
06.05.2011 2. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 1500 m př./M/B2 2 Praha 4:36.26
30.03.2011 Chyšecká laťka ve skoku vysokém (TJ Chyšky) výška/Žcm 4= Chyšky 1.10
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dci/F 14 Praha-Stromovka 10:08.34
22.02.2011 8. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 3000 m/M/B3 4 Praha-Stromovka 10:08.93
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1000 m/M/B2 3 Praha-Stromovka 2:47.19
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 1500 m/M/B3 1 Praha-Stromovka 4:38.27
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) 1500 m/M/B2 3 Praha-Strahov 4:38.42
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 1500 m/Dci/F 5 Praha-Stromovka 4:43.29
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 3000 m/Dci/F Praha-Stromovka DNP