Karta atleta

Export do excelu
  • Marcel Kadlec
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: Athletic Club Ústí n/L. z.s.
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici
  • Úspěchy:
    2013: MEJ-100 m/R, 4x100 m/R-DNF; 2015: ME22-4x100 m/2.
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - - - - - - - - - -
1 - - 2 - - 1 1 - - 1 - 1 - -
- 1 - 1 - - - - - 1 1 - 1 - -
Přehled medailí (vrcholné akce)
Mistrovství Evropy do 22 let
Tallinn 2015 4x100 m
Rekordy ČR
Žádný aktuálně držený rekord

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 06.76 h Praha-Juliska 28.01.2014
60 m 06.83 Bílina 19.08.2017
100 m 10.53 Tábor 18.06.2016
150 m 15.86 Cheb 02.08.2013
150 m 16.41 h Praha-Strahov 17.01.2014
200 m 23.11 h Praha-Stromovka 05.02.2012
200 m 21.70 Ústí nad Orlicí 01.09.2013
300 m 40.52 Stará Boleslav 22.08.2009
skok daleký 6.10 Bílina 04.08.2015
hod diskem 2kg 21.02 Bílina 04.08.2015
hod oštěpem 700g 28.77 Jičín 03.09.2011
sprintérský trojboj 2666 Kolín 18.08.2013

