Karta atleta

Export do excelu
  • Jan Jánský
  • Narozen: 1995
  • Klub / oddíl: A. C. TEPO Kladno
  • Trenér: -
  • Kategorie: Muži
  • Registrovaný atlet: 11.12.2018
  • WORLD RANKINGS
    Disciplína Pořadí Body
    Tyčka 184 1063
    akt. 31.03.2020
Individuální Medailová umístění na MČR na dráze, v hale a mimo dráhu (od roku 2003)
MČR MČR U22 MČR Juniorů MČR Dorost MČR Žáci
- - - - - - 2 1 - - - - - - -
- - - - - - - 1 - 2 1 - - - -
- 1 - 1 - - - - - - 1 - - - -

Osobní maxima

Disciplína Výkon D/H NR Místo Datum
60 m 08.01 Stará Boleslav 11.10.2009
60 m 07.22 h Praha-Stromovka 10.02.2015
100 m 11.30 Tábor 08.09.2012
150 m 20.22 Jablonec nad Nisou 27.09.2008
150 m 20.48 h Praha-Stromovka 23.02.2009
200 m 23.62 Stará Boleslav 04.05.2013
200 m 24.26 h Praha-Strahov 09.01.2016
300 m 45.48 h Praha-Stromovka 11.02.2009
300 m 39.95 Kladno 07.09.2010
400 m 54.49 Kladno 06.10.2012
1000 m 3:20.65 Kladno 10.10.2010
1000 m 3:01.45 h Praha-Stromovka 12.02.2012
1500 m 5:29.04 Kladno 07.10.2012
60 m překážek (0.91) 08.46 h Praha-Stromovka 04.02.2012
60 m překážek (0.99) 08.97 h Praha-Stromovka 01.02.2014
100 m překážek (0.84) 14.59 Stará Boleslav 17.09.2010
110 m překážek (0.91) 14.98 Jablonec nad Nisou 28.09.2012
110 m překážek (0.99) 15.28 Kolín 14.09.2013
200 m překážek (0.76) 31.03 Kladno 26.09.2009
skok vysoký 1.65 Kladno 08.10.2011
skok vysoký 1.66 h Praha-Stromovka 11.02.2012
skok o tyči 5.08 h Pittsburg 09.02.2018
skok o tyči 4.96 Kearney 05.05.2018
skok daleký 6.29 h Praha-Strahov 14.01.2012
skok daleký 6.14 Praha 14.05.2013
vrh koulí 4kg 10.07 h Praha-Strahov 09.01.2010
vrh koulí 4kg 11.41 Kladno 10.10.2010
vrh koulí 5kg 10.54 h Praha-Stromovka 11.02.2012
vrh koulí 5kg 10.26 Kladno 06.10.2012
vrh koulí 6kg 09.92 h Praha-Strahov 11.01.2014
hod diskem 1kg 37.48 Stará Boleslav 17.09.2010
hod diskem 1,5kg 31.75 Kladno 07.10.2012
hod kladivem 5kg 0 Kladno 11.08.2011
hod oštěpem 600g 39.28 Kladno 11.08.2011
hod oštěpem 700g 36.00 Kladno 07.10.2012
sedmiboj hala [Zci] 3024 h Praha-Strahov 10.01.2010
sedmiboj hala [Dci] 4481 h Praha-Stromovka 12.02.2012
devítiboj 4864 Kladno 10.10.2010
desetiboj [Dci] 5530 Kladno 07.10.2012

sezónní maxima roku

Disciplína Výkon D/H Místo Datum
60 m 07.63 h Praha-Stromovka 12.02.2011
100 m 12.03 Stará Boleslav 14.05.2011
200 m 25.43 h Praha-Strahov 08.01.2011
200 m 24.73 Česká Lípa 27.08.2011
400 m 56.91 Kladno 08.10.2011
1000 m 3:17.11 h Praha-Stromovka 16.01.2011
1500 m 6:03.17 Kladno 09.10.2011
60 m překážek (0.91) 08.68 h Praha-Stromovka 13.02.2011
110 m překážek (0.91) 15.65 Praha 01.10.2011
skok vysoký 1.57 h Praha-Stromovka 15.01.2011
skok vysoký 1.65 Kladno 08.10.2011
skok o tyči 4.00 h Praha-Strahov 16.02.2011
skok o tyči 4.32 Stará Boleslav 07.09.2011
skok daleký 5.73 h Praha-Stromovka 12.02.2011
skok daleký 6.04 Kladno 25.06.2011
vrh koulí 5kg 10.28 h Praha-Stromovka 12.02.2011
vrh koulí 5kg 09.74 Kladno 08.10.2011
hod diskem 1,5kg 30.51 Kladno 09.10.2011
hod kladivem 5kg 0 Kladno 11.08.2011
hod oštěpem 600g 39.28 Kladno 11.08.2011
hod oštěpem 700g 34.85 Kladno 09.10.2011
sedmiboj hala [Dci] 4060 h Praha-Stromovka 13.02.2011
desetiboj [Dci] 5085 Kladno 10.10.2011

