Karta atleta

Export do excelu
  • Kapcová Michaela
  • Narozen: 1994
  • Klub / oddíl: Spartak Praha 4
  • Trenér -
  • Kategorie: Ženy
  • Registrovaný atlet: 31.12.2023
  •  
  •  
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Není k dispozici

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
100 yardů 13.04 Praha 08.05.2012
60 m 08.50 Praha 03.05.2011
60 m 08.68 h Praha-Stromovka 17.01.2012
80 m 11.26 Praha 08.10.2011
100 m 13.63 Praha 01.06.2011
150 m 21.90 Praha 28.04.2008
150 m 22.19 h Praha-Strahov 18.02.2009
200 m 28.14 Pacov 04.06.2011
200 m 29.75 h Praha-Stromovka 09.02.2010
300 m 47.35 Praha-Stromovka 27.05.2009
300 m 49.72 h Praha-Strahov 18.02.2009
400 m 62.88 Praha 26.06.2011
400 m 64.32 h Praha-Stromovka 04.02.2012
sprintérský trojboj 1823 Praha 27.05.2011
hod diskem 1kg 18.52 Praha 12.06.2012
hod kladivem 3kg 20.01 Praha-Děkanka 14.09.2010
hod oštěpem 600g 23.60 Praha-Juliska 04.06.2008
vrh koulí 3kg 07.91 Praha - Děkanka 27.06.2011
skok daleký 4.75 Praha 11.06.2010
skok daleký 4.78 h Praha-Stromovka 29.01.2011
trojskok 10.40 Praha 26.08.2012
trojskok 09.94 h Praha-Stromovka 04.02.2012
skok o tyči 0 Praha 25.05.2008

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2011 Muži-Zeny (Spartak Praha 4) 80 m/Ž/B2 1 Praha 11.26
08.10.2011 Muži-Zeny (Spartak Praha 4) dálka/Ž Praha 4.92
04.10.2011 Podzimní závody ve skoku o tyči (Spartak Praha 4) tyč/Ž Praha NM
29.09.2011 Podzimní vrhačské závody (Spartak Praha 4) disk 1kg/Ž Praha 17.97
27.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) 200 m/Jky/B2 1 Praha-Kotlářka 28.15
27.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, Krajské finále Praha (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) dálka/Jky Praha-Kotlářka 4.97
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev juniorů a juniorek (Hvězda SKP Pardubice) trojskok/Jky/F 6 Pardubice 10.21
22.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, OK Praha 6-10 (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) 200 m/Jky/B1 2 Praha-Kotlářka 28.02
22.09.2011 CORNY středoškolský atletický pohár, OK Praha 6-10 (DDM hl.m. Prahy, SK Kotlářka P) dálka/Jky Praha-Kotlářka 4.71
17.09.2011 Prolínací soutěž o účast v extralize mužů a žen (TJ Spartak Třebíč) 400 m/Ž/B3 4 Třebíč 63.42
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) 100 m/Jky/B2 4 Praha 13.69
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) 400 m/Jky/F Praha 65.01
08.09.2011 4. kolo MPD mužů a žen (Spartak Praha 4 a TJ ČZU Praha) dálka/Ž/F MB Praha 4.50
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) 200 m/Jky/B2 2 Praha 28.54
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) dálka/Jky/F 10 Praha 4.50
28.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/R1 2 Praha 13.89
28.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/FA 4 Praha 13.91
28.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B1 3 Praha 28.90
27.06.2011 Vrhačský víceboj (Spartak Praha 4) koule 3kg/Dky Praha - Děkanka 07.91
27.06.2011 Vrhačský víceboj (Spartak Praha 4) disk 1kg/Dky Praha - Děkanka 18.15
27.06.2011 Vrhačský víceboj (Spartak Praha 4) oštěp 600g/Dky Praha - Děkanka 23.46
26.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) 400 m/Ž/B1 2 Praha 62.88
26.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Spartak Praha 4) dálka/Ž/F 9 Praha 4.45
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) 400 m/Dky/B1 2 Praha 63.73
10.06.2011 Přebor Prahy dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň na dráze (Spartak Praha 4) dálka/Dky/F 8 Praha 4.66
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) 200 m/Ž/B1 4 Pacov 28.14
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (TJ Slavoj BANES Pacov) dálka/Ž/F Pacov 4.60
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 100 m/Dky/B2 3 Praha 13.63
01.06.2011 2. kolo Pražského poháru družstev mládeže (Spartak Praha 4) 400 m/Dky/B1 1 Praha 63.83
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B2 6 Praha 08.77
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 100 m/Ž/B4 2 Praha 13.92
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 200 m/Ž/B4 2 Praha 28.66
27.05.2011 4. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) sprint. tr/Ž 11 Praha 1823
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) 400 m/Ž/B1 2 Klatovy 63.94
21.05.2011 1. kolo II. ligy mužů a žen, skupina B (Atletika Klatovy) dálka/Ž/F 5 Klatovy 4.62
14.05.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů a juniorek na dráze (TJ Dukla Praha) dálka/Ž/F 10 Praha 4.75
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) 100 m/Dky/B3 1 Praha 13.72
10.05.2011 1. kolo pražského poháru družstev mládeže (ASK Slavia Praha) dálka/Dky/F 4 Praha 4.73
03.05.2011 1. veřejné závody PAS (Spartak Praha 4) 60 m/Ž/B2 1 Praha 08.50
15.02.2011 7. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m/Ž/B4 5 Praha-Stromovka 08.79
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) dálka/Dky/F 4 Praha-Stromovka 4.78
29.01.2011 Přebor Prahy mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) trojskok/Ž/F Praha-Stromovka 09.89
18.01.2011 2. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) dálka/Ž/F1 5 Praha-Stromovka 4.60