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.13 h Praha-Stromovka 26.02.2011
60 m 07.08 Liberec 07.05.2011
100 m 10.98 Ostrava 01.10.2011
150 m 17.62 h Praha-Strahov 21.01.2011
150 m 17.04 Bílina 09.08.2011
200 m 23.44 h Praha-Stromovka 27.02.2011
200 m 22.55 Písek 11.09.2011
hod oštěpem 700g 28.77 Jičín 03.09.2011
sprintérský trojboj 2474 Praha 08.09.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/R3 1 Ostrava 11.12
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 100 m/J/FA Ostrava 10.98
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev juniorů a juniorek (AK SSK Vítkovice) 200 m/J/B1 3 Ostrava 22.14
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/R3 1 Pardubice 11.24
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 100 m/J/FA 5 Pardubice 11.39
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) 200 m/J/B1 5 Pardubice 22.81
17.09.2011 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/R2 3 Třebíč 11.32
17.09.2011 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (TJ Spartak Třebíč) 100 m/M/FB Třebíč 11.32
10.09.2011 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (Atletika Písek) 100 m/U23M/R3 4 Písek 11.14
11.09.2011 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (Atletika Písek) 200 m/U23M/R2 3 Písek 22.55
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 60 m/M/B1 1 Praha 07.17
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 100 m/M/B1 1 Praha 11.10
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) 200 m/M/B1 1 Praha 22.71
07.09.2011 Veřejné závody - Sprinterský trojboj (SK Kotlářka Praha) sprintérský trojboj/M/F Praha 2474
03.09.2011 3. kolo KPD dorostu a juniorů a KP dorostenců a dorostenek v běhu na 3000 metrů (AC TJ Jičín) 200 m/Dci/F Jičín 23.03
03.09.2011 3. kolo KPD dorostu a juniorů a KP dorostenců a dorostenek v běhu na 3000 metrů (AC TJ Jičín) skok daleký/Dci/F Jičín DNP
03.09.2011 3. kolo KPD dorostu a juniorů a KP dorostenců a dorostenek v běhu na 3000 metrů (AC TJ Jičín) hod oštěpem 700g/Dci/F 5 Jičín 28.77
31.08.2011 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/B1 2 Stará Boleslav 11.27
31.08.2011 2. atletická středa v Houštce (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B1 4 Stará Boleslav 22.85
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/R1 2 Hradec Králové 11.17
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 100 m/M/FA 4 Hradec Králové 11.07
27.08.2011 4. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Sokol Hradec Králové) 200 m/M/B2 1 Hradec Králové 22.96
24.08.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 60 m/M/B1 1 Stará Boleslav 07.20
24.08.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) 150 m/M/B2 1 Stará Boleslav 16.94
20.08.2011 Mladá Evropa 2011 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J/R1 1 Jablonec nad Nisou 11.35
20.08.2011 Mladá Evropa 2011 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 100 m/J/F Jablonec nad Nisou 11.13
20.08.2011 Mladá Evropa 2011 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 400 m/J/B1 Jablonec nad Nisou DNP
09.08.2011 Bílinský polytan (AK Bílina) 150 m/M/B1 5 Bílina 17.04
02.07.2011 Mistrovství ČR mužů a žen na dráze (JAC Brno) 100 m/M/R3 5 Brno 10.94
28.06.2011 Pražské memoriály a 3. mítink pro 3. kolo Česká spořitelna atletické extraligy mužů a žen (ASK Slavia Praha) 100 m/M/B2 2 Praha 11.15
25.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/R2 2 Stará Boleslav 11.17
25.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/M/FA 5 Stará Boleslav 11.18
25.06.2011 3. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/M/B2 2 Stará Boleslav 22.84
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/R2 2 Ostrava 11.25
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 100 m/Dci/F Ostrava 11.01
19.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/R1 2 Ostrava 23.00
19.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) 200 m/Dci/F 4 Ostrava 22.67
13.06.2011 Premium mítink EAA-Memoriál Josefa Odložila (Memoriál Josefa Odložila spol. s. r. o.) 100 m/M/BB 1 Praha 11.06
11.06.2011 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Česká Lípa) 100 m/Dci/RA 1 Česká Lípa 11.40
11.06.2011 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Česká Lípa) 100 m/Dci/F Česká Lípa 11.22
11.06.2011 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek na dráze (AC Česká Lípa) 200 m/Dci/F Česká Lípa 22.66
07.06.2011 Praga Academica - extraligový mítink (USK Praha) 100 m/M/B1 2 Praha 11.20
05.06.2011 2. kolo krajského přeboru juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (AC Mladá Boleslav o.s.) 100 m/Dci/R1 2 Mladá Boleslav 11.36
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/R1 Litomyšl 11.35
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Jiskra Litomyšl) 100 m/M/FB Litomyšl 11.27
04.06.2011 2. kolo I. ligy mužů, skupina B (TJ Jiskra Litomyšl) 200 m/M/B2 2 Litomyšl 22.86
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/M/B1 2 Praha 07.21
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/M Praha 11.44
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/M Praha DNP
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprintérský trojboj/M 22 Praha 1574
24.05.2011 3. veřejné závody PAS (ASK Slavia Praha) 60 m/M/B1 4 Praha 07.22
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 100 m/M/R2 2 Liberec 11.39
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 100 m/M/FA 4 Liberec 11.17
21.05.2011 1. kolo I. ligy mužů a žen, skupina B (AC Slovan Liberec) 200 m/M/B3 2 Liberec 22.93
14.05.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze pro rok 2011 (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B2 3 Stará Boleslav 11.49
14.05.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze pro rok 2011 (TJ Slavoj Stará Boleslav) 200 m/Dci/B1 3 Stará Boleslav 23.51
07.05.2011 1. kolo KPD juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek, Memoriál Zuzky Krejčové (AC Slovan Liberec) 100 m/Dci/B3 Liberec DQ
07.05.2011 Memoriál Zuzany Krejčové (AC Slovan Liberec o.s.) 60 m/M/B1 2 Liberec 07.08
07.05.2011 Memoriál Zuzany Krejčové (AC Slovan Liberec o.s.) 100 m/M/B1 4 Liberec 11.55
07.05.2011 Memoriál Zuzany Krejčové (AC Slovan Liberec o.s.) 200 m/M/B1 4 Liberec 23.28
07.05.2011 Memoriál Zuzany Krejčové (AC Slovan Liberec o.s.) sprintérský trojboj/M Liberec 2355
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/R3 2 Praha-Stromovka 07.29
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/F Praha-Stromovka 07.13
27.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) 200 m/Dci/R1 3 Praha-Stromovka 23.44
19.02.2011 Mistrovství ČR mužů a žen (PSK Olymp Praha) 60 m/M/R1 Praha-Stromovka DNP
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 5 Praha-Stromovka 07.23
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B16 7 Praha-Stromovka 07.27
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 200 m/M/B10 2 Praha-Stromovka 23.50
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B1 5 Praha-Stromovka 07.24
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B11 3 Praha-Stromovka 07.14
05.02.2011 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dci/R1 1 Jablonec nad Nisou 07.25
05.02.2011 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 60 m/Dci/F Jablonec nad Nisou 07.24
05.02.2011 Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) 200 m/Dci/B3 1 Jablonec nad Nisou 23.86
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B6 2 Praha-Stromovka 07.29
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B17 Praha-Stromovka DQ
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) 150 m/M/B12 1 Praha-Strahov 17.62
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B2 7 Praha-Stromovka 07.37
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/M/B16 3 Praha-Stromovka 07.36