Výkonnostní růst v disciplíně

Sezóna Kategorie Věk Výkon D/H Místo Datum

Výsledky atleta

Datum Soutěž (pořadatel) Disciplína Poř. Místo Výkon
08.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) 100 m/Dci Kladno 12.16
08.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) 400 m/Dci Kladno 56.91
09.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) 1500 m/Dci Kladno 6:03.17
09.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci Kladno 15.97
08.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) skok vysoký/Dci Kladno 1.65
09.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) skok o tyči/Dci Kladno 3.80
08.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) skok daleký/Dci Kladno 5.95
08.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) vrh koulí 5kg/Dci Kladno 09.74
09.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) hod diskem 1,5kg/Dci Kladno 30.51
09.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 700g/Dci Kladno 34.85
09.10.2011 Víceboje - Kladno 2011 (A. C. TEPO Kladno) desetiboj [Dci]/Dci Kladno 5085
05.10.2011 Veřejné závody (Hvězda SKP Pardubice) skok o tyči/M Pardubice 4.20
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jesen) 110 m překážek (0.91)/Dci/B2 2 Praha 15.65
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jesen) skok o tyči/Dci/F Praha 4.20
01.10.2011 Mistrovství ČR družstev dorostenců a dorostenek (ASK Slavia Praha a SK ZŠ Jesen) skok daleký/Dci/F 8 Praha 5.98
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) 110 m překážek (0.91)/Dci/B1 5 Kladno 15.76
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) skok o tyči/Dci Kladno 4.20
24.09.2011 Mistrovství Čech družstev dorostenců a dorostenek (A.C. Tepo Kladno) skok daleký/Dci 6 Kladno 5.90
21.09.2011 Veřejné závody mužů ve skoku o tyči skok o tyči/M Praha-Strahov 3.90
15.09.2011 Brejchův memoriál 2011 (AC Česká Lípa) skok o tyči/M Česká Lípa 4.20
14.09.2011 2. kolo MPD mládežnických kategorií (junioři, juniorky, dorostenci a dorostenky) (ASK Slavia Praha) skok o tyči/Dci/F MB Praha 4.20
10.09.2011 Mistrovství ČR mužů a žen do 22 let na dráze (Atletika Písek) skok o tyči/U23M/F 6 Písek 4.25
07.09.2011 Atletická středa (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/M Stará Boleslav 4.32
03.09.2011 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Stará Boleslav 15.79
03.09.2011 3. kolo krajského přeboru Středočeského kraje družstev dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F Stará Boleslav 4.15
31.08.2011 I. kolo MPD mládežnických kategorií (USK Praha) skok o tyči/M MB Praha 4.30
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) 200 m/M/B5 3 Česká Lípa 24.73
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) skok o tyči/M/F Česká Lípa 3.80
27.08.2011 4. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (AC Česká Lípa) skok daleký/M/F 5 Česká Lípa 5.78
20.08.2011 Mladá Evropa 2011 (TJ LIAZ Jablonec nad Nisou) skok o tyči/J/F Jablonec nad Nisou 4.15
18.08.2011 Kladenský kladivářský čtvrtek (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 700g/Dci Kladno 0
11.08.2011 Kladenský kladivářský čtvrtek (A. C. TEPO Kladno) hod kladivem 5kg/Dci Kladno 0
11.08.2011 Kladenský kladivářský čtvrtek (A. C. TEPO Kladno) hod oštěpem 600g/Žci Kladno 39.28
25.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) skok o tyči/M Kladno 4.15
25.06.2011 3. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (TJ Lokomotiva Beroun o.s.) skok daleký/M 8 Kladno 6.04
18.06.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze (AK SSK Vítkovice) skok o tyči/Dci/F 2= Ostrava 4.13
11.06.2011 Mezistátní utkání ČR-Maďarsko-Slovensko dorostenců a dorostenek skok o tyči/Dci Veszprém 4.10
04.06.2011 2. kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (PSK Olymp Praha) skok o tyči/M/F Praha 4.00
02.06.2011 Atletický mítink Kladno 2011 (A.C. TEPO Kladno) skok o tyči/M 7 Kladno 4.00
02.06.2011 Atletický mítink Kladno 2011 (A.C. TEPO Kladno) hod oštěpem 700g/Dci Kladno NP
24.05.2011 Memoriál Ludvíka Daňka (AC SYNER Turnov) skok o tyči/M/F 5 Turnov 4.00
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) 100 m/M/R1 6 Děčín 12.11
22.05.2011 1.kolo II. ligy mužů a žen, skupina A (ASK Děčín v zastoupení AC Ústí n.L. a USK VŠEM Ústí n.L.) skok o tyči/M/F Děčín 4.25
14.05.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze pro rok 2011 (TJ Slavoj Stará Boleslav) 100 m/Dci/B2 5 Stará Boleslav 12.03
14.05.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze pro rok 2011 (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Stará Boleslav DNP
14.05.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek na dráze pro rok 2011 (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F Stará Boleslav 4.10
10.05.2011 Středoškolský pohár sportovních gymnázií skok o tyči/M Jablonec nad Nisou 4.00
10.05.2011 Středoškolský pohár sportovních gymnázií skok daleký/M 8 Jablonec nad Nisou 5.96
07.05.2011 I. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) 110 m překážek (0.91)/Dci/F Stará Boleslav 15.99
07.05.2011 I. kolo Středočeského KPD dorostenců, dorostenek, juniorů, juniorek (TJ Slavoj Stará Boleslav) skok o tyči/Dci/F Stará Boleslav 3.80
04.03.2011 Veřejné závody ve skoku o tyči (USK Praha) skok o tyči/M Praha - Strahov 3.80
26.02.2011 Mistrovství ČR juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/F 10 Praha-Stromovka 3.65
23.02.2011 Veřejné závody ve skoku o tyči (USK Praha) skok o tyči/M Praha - Strahov NM
16.02.2011 Zimní pražská tyčka 2011 (USK Praha) skok o tyči/J Praha-Strahov 4.00
12.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci/B2 3 Praha-Stromovka 07.63
13.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci/B2 8 Praha-Stromovka 3:19.94
13.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 1 Praha-Stromovka 08.68
12.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci/F 17= Praha-Stromovka 1.57
13.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci/F1 Praha-Stromovka 4.00
12.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci/F 11 Praha-Stromovka 5.73
12.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci/F 12 Praha-Stromovka 10.28
13.02.2011 Mistrovství ČR mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, žáků a žákyň ve vícebojích (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci/F 8 Praha-Stromovka 4060
08.02.2011 6. veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 1 Praha-Stromovka 08.80
06.02.2011 Přebor Ústeckého kraje mužů, žen, dorostenců a dorostenek (AK Bílina) skok o tyči/M MS Praha-Strahov 3.80
04.02.2011 5. veřejné závody PAS (USK Praha) skok o tyči/M 10 Praha-Strahov 3.60
25.01.2011 4.veřejné závody PAS (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci/B2 3 Praha-Stromovka 08.97
21.01.2011 3. veřejné závody PAS (USK Praha) skok o tyči/M/F1 4 Praha-Strahov 3.70
16.01.2011 Chance decathlon team meeting (PSK Olymp Praha) sedmiboj hala [Dci]/Dci 4 Praha-Stromovka 3804
15.01.2011 Chance decathlon team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m/Dci 4 Praha-Stromovka 07.65
15.01.2011 Chance decathlon team meeting (PSK Olymp Praha) skok daleký/Dci 6 Praha-Stromovka 5.46
15.01.2011 Chance decathlon team meeting (PSK Olymp Praha) vrh koulí 5kg/Dci 4 Praha-Stromovka 10.07
15.01.2011 Chance decathlon team meeting (PSK Olymp Praha) skok vysoký/Dci 6 Praha-Stromovka 1.57
16.01.2011 Chance decathlon team meeting (PSK Olymp Praha) 60 m překážek (0.91)/Dci 5 Praha-Stromovka 09.24
16.01.2011 Chance decathlon team meeting (PSK Olymp Praha) skok o tyči/Dci Praha-Stromovka 3.70
16.01.2011 Chance decathlon team meeting (PSK Olymp Praha) 1000 m/Dci 4 Praha-Stromovka 3:17.11
08.01.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Slavoj Stará Boleslav, TJ S) 60 m/Dci/B3 1 Praha-Strahov 07.74
08.01.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Slavoj Stará Boleslav, TJ S) 200 m/Dci/B5 1 Praha-Strahov 25.43
08.01.2011 Přebor Středočeského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek (TJ Slavoj Stará Boleslav, TJ S) skok o tyči/Dci Praha-Strahov 3